honajz2

Upřímně, Červeného trpaslíka potkalo to, co Ajťáky - po dvou sériích se to vyčerpalo. Tři díly jsou sice povedené, ale ani jeden se nevyrovnám těm z předchozích sérií. A už i mě osobně to přestává bavit. Čtvrtou sérii zkusím určitě, třeba se to zase odrazí jako u Peep Show, ale bůhvíjaké naděje do toho nevkládám... Btw ono to není ono i bez Hollyho (toho plešatého chlapa), ten mě vždycky bavil ze všech nejvíc a ta blonďatá žena Holly co tam je místo něj mě moc nebaví... Podrobněji u komentářům k jednotlivým epizodám. Slabé 4* ()

DJ_bart

"Sága pokračuje. Tři miliony let v budoucnosti Dave Lister, poslední žijící člověk, otěhotní po románku se svým ženským já z paralelního vesmíru. Porodí dva chlapce. Protože však dvojčata byla počata v paralelním vesmíru s odlišnými fyzikálními zákony, trpí extrémně zrychleným růstem. Oba dosáhnou osmnácti let tři dny po svém narození. Aby jim zachránil život, vrátí je Lister do vesmíru jejich původu, kde mohou žít normální život. Tedy pokud je normální, když je váš otec žena a vaše matka muž a když je vám osmnáct let tři dny po narození." ()

• Ve scéně, kdy je Rimmer (Chris Barrie) katapultován pryč z Kosmiku, je jasně vidět provaz, na kterém je vytažen. (Zvaadha)
  • Rimmer (Chris Barrie) manipuluje s ovládáním, ačkoliv ještě není hologram na tvrdé světlo, takže nemůže pohybovat s předměty. (Hon2ar)