Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

H.Gordon

Rozhodně patří mezi mou nejoblíbenější kreslenou dvojku. Nemůžu stále uvěřit, že Tom a Jerry byl vytvořený v roce 1940. Je to nabité humorem, i když mě mnohdy vadí, že Jerry je skoro vždycky na koni a vše mu vychází. Ale i přes to si Tom nedá nikdy říct. Je to zábavné a chytlavé. 4,85* ()

ABCD Marta

Můj nejoblíbenější seriál předškolních let. Viděl jsem snad všechny epizody na různých televizních kanálech (ORF1, SAT1, PRO 7 apod.) a přesto jsem se na to díval stále dokola. Jen toho Toma mi bylo, je a bude líto, a proto mu fandím do teď. ;-) ()

-ELFKA-

Naháňačka mačky s myšou je stará ako ľudstvo samo. Tom & Jerry je jednoznačne jeden z najlepších animovaných seriálov so skvelým hudobným doprovodom. Ale ten chudák Tom.. Mohol aj on raz vyhrať. ()

Gerret

Když jsem byl ještě malej tak jsem u televize doslova hltal každej díl. Kocour Tom se snaží chytit myš Jerry a vžycky jsem se u toho zasmál. Někdy tam bývaly i jiné postavy (pes, lachtan, kachnička, atd.), ale ty 2 hlavní jsou nejlepší. Hodnocení 90%. ()

PollyJean

neobyčejně nápadité týrání koček, respektive kočky jediné (znásobené později do krvava v Itchy and Scratchy). Tom se tak řadí k nejsmutnějším hrdinům animovaných seriálů, po bok např. Kennyho nebo toho tlustého medvěda z Potkali se u Kolína. A na to jsme se jako malý nadšeně dívali, chjo :)) ()

vyfuk

Úžasný seriál, na kterém jsme skoro všichni vyrůstali. Spousty příběhů, které jsou ze začátku úplně super a časem je to kýčovité. I tak je to vše super a tento seriál by si zasloužil i deset hvězd. ()

Ravi

Poslední kreslená pohádka beze slov, kterou mám na VHS. Tahle bitva trpaslíka s obrem, neskončí se ve zlém, ale v dobrém. 80% = 4/5 ()

Jaro.Krafcik

Ten kocúr sa na Toma vôbec nepodobal, ja mám radšej asi tu novšiu verziu. Jerry bol fajn a celkovo tieto kratšie epizódy človeka nebudú nudiť ale je ich strašne veľa. Určite ale ide o jeden z naj kreslených seriálov a pre niekoho detstvo. Ako som spomenul ja radšej novšiu verziu. Tých 37 epizod v HD kvalite mi stačilo. 4* ()

P1tr

Nezapomenutelné eskapády této animované dvojice baví a nepochybně ještě budou bavit několik generací děti...a přiznejme si, že i my co máme dětství za sebou se také rádi potají podíváme:) ()

giovanni3

Jako vždy jsme víc miloval Looney Tunes jak Tom a Jerry, ale to nic nemění na to, že jsem viděl snad každý díl několikrát a vždy se na to rád podívám. Krásné animace a i scénář není zlý... Prostě klasika. 4z5 ()

tommmy89

Ako každé dieťa, bez tohto anim. seriálu by som si nevedel predstaviť nedeľné ráno bez tejto "rozprávočky" :-) Nahánačky, šibalstvá Toma & Jerryho známkujem za 4* ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)