Colonist

Tato epizoda je OK. Ale jinak než na 3 hvězdičky to nevidím. Je to taková průměrná televizní zábava. Ze všech dosavadních dílů je "Maximum Byers" nejnormálnější, ale ta "normálnost" mu vlastně škodí. Po šílenostech z minulých epizod jako divák jen těžko ocením průměrnost. Zápletka je velké klišé, a i když na to tvůrci sami upozorňují a dělají si z toho legraci, pořád to tím klišé zůstane. Navíc ten příběh svým zpracováním zas tolik zajímavý není. Několik dobrých momentů naštěstí epizoda má, prostředí věznice je vděčné téma a Jimmy je opět poměrně vtipný (viz scéna s návštěvou Yves), takže z toho nakonec vyjde příjemných 45 minut. Příjemných, ale holt průměrných. Každopádně je to jeden z těch lepších dílů seriálu, bavil jsem se a mé pocity jsou kladné. Akorát to prostě rychle vyšumí a zítra si na to nevzpomenete (kdežto na geniálního šimpanze nebo blonďatého Frohika v německém kroji se zapomenout nedá). Proto nemůžu dát vyšší hodnocení. P. S. V kontextu seriálu ta zápletka nedává moc smysl. Z minulých dílů víme, že si Střelci umí vytvořit dokonalou masku kohokoliv včetně modulace hlasu. Pokud chtěli mluvit s vězněm, proč se někdo nepřevlékl za toho právníka, který za ním jako jediný mohl? Ušetřili by si dost starostí...no ale zas by nebyl žádný díl :-). ()