Červený trpaslík - Série 7 (1997) (séria)

Nachystejte květináče (S07E02)

(epizóda)
  • Veľká Británia Stoke Me a Clipper

Vesmír potřebuje svého hrdinu. Někoho, kdo by dokázal napravovat křivdy a ještě k tomu byl pohledný sympaťák. Je to k nevíře, ale tím hrdinou je náš starý dobrý Rimmer. Tedy, ne zrovna náš starý dobrý známý Arnie, ale jakési jeho druhé já, obecně známé pod přezdívkou Eso Rimmer. Chlapík, který si dokáže poradit v každé situaci, kterého má každý rád a jehož při každém setkání s ním mimovolně ohodnotí: To je frajer! Už jsme měli tu čest a budeme ji mít i dnes. Jenomže dnes navíc poznáme, že ani frajerové nejsou nezničitelní. Jejich základní povinností ovšem je, vycvičit si svého nástupce. A kdo že se to má stát nástupcem Esa Rimmera? (Česká televize)

Yarwen

Už úvodní scénka s náckama ve stylu Indiana Jonese rozvibruje bránici natolik, že těžko někdo chytá dech před hlavním chodem. Ano, snídaně se blíží, na stole jsou připravené uzenáče a na scénu vstupuje náš Eso Rimmer. Další mimořádně skvělý díl a velký zásah do posádky našeho Kosmika. ()

tranquill

"Červený, zelený i modrý poplašný světla blikaj. Co to znamená? .. Buď na nás někdo útočí nebo máme diskotéku..." - "Podle všeho máme posledních 3000 pytlíků na zvracení. To nemůže stačit!" ()