Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Airon

Nikdy na tento seriál nedám dopustiť je to celé moje detstvo a je na samom olympe , všetky časti uchované na disku a nie je rok aby som si tento seriál nepozrel. To ako vám každá postava prirastie k srdcu je až neuveriteľne ,až sa mi pri poslednom diely tlačila slza do oka. (Při čtení deníku pana Hackelse.) Joey: Hele, píše tu o mně. 17. dubna - nadměrný hluk. Mladý talián si přivedl slečnu. Chandlere, ty jsi tu taky. Chandler: 18. dubna - nadměrný hluk. Taliánův přihřátý spolubydlící přišel domů...:)))) i love it !!! ()

Caskett

Celý seriál jsem viděla několikrát a pravděpodobně ještě několikrát uvidím, protože opakování je matka moudrosti a televize asi zakoupila do zásoby vysílací práva :-). Já osobě bych nechala hlasovat o nejhorší díl všech sérií... mě totiž žádný nenapadá! Je to neuvěřitelné, ale tvůrci nasadili laťku tak vysoko, že najít další seriál, který bude celou dobu tak vtipný a úžasný... to se jen tak nepovede... sice jsem se snažila naučit na HIMYM, ale pořád to prostě nejsou PŘÁTELÉ!!! Geniálně vypilované charaktery, skvěle obsazení herci, považte - DĚJ!!! Ne, je to prostě dokonalé :-))) ()

reccal

Přátelománie mě jaksi zcela minula... ani tehdy ani dnes mi partička rádobyvtipálků nepřijde ani vtipná, ani koukatelná. ()

Rychleji

Seriál, který u mě nijak zvlášť nezabodoval. Nevím čím by to mohlo být, ale směju se sotva čtvrtině situací, kde je v pozadí informační smích. Ale stále patří do lepší poloviny seriálů ()

Hanver

Nuda. Parta sociálních outsiderů zahleděných pouze do sebe a neschopných překročit hranice vlastní skupiny, se rádobyvtipnou formou pokouší zabránit stárnutí. Výsledkem je hluboká výpověď o plitkosti americké konzumní kultury a snadnosti manipulace divákem. Seriál přechází z akceptovatelné první fáze, kdy nemotornost hrdinů lze přičíst jejich věku, do fáze přestárlých unavených třicátníků, sexuálně rotujících vlastní omezenou (6 členů) sociálně vyčleněnou skupinou a vykazujících charakteristiky různých psychopatologií nebo degenerace - dadaistický idiot Joey, outista Ross, anorektická maniodepresivní psychohisterka Monika, rádoby spirituální pomatenec Phoebe, vyčpělá antisexuálních mature woman Rachel a patologický pubertálně zastydlý loset Chandler. Fakt, že seriál sklidil takový úspěch, nejlépe vypovídá o dnešní době. ()

Kinderr

Klasika, kterou určitě každý zná. U mě za 5hvězd. Vtipné scény, které jsou opravdu vtipné a ne trapné jak u některých seriálů. Je to pohodové a zábavné. U seriálu je vidět, že někam směřuje ne jako např. Ženatý se závazky. ()

salokin

Všechny díly rozhodně nebyly tak růžové, jak si to občas nalhávám (nic moc začátek a konec), ale i tak pro mě budou Přátelé navždy nejlepší seriál ze všech a kdybych se měl rozepisovat, proč to tak přesně je, bylo by to asi na dlouho, tak snad stačí, když připomenu scénu Rosse se sestřenicí...nebo Ross a vybělení zubů....nebo Ross a opalování...nebo Ross a kovbojské kalhoty...sakra, když nad tím přemýšlím, tak ten seriál by byl bez Rosse poloviční :) ()

BlackVelvet

Klasika sveho zanru, tohle pak kopiroval kdekdo. Pro mne doted a dokola koukatelne. Herci sympaticti, zapletky zajimave, zabavne, kdyz sem byla jeste "mala" tak sem si prala at moji pratele jsou taky takovi. Tohle je vazne skoda ze skoncilo, i kdyz vsechny dobre veci jednou skonci. ()

Thomas43

Myslím, že tento legendární seriál zná snad každý. A pokud by někdo ne, rozhodně doporučuji se podívat na pár dílů, protože zjistíte, že se chcete dívat na další a další. Humor zde rozhodně nechybí a mohu říct, že i kvalitní herecké obsazení. Rozhodně si seriál zaslouží hodnocení 100%. ()

dragon

Starší no o to zábavnejší sitkom na večer. Večné problémy, starosti a stres hodte za hlavu. Človek si musí občas vypnúť a tento seriál je pre to stvorený. ()

clarinetist

Počáteční seriál, který položil nápad dalším podobným jako je How i met your mother a podobné. Takovýto žánr mi vůbec nevadí, naopak, je můj oblíbený. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry