Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Alexandre

Další klasická kreslená dvojice. Jeden z nejpovedenějších kreslených seriálů vůbec. Originální a nezapomenutelný seriál, který mě vždycky dokáže pobavit! Tom a Jerry jsou jedničky! ()

FireTight

LEGENDA! Můj opravdu nejzamilovanější a neobjlíbenější kreslený seriál v životě a nepředpokládám, že by jej někdy mohlo něco překonat. Jen těch kazet, co se mi doma válí a na všech celých osm hodin Tom a Jerry, až do zblbnutí. Když si vzpomenu, jak se pořádaly manévry, když na (tehdy ještě veřejném) Cartoon Network dávali den téhle dvojice, musel jsem vidět úplně všechno a všechno si taky nahrát. Ach, až se mi chce z té nostalgie brečet.... No, radši toho nechám. Mimochodem, dřív jsem si to neuvědomoval, ale taky vám to dneska přijde neuvěřitelně brutální? :D P.S.: Patřím do klubu Celoživotní fanoušek kocoura Toma, smrt Jerrymu! ()

josieaddms

Mám hrozně, hrozně, hrozně ráda Toma a Jerryho. Vždycky jsem víc fandila Tomovi, protože mě odjakživa roztomilý hlodavý drobečkové štvaly, ale neskutečně mě baví sledovat co si nového pánové Hanna a Barbera pro tuhle dvojici vymyslí. Každý díl má něco osobitého, a musím říct že už mnoho generací se u toho baví. Mě to občas baví i dneska, i když už většinu dílů znám zpaměti. Trošku mě to rozčiluje, ale zároveň se nasměju. Je to prostě klasika. ()

Chip89

Tom a Jerry jdou k nám teď s náladou....:-) Chvilku fandíte jednomu, pak je vám druhého líto,tak fandíte zase druhému. Nepřekonatelné šarvátky, a takové ty typické věci,co k těm starým animákům patří. Třeba jako pád do prázdna, kdy nohy jsou dole a hlava nahoře:-) Běh na místě a pak jen bílá čára.... jak já to milovala:-) a přiznávám se i teď se na to s chutí podívám:) ()

Zodiak455

Jediný dětský seriál na který se můžu dívat dodnes.Pěkně zpracované téma a ikdyž se tam vlastně děje furt jedno a to samé pořád je to zábavné a člověk se u toho nikdy nenudí :) ()

MIRAS133

Pamatuju si, když to dávali o třičtvrtě na osm na primě. Byla to moje nejoblíbenější pohádka, né jak ty dnešní Digimoni nebo Pokemoni (no moc dnešní už nejsou) , ikdyž na to sem čuměl taky abych se přiznal :D. I teď se na ni s radostí klidně podívám a lituju, že to v televizi už vůbec nevidím. Samozřejmě sem vždy fandil Jerrymu jako každej správnej prcek, ale Toma mi bylo opravdu někdy líto. Nejde hodnotit jinak než 5* ()

Hezzy

Sladké dětství!!! Tom nade vše. Tohle je prostě srdcovka, která mě vždy rozesměje. I když přiznejme si, že je to více než brutální :). ()

Nix

Tom je chudák, Jerry je borec. Dál to snad komentovat nemusím, tohle je povinnost pro všechny generace i generace po této generaci. ()

src

Nejlepsi animovany serial vsech dob (sorry, Simpsonovi), hlavne pred- a valecne dily (sorry, Gene Deitchi). Perfektni sladeni hudby a animace, vynikajici scenare, kvalitni humor. I LOVE IT! ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)