Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

lola10

Naprostá klasika, která v mém dětství a následném dospívání doplnila animáče a veškeré pohádky. Miluji je ! Můžu je vidět kdykoliv, jsou zkrátka jedineční a seriálovou/ sitcomovou existenci tak nějak odstartovali. Nebýt jich, kde bychom asi byli ? ()

Majrek

Jsem tu asi hodně osamocen, ale pro mne má tenhle seriál k dokonalosti hodně daleko. Dobře, pár vtípků se možná povedlo, ale pokaždé, když jsem tenhle seriál musel sledovat (například ve žlutém autobusu cestou do Itálie), mě znovu a znovu napadlo slovo "afekt" a "nepřirozenost". Nemůžu si pomoct... ()

andk

Srdeční záležitost. Tahle partička z Manhattanu se ani po několikerém zhlédnutí neomrzí a pro mě asi navždy Přátelé zůstanou nejlepším americkým sitcomem. Na rozdíl od řady jiných si po celou dobu udrželi kvalitu bez větších výkyvů a díky včasnému ukončení se vyhnuli umělému natahování, byť poslední série už neměly takovou sílu. ()

Suzy_17

Legenda mezi televizní sitcomy, kterou nikdo nenahradí. Po všech těch letech jsou všechny díly pořád stejně zábavné a i když už nazpaměť víte, jak to přesně skončí, stejně si užíváte každičký okamžik. Nenahraditelný, jedinečný a naprosto okouzlující seriál, který v mé srdci má velké místo. Nevím co víc k tomu dodat. ()

rezor

Tenhle seriál nemohl člověka minout, ale nikdy jsem mu pořádně nevěnoval pozornost. Dneska po shlédnutí první sére, kdy se člověk ani jednou nezasmál jsem si řekl, že je tady něco špatně. Herecké výkony a sympatičnost hlavních herců by ušla, ale tyhle laciné skeče, mi přijde, že v dnešní době zkrátka už tolik nepobaví. Možná hodnotím až příliš kriticky, protože jsem nesledoval seriál v době uvedení, ale dneska ty scény zkrátka nepobaví. 2 hvězdičky za Lisa Kudrow, která by si zasloužila i větší prostor a jednu za nadčasové pojetí sitcomu. rev2. v rámci léčebného procesu jsem dal šanci druhé a třetí sérii a musím seriálu přiznat vlezlou sympatičnost seriálu, za kterou přidávám ještě 1, poslední * ()

kamislava

Top, top, top. Jsou Přátelé, pak dlouho nic a pak další mé oblíbené seriály. Každá řada nesčetněkrát zkouknutá a stále mě to baví. Jasně, byly i slabé chvilky, ale nejde je nemilovat. Možná je pravda, že mám první řady raději než ty další, ale nedovedu si představit situaci, že bych jakékoli řadě Přátel řekla ne. A už se moc těším na nový díl :)) ()

trojkolka

Jedinečný sitcom, kterému se ve své době nic nevyrovnalo. Když zaslechnete úvodní znělku, určitě Vás to přikove k místu na sedačce a nepustí, dokud díl neskončí. A možná né jeden, protože já si jich pak musím obvykle pustit mnohem víc :D ()

Jard

Scény, ktoré sa odohrávajú medzi troma miestami a môžem tam vidieť akurát preberanie tej istej témy a problematiky. Ešte k tomu nekonečne veľa častí. 20% ()

teckax

Není pro mě větší klasiky a evergreenu mezi TV seriály než kultovních Přátel. Hlášky snad ze všech dílů u mě zevšedněly. Ačkoliv jsem je viděla bez přehánění snad stokrát, pořád od nich nedokážu odtrhnout oči a směju se vždy od začátku do konce.  Za mne také palec nahoru za "včasný konec" seriálu. ()

Tom_17

Možná, že to není ten "nejlepší" seriál na světě. Ale rozhodně je to nejpříjemnější seriál snad pro každou náladu. Přátelé jsou seriál, který znám téměř nazpaměť, ale i tak si ho stále pouštím znovu a znovu. V prvních sériích tomu mohl konkurovat HIMYM, ale posledními sériemi ztratil tempo i vtipnost a pohodu. Takže za mě Přátelé jsou komediální seriál číslo 1 - 5 ***** ()

jenspifa

Celkově, nebýt toho hvězdného megakomparzu, tak by ten seriál zas tak supr nebyl. Zhruba od 5.Řady začne být humor vyčpělý a ohraný. Samozřejmě pro bandu představitelů přátel to byl skvělý rozjezd. Někomu to ke kariéře pomohlo, někomu ne. Teď k seriálu, od určité řady je Phoebe až moc pitomá, a Ross pořád moc upjatej. O Rachel, Chandlerovi a Joeym se tu rozepisovat nebudu, ty alespoň nějakej posun měli. Prostě mi přijde že se to nějak neposouvalo. I když nejsem velkej fanda Teorie Velkýho Třesku, ale ten seriál právě pěkně ukázal, jak by se to mělo vyvíjet po pár úspěšných řadách. Jinak nemůžu nadávat, jako Malej jsem to sledoval furt, radši this, než Heverly deBills. Takže 75%, a ta čtvrtá * je za skvělou úvodní píseň, a za ty hvězdný Camea po celou dobu seriálu, a že jich nebylo málo.. ()

TeresaB

Jsem hodně nestálá divačka a jen tak nějakému seriálu nezůstanu věrná, nicméně tohle je prostě MOJE! :-) Nedokážu si představit, že bych po těch nekonečně letech našla seriál stejného žánru, který by Přátelé trumfl. Vždycky mi přijde legrační, když si pomyslím, že mě chytl ve věku, kdy jsem mu absolutně nemohla rozumět, ale jednoduše se stal neodmyslitelnou součástí mého dospívání, a i když má sloužit především k pobavení, najde se zde možná až překvapivě mnoho momentů, které mají mnohem hlubší pointu, což se mi na Přátelích líbí nejvíc. Že to není jen nějaký fóry přeplácaný americký sitcom bez lepšího propracování, ale opravdu příjemná záležitost se sympatickými herci a originálními postavami, které se pro vás během sledování stanou skutečnými. ()

MegaBite

Musím říct, že existuje opravdu málo seriálu, které už jsem viděl tolikrát a i pořád mě nepřestaly bavit. Přátelé je jeden z těch, který bych vydržel sledovat hodiny a nikdy mě neomrzí. Bezpochybně 100% ()

Carcooli

tenhle seriál neomrzí, i přesto, že ho na NOVA2 pouštějí už po desáte po sobě. neznám nikoho, koho by to nebavilo a dabing? famozně nejlepší! ()

pop.z.pop

výborný, vtipný seriál, natočený ještě v době, kdy nebylo povinné obsazení hlavních rolí aspoň jedním černochem a jedním asiatem ()

Dusin

Nejlepší seriál, jaký jsem kdy viděl. Jsem z těch "šílenců", kteří na to mohou koukat pořád dokola a stále se smějí. Každá postava má svů vtip a dohromady to všem šesti klape dokonale. Za me Chandler číslo jedna :) ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry