Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Norino12

V tomto prípade sú asi slová zbytočné :) ten kto nepozná a nevidel aspoň jednu časť Toma a Jerryho nemal to najlepšie detstvo ;D je pravdou, že sa celý seriál točil stále okolo toho istého a chudák Tom na to viac či menej stále doplácal ale malo to tú správnu atmosféru a ponúklo to zábavu, po ktorej sme všetci tak túžili. ()

jedenzdvoch

Rozprávka môjho detstva, ktorá zabaví aj dnes. No niekedy za detských čias bol Tom zlý kocúr a postupne ako starneme zisťujeme že Jerry je malý bastard, ktorý mu nedá pokoja :D ()

Damielka

Správně morbidní. Vždycky jsem fandila Jerrymu a tomu oškivému kocourovi Tomovi nikdy! A líbilo se mi, když občas dostal na zadek od nějakého psa. ()

Dallas

Tento animák spolu s tým mig mig pštrosom či čo to je (každý vie o čom hovorím) sú tie najparádnejšie z obdobia keď som ešte po stojačky pod postelou behal. Keď na to natrafím teraz, viem, že stále tam niečo s toho decka vo mne je. Inak ako malý som mal kocúra na chlp presne takého ako Tom, ale tomu perskému lenivcovi by mohlo okolo hlavi pobehovať tisíc myší a nepohol by sa ani o centimeter :-). ()

Cement73

Nedám plný počet bodov iba kvôli nezvyčajnej brutalite akou sa vždy končí každý diel (chudák Tom). Čo už to len sú za príklady pre malé detičky :) Pravda je ale taká, že som ich tiež úplne hltal. Kde je starý dobrý nebrutálny Macko Uško. ()

Zombi

Máte špatnou náladu? pusťte si Toma a Jerryho, spusta gagů a přehršel nápadů, kdysi jsem to hltal i na PRO7, nejlepší bylo když dávali hodinovej speciál :o) ()

Mikeel

Jako malý jsem měl hodně, hodně, hodně dílů na VHS a nebylo odpoledne, kdy bych se nekoukal. Byl jsem na na Tomovi a Jerrym závislý! Bylo mi jedno, jestli jsem jeden a ten samý díl viděl pět dní za sebou, tahle sympatická dvojice mi dokázala vykouzlit úsměv na tváři, a já na oplátku zůstal věrně přilepen u obrazovky a byl jsem hodný... Dokud neskončil poslední díl! :D ()

Kámen

Nejbrutálnější seriál všech dob. Proti Jerrymu je Barbar Conan mlíčňák s plácačkou na mouchy. Absolutně nevýchovné a nevhodné pro malé děti. Typické pro USA, násilí - s tím nemají problém, uřezané a umlácené hlavy, upálení, rozčtvrcení, potoky krve, ale jakmile by tam mělo být vidět byť jen jedno prso, už je to skandál a je to samozřejmě pohoršující pro ty prudérní pánbíčkáře a nejraději by za to zavírali do kriminálu. Jako kdyby malé dítě nikdy nevidělo prsa. Z jejich myšlení a uvažování je mi na blití. Co ta církev dokázala z lidí na celém světě udělat za idioty!!! A všichni se potom diví, kde se v lidech bere tolik agresivity, počínaje dětmi. Tak tímto to začíná už v útlém věku. ()

Santino7

Absolútna klasika medzi rozprávkami, kto z nás v detstve nesledoval Toma a Jerryho? Je to veľká srdcovka, seriál, na ktorý nedám dopustiť.. niekedy mi je až ľúto, keď vidím aké sa v dnešnej dobe točia seriály pre deti, väčšina z nich sú hotové frašky a nemajú to čaro, ktoré mali rozprávky kedysi. ()

Movie Gourmet

Malý Jerry a velký Tom, ano, tuhle a jedině tuhle verzi jsem měl rád. Vtipné díly pro nejmenší o tom, jak se kočka škádlí s myší :-) Kdo by neznal, musí bezpodmínečně vidět. Verdikt: 5* a 90 %. ()

Garch

Hodnotím čtyřicátá léta, která byla, co se týče grafické stránky, spojení s hudbou a především skvělých nápadů a humoru všech epizod Toma a Jerryho, naprosto unikátní. Po válce následoval postupný pokles kvality zpracování i nápadů. takže: čím starší díl, tím lepší. ()

Emo-haunter

Naprosto vynikající a legendární seriál, který mám ve svém srdci už od mala. Díly natočené na kazetě stále uchovávám doma :) A i dnes ve svém věku rád pustím, protože na tuto dvojku se nezapomíná! ()

laFei

Na téhle klasice jsem odkojený (což se na mě samozřejmě podepsalo), tak jako se na moderních dětech nezapomenutelně podepíší Teletubies (nebo jak se to píše).... Co díl, to nezapomenutelný zážitek....Škoda že už takové pohádky neletí =( ()

Maslord

Jediné čo nám za "komančov" dovolili pozerať. Ešte si celkom pamätám ako sme tlupa detí sedeli niekde v spoločenskej miestnosti pri telke a čučali jeden diel za druhým. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)