The Lone Gunmen

• USA The Lone Gunmen
Kanada / USA, 2001, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Hudba:

Mark Snow

Bruce Harwood, Tom Braidwood, Dean Haglund, Zuleikha Robinson, Stephen Snedden, Jodelle Ferland, Michael McKean, Jim Fyfe, Alan Dale, Mark Valley (viac)

Smartynko

Ešte som to nevidel ale práve sa mi to ťahá takže potom ohodnotím a vyjadrím sa. :) Som si však celkom istý, že ako skalného fanúšika Akty X ma tento seriál určite nesklame. Boh žehnaj internetu inak by som asi nikdy nevedel, že tento seriál vôbec natočili. ()

the_weaver

Seriál so zaujímavou myšlienkou - samozvaní vyšetrovatelia odhaľujú pravdu v okrajových a bizarných prípadoch, ktorým sa polícia nevenuje - ktorú sa nepodarilo adekvátne stvárniť na obrazovke. A to napriek tomu, že má k dispozícii skúsených scenáristov z Aktov X, trojicu sympatických dobre vyprofilovaných hlavných hrdinov či neodolateľnú slečnu Robinson. Epizódy totiž trpia neduhmi ako logické diery v príbehu, občas príliš bizarné alebo chabé zápletky a nereálne hackerské či maskérske zručnosti hrdinov. Ťažisko je teda najmä v parodickej stránke, ktorá sa však vydarí len zriedka. ()