Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

ondra.kymla

Rozhodně nejlepší seriál všech dob. Je velká škoda, že nebude pokračování, protože tenhle seriál vás rozesměje, že si rozhodně cvrnknete do kalhot. ()

Devilian

Asi nikdy nepochopím jak někoho můžou bavit tyhle tupé americké sitcomy, které jsou určeny primárně pro tlusté, nudící se, tupé, americké publikum. Stejný případ je pro mě třeba i ,,Dva a půl chlapa" nebo ,,Ženatý se závazky". Prostě mě to těžce nebaví. Humor v těchhle sitcomech mi přijde zoufale stupidní a trapný, aby to skutečně pochopil každý. Přitom jsem z generace, která tyhle věci žere. Asi jsem prostě jiná. Kloním se spíše k britskému humoru nebo k seriálům, které v sobě mají aspoň špetku inteligence a skutečného humoru. ()

Hallda

Mé hodnocení bych popsal takto... Přátelé. To jest můj sitcomový přítel a mé opravdové přatelé nejsou geniální, ale mám je rád. ()

Babous

Přátele jsem viděl několikrát napříč sériemi, pak jsem se jich "přejedl" a od té doby už je moc nemusím. Možná už všechny vtipy znám nazpaměť. Rozhodně ale jeden z nejlepších sitkomů o partičce lidí, kteří se navzdory svým odlišnostem mají rádi. ()

danca044

Tohle je prostě jeden z nejlepších seriálů. Po celou dobu se vždycky směju a nikdy mě neomrzí kouknout se na něj znovu. Joey vždycky válí svýma hláškama, Chandler je prostě...Chandler :-), Monika je bláznivá a líbí se mi její posedlost plánováním, Phoebe je mírně řečeno pomatená, Ross trochu divný a Rachel je taky bezva. ()

netahlo odpad!

Pro me jedna z nejvetsich zahad filmografie vubec. Neuveritelne dementni, lacinej a predvidatelnej humor a ono se to pysni titulem "3. nejoblibenejsi serial". Neco je spatne, to je evidentni. Kdyz jsem to videl poprvy, myslel jsem, ze se jedna o nejakou parodii. Ze tomu tak neni jsem zjistil tehdy, kdyz drtiva vetsina mych tehdejsich spoluzaku zacala basnit jak je to bozi, kdyz tamten opichal tamhletu a ze to jako bude jeste prdel az na to tamta prijde. Nakonec mi teda doslo, ze asi uplne nejvic bozi to bude az spolu budou pichat vsichni a ze to teprv bude ta nejvetsi prdel. A pak se vsichni pohadaj, udobrej a vratej se zpatky k tem, ktery pichali predtim nez zacali pichat ty druhy. Inu, zkusil jsem jeste jeden dil, zda-li mi prece jen neco neuniklo a treba objevim tu skrytou genialitu. Bohuzel, po deseti minutach samotryzneni jsem tento pokus navzdy vzdal. Nektere brany pro me zrejme zustanou navzdy zavreny. ()

herr_carter

Do úplných nebeských výšin bych seriál zase nestavěl, ovšem určitá jedinečnost se tomu upřít nedá. Nejsem seriálový nadšenec a fanda a i tady jsem viděl všehovšudy kolem 30 epizod, i tak ale hodnotím jako nadprůměrný seriál...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Jiří K. odpad!

Upřímně, vedle paskvilu "24 hodin" má "nejoblíbenější" senkrovna seriálové a filmové tvorby vůbec. Neznám nic horšího. Agitace na trapnost a ubohost. Nezlobte se na mně drazí milí, nemohu jinak. ()

Fish

Můj nejoblíbenější hraný seriál! Mohl bych se na něj dívat pořád a pořád... Nevím, co budu dělat od doby, co ho stáhnou z vysílání, do doby, co ho zase začnou dávat:-) Za svůj nejoblíbenější charakter považuji Chandlera. Jeho sarkasmus a a jeho roztržitost mě opravdu vždy dostanou. ()

Raevan

Z malého potenciálu dostali tvůrci snad všechno co mohli. Seriál krásný, ale tendence sestupná... Vadí mi snad jen v novějších sériích opakované vtipy typu "Jdeš do kina?"- "V žádném případě.... A v kolik?", a pak ještě stále častější načapávačky při trapných situaciích a sklon k telenovelám ( s dětmi, svatbami ). Jinak asi není co dodat!!! ()

Kracken

Velmi kvalitní americký sitcom se skvělým českým dabingem který mě vždycky rozesměje . Mimochodem, nejvíc mě baví asi Chandler a Rachel ale jinak mají všichni svoje chvilky :))) ()

MARTIN*I

Výborný seriál!!! Seriálů, u kterých bych použil slovo výborný moc neni, ale tohle je fakt skvělý!! Neuvěřitelně vtipný a originální... Nejoblíbenější postava - Joye ()

BluT

Kultovní seriál, na který se dá koukat znovu a znovu. Sice je v současnosti již překonán (především How I Met Your Mother), ale ve své době snad to nejlepší ve svém žánru. --- Jediný, co bych ještě chtěl dodat: nemám rád Chandlera. Má absolutně nejmíň vtipných hlášek a je celý takový nesympatický... ()

honzii

Krásný šíblý humor, který sedí snad všem. Strašně sympatické postavy, skvělí herci. To jsou Přátelé. Seriál, na který se vždycky rád podívám. A Courtney Cox, to je síla, povím vám :) ()

NICOX

Jeden z nejlepších sitcomů, co kdy vznikly. Je to takovej příjemnej humor bez zbytečnejch fekálností a vulgarity. Každá z šesti hlavních postav má něco a všechny mám ráda. Ale každý má někoho koho má nejradši a u mě jasně vede Chandler. 95 % ()

rozbris

Seriál, na který se můžete dívat znovu a znovu a znovu a znovu....atd. a nikdy Vás neomrzí. Je to krátké, což se vyplatí třeba u oběda, nebo na čekání na nádraží..., vtipně, zábavné. Všechny dílý jsme viděl "nespočetněkrát" a nikdy jsme se nenudil. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry