Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

KirstenN

Přátelé je jeden z mála seriálů, který můžu sledovat pořád dokola. Jediný seriál, který sleduji v dabingu, protože bez českého dabingu si to už ani neumím představit. Je mi jedno na jaký díl se dívám, je mi jedno na jakou sérii. Já prostě tuhle partičku zbožňuju. ()

Nicolettes

5/5, protože i když znám Přátele celý nazpaměť asi od 15ti let, pořád si je pouštím dokola a pořád mě dokážou rozesmát nahlas u každýho dílu aspoň jednou. Jen škoda, že ke konci už všem docházel dech. ()

Monty2729

Pro mě jednoznačně nejlepší seriál, který mi nezevšední ani po několikátém shlédnutí. S hlavními hrdiny jsem prožívala jejich osudy celých deset výborných sérií a některé ze scén znám opravdu nazpaměť. Opravdu klobouk dolů... ()

lebik odpad!

bla bla bla, hahahahaha...bla bla bla, ha ha ha, bla bla.....haha... Takove to typicky kamaradsky teple, korektni zverstvo pro mlade premyslive lidi, co se radi stotoznuji s blby. Particka dememtu tlacha, tlacha a tlacha a resi absolutni kraviny. Pro me nekoukatelne, odpadove...a z te uvodni melodie mam osypky.... ()

Jandro

Joey je kráľ :) ... bez neho by tento seriál nemal korenie asi ... slovenský dabing je o čosi lepší ako český, oba sú však skvelé ()

Miro_CZ

Dnes již kultovní seriál. Pro mě svým způsobem výjimečný. Byl to snad první seriál, který jsem začal trošku pravidelně sledovat, až jsem nakonec několikrát zkouknul všech 10 řad. Když nemám co dělat, většinou si pustím Přátele. ()

kyLuke

Přátelé jsou jeden z nejúspěšnějších a skoro i nejkultovnějších seriálů , ale také jeden z mých nejoblíbenějších . Fantastický seriál , vždycky jsem se sice nejvíc řezal hláškám Joeyho , ale i Ross je výborný . Dokonalé !! ()

topi80

Jeden z těch slabších amerických sitcomů, který sice neurazí, ale na vrchol oboru v podobě Ženatého se závazky a dalších se divá z hodně uctivé vzdálenosti. Najde se v něm sice dost vtipných momentů, ale člověk se neubrání pocitu křečovitosti a umělotiny. Hlavní postavy ani nejsou moc sympatické, proto jsou Přátelé v mém žebříčku až pod všemi těmi Chůvami k pohledání nebo Sabrinami. Ale i tak to můžu doporučit jako oddechovku před spaním. ()

rejvn

Viděno několikkrát.. kultovní seriál který si vychutná každá věková kategorie! když nevím co, rád si znova vychutnám nějaký ten díl.. třeba ke svačině abych nemusel stíhat titulky :o) ()

Lilien

Kto by nemal rád priateľov, či už svojich alebo týchto 6 najúžasnejších na svete. Priatelia sú pre mňa nesmierne vtipná a kultová záležitosť ktorá nás bavila neuveriteľných 10 sezón. Nevymekli ani už takmer po 20 rokoch. Taktiež potešia cameo úlohy hádam každého kto v hollywoode niečo vtedy a niektorí i dnes znamenali. ()

alldo.raine

Připadám si, jako by to byli i mí Přátelé:). Vyrůstal jsem s nimi, pustil si je vždy, když jsem přišel domů. Vždy, když jsem si chtěl zvednout náladu, nebo se jen pobavit, nebo vidět známe lidi, pustil jsem si Přátele. Krásné zakončení desátou sérií. ()

Dendulkaa_

Miluju tenhle seriál, celou šestku a všech 10 výbornejch serií. Jeden z nejlepších sitcomů vůbec, kterej znám kompletně nazpamět a vím že se mi neomrzí! Jediný štěstí, že nepatří mezi seriály zkažený dabingem. ()

Juwe

Na tohle můžu koukat pořád, i když znám každou větu, tak mě to prostě neomrzí a směju se u toho jako bych to viděl poprvé. Toto o mnoho seriálech říci nemůžu. ()

Margerie

Sitcomová klasika, která asi nikdy nebyla a nebude překonána. Úžasně vyprofilované postavy, dobře zvolení herci, přiznávám, že to především ke konci seriálu v těch dramatičtějších scénách pokulhává, ale to nic nemění na tom, že takhle jsem se ještě u žádného seriálu nezasmála - prakticky od začátku až do konce. Proto také dávám 100%. ()

louski

Tenhle seriál má pro mě opravdu srdeční hodnotu. Osobité, sympatické postavy, plno komických situací a srdceryvných příběhů. Poslední tři díly jsem sledoval v rozmezí třech měsíců. Nedokázal jsem se smířit s tím, že už dál nebudu vědět nic o životech této skvělé party :) Při samotném konci se mě hromadilo bezpočet emocí jak pozitivních tak negativních. Vždy rád v televizi narazím na nějaký díl :) 90% ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry