Červený trpaslík - Série 12 (2017) (séria)

M-Corp (S12E05)

(epizóda)
  • Veľká Británia M-Corp

S láskou se o vás staráme. Tak zní slogan M-Corpu, největšího nadnárodního konglomerátu v celém známém vesmíru, který koupil i Jupiterskou důlní a tudíž vlastní i Červeného trpaslíka. Zpočátku to vypadá na změnu k lepšímu, ne nadarmo se ovšem říká, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Poznat to má hlavně Lister, který se rychle ocitá v začarovaném kruhu obzvláště dravého konzumu a bude jen na zbytku posádky, aby lapeného kolegu vysvobodil. (Česká televize)

korbitch22

Zase kousek slabší než předchozí díl, ale v rámci série dostačující a zábavný. Dvanáctá série si zatím jako jediná kompletně obhájila svůj důvod vzniku. V desáté sérii byl skvělý jeden díl a jeden dobrý, zbytek brak. V jedenácté jsou skvělé dva díly a jeden dobrý a tři naprosto mizerné, tady je zatím skoré nejlepší, 4 parádní díly a jeden o kterém snad už nikdy nebudu muset mluvit. Teď už jen doufat, že se povedlo finále. Ze tří posledních sérií se udělá pohodový výběr který se může hrdě přiřadit k původním 52. legendárním dílům a obhájí si svoje místo v univerzu Červeného trpaslíka. Dvanáctá série dává naději na důstojný konec téhle legendární party.70%.. ()

filmmovier

Slabší (jenom v rámci téhle série), sem tam opakování starých nápadů (a scén), ale je to opět celé báječně funkční a já se bavil opět od začátku do konce, protože z této epizody vylezla další výtečná podívaná s hned několika legendárními momenty a velmi zajímavým námětem. Kvalitativně je to asi na úrovni Siliconie, zklamání se v žádném případě nekoná, jen by bylo hezčí (právě kvůli závěru), aby tenhle díl dali jako poslední. Aspoň by to čekání na Hollyho bylo kratší!!! 85%. ()