Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Xeelee

Nadčasová klasika. Všichni stejně ví, že dnešní mládež není agresivní kvůli akčním hrám a filmům. V mládí se koukali na Toma a Jerryho. ()

ARI50

Nejde zapomenout na nejlepší honičky dětství není snad člověk co by tyhle dva nejlepší kámoše neznal a tak nás díl co díl zavedou na krátkou ale zábavnou jízdu. ()

veru_needy

Tom a Jerry je prostě perfektní. Je to prostě klasika. A pokud budou lidi pořád tvrdit, jak je tento animák pro děti špatným příkladem, měli by se raději zamyslet nad tím, proč chudáky děti okrádají o hezké vzpomínky, které by do budoucna mohli mít. Všichni jsme na tomto seriálu vyrůstali a taky se z nás nestali nájemní vrazi. Opravdu nechápu, proč někteří rodiče chtějí své děti připravit o něco tak úžasného jako jsou Jerry a Tom, kámoši jak hrom. ()

Beastmaster4

Co k tomu dodat, klasika, na které jsem vyrostl. Nikdy nezapomenu na mého dědu, který se u Toma a Jerryho chechtal snad víc jak já. Někdy jsem se možná víc než tý povedený dvojce smál právě jemu :-).....Kdysi jsem četl interview s nějakým kritikem, který tvrdil, že T&J není pro děti, protože je v něm moc násilí. No docela bych mu přál (jestli je ještě živ), aby viděl na co koukají děti dnes. Za Toma a Jerryho jsem rád, jako dítě bych se neměl komu škodolibě smát (a tím myslím Tomovi). No a ta písnička od Zagorky :-), ještě dnes si jí někdy dám (třeba ve vaně :-D). ()

maseer2

hoňky mezi myšákem Jerrym a kocourem Tomem, kteří si tak lezou na nervy, až se vlastně mají rádi, jsou bezva a já se na ně klidně podívám i dnes :) ()

BoPo

V detstve som sa na to dokázal pozerať celý deň. Než prišli Simpsonovi, tak práve toto bol ten najlepší kreslený seriál. Neoddeliteľnou súčasťou všetkých tých nekonečných súbojov je najlepšie využitie hudby v histórii animovaného sveta. Jednoducho klasika, ktorá deti bavila, baví a baviť bude! ()

Litsarch

Animák nás všech... Nezapomenutelné chvíle u TV, když jsme byli děti a vychutnávali si honičky Toma a Jerryho... Osobně jsem vždy více fandil a fandím Tomovi, protože je jen málo dílů kde vyhraje... Nádherný seriál, plný nápadů a vtipných momentů, který mne nikdy neomrzí... :) ()

ChArLeNe

Klasika medzi starými kreslenými disney seriálmi, ktoré za mojích detských čias bežali na cartoon network. Viac už len, že Tom na Jerryho nemá :) Post scriptum. Nezáleží na veľkosti ale na zručnosti. ()

Seabeast

Už jako malý jsem absolutně nechápal, co všechny na tomhle fascinuje potažmo baví a nebyl mi seriál moc po chuti. To se doteď vůbec nezměnilo, co jsem ho kdysi namátkou zahlídl po několika letech znovu a uvědomil si proč. Mám rád nadsázku a vím, že není třeba všechno brát vážně, ale zde si nemůžu pomoci. O to hůř, že je Tom a Jerry určen pro malé děti, kterým krásně servíruje násilí, vzájemnou rivalitu, šikanu, dělání sviňáren a další věci... Forma je pohádková a přitom ve své podstatě pěkně zvrácená. Svým dětem, bych nerad něco takového chtěl pouštět. Zbytečná samoúčelnost... ()

Marek1991

Klasický krátkometrážny animovaný seriál, ktorý som priam hltal. Mal som natočených veľmi veľa častí a neskôr som videokazetu s nimi požičal kamarátovi, ktorý ju dosť zodral. Tom & Jerry je klasika veľkého významu, do sveta dostal pre ľudí aj známy znak &. Avšak musím sa priznať, že nie všetky diely som mal rád. ()

corpsy

Tu sa naozaj niet o čom rozpisovať. Proste a jednoducho jeden z najlepších, najúspešnejších a najznámejších animovaných seriálov v histórii. Milovaná klasika, originálna a superzábavná. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)