Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Xeelee

Nadčasová klasika. Všichni stejně ví, že dnešní mládež není agresivní kvůli akčním hrám a filmům. V mládí se koukali na Toma a Jerryho. ()

ARI50

Nejde zapomenout na nejlepší honičky dětství není snad člověk co by tyhle dva nejlepší kámoše neznal a tak nás díl co díl zavedou na krátkou ale zábavnou jízdu. ()

veru_needy

Tom a Jerry je prostě perfektní. Je to prostě klasika. A pokud budou lidi pořád tvrdit, jak je tento animák pro děti špatným příkladem, měli by se raději zamyslet nad tím, proč chudáky děti okrádají o hezké vzpomínky, které by do budoucna mohli mít. Všichni jsme na tomto seriálu vyrůstali a taky se z nás nestali nájemní vrazi. Opravdu nechápu, proč někteří rodiče chtějí své děti připravit o něco tak úžasného jako jsou Jerry a Tom, kámoši jak hrom. ()

Beastmaster4

Co k tomu dodat, klasika, na které jsem vyrostl. Nikdy nezapomenu na mého dědu, který se u Toma a Jerryho chechtal snad víc jak já. Někdy jsem se možná víc než tý povedený dvojce smál právě jemu :-).....Kdysi jsem četl interview s nějakým kritikem, který tvrdil, že T&J není pro děti, protože je v něm moc násilí. No docela bych mu přál (jestli je ještě živ), aby viděl na co koukají děti dnes. Za Toma a Jerryho jsem rád, jako dítě bych se neměl komu škodolibě smát (a tím myslím Tomovi). No a ta písnička od Zagorky :-), ještě dnes si jí někdy dám (třeba ve vaně :-D). ()

maseer2

hoňky mezi myšákem Jerrym a kocourem Tomem, kteří si tak lezou na nervy, až se vlastně mají rádi, jsou bezva a já se na ně klidně podívám i dnes :) ()

BoPo

V detstve som sa na to dokázal pozerať celý deň. Než prišli Simpsonovi, tak práve toto bol ten najlepší kreslený seriál. Neoddeliteľnou súčasťou všetkých tých nekonečných súbojov je najlepšie využitie hudby v histórii animovaného sveta. Jednoducho klasika, ktorá deti bavila, baví a baviť bude! ()

Litsarch

Animák nás všech... Nezapomenutelné chvíle u TV, když jsme byli děti a vychutnávali si honičky Toma a Jerryho... Osobně jsem vždy více fandil a fandím Tomovi, protože je jen málo dílů kde vyhraje... Nádherný seriál, plný nápadů a vtipných momentů, který mne nikdy neomrzí... :) ()

ChArLeNe

Klasika medzi starými kreslenými disney seriálmi, ktoré za mojích detských čias bežali na cartoon network. Viac už len, že Tom na Jerryho nemá :) Post scriptum. Nezáleží na veľkosti ale na zručnosti. ()

Seabeast

Už jako malý jsem absolutně nechápal, co všechny na tomhle fascinuje potažmo baví a nebyl mi seriál moc po chuti. To se doteď vůbec nezměnilo, co jsem ho kdysi namátkou zahlídl po několika letech znovu a uvědomil si proč. Mám rád nadsázku a vím, že není třeba všechno brát vážně, ale zde si nemůžu pomoci. O to hůř, že je Tom a Jerry určen pro malé děti, kterým krásně servíruje násilí, vzájemnou rivalitu, šikanu, dělání sviňáren a další věci... Forma je pohádková a přitom ve své podstatě pěkně zvrácená. Svým dětem, bych nerad něco takového chtěl pouštět. Zbytečná samoúčelnost... ()

corpsy

Tu sa naozaj niet o čom rozpisovať. Proste a jednoducho jeden z najlepších, najúspešnejších a najznámejších animovaných seriálov v histórii. Milovaná klasika, originálna a superzábavná. ()

Marek1991

Klasický krátkometrážny animovaný seriál, ktorý som priam hltal. Mal som natočených veľmi veľa častí a neskôr som videokazetu s nimi požičal kamarátovi, ktorý ju dosť zodral. Tom & Jerry je klasika veľkého významu, do sveta dostal pre ľudí aj známy znak &. Avšak musím sa priznať, že nie všetky diely som mal rád. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)