Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

judel

nejvtipnější audiovizuální dílo, co jsem kdy slyšel nebo viděl. Miluju tu šestici, jejich humor, potrhlost, povahy, problémy...Kéž by život a lidi byli jako v seriálu Přátelé:-) ()

Dekovnik

Viděl jsem snad každý díl. Jen škoda že seriál už dávno skončil. Miluju scénu, kdy přátelé v poslední epizodě tahají z kapes náhradní klíče. Nad zlato bych ocenil dlouho avizovaný filmový návrat. ()

awastrman

Pro mě odmyslitelná součást mého teenage dospívání, kterou bych si klidně odpustil nebyt mého oblíbence Joeyho dal bych klidně i 1,5 hvězdy ;-) ()

JihadJoe

Sitcomy jsou low. Nemám rád, když mi říkaj, kde se mám smát. Vypustit ze sitcomů do debilní monotóní řechtání a to hlavně ze scén, které ani nejsou vtipné a bude líp:-) ()

werxix

Na přátelích jsem vyrůstal. Škoda jen že se nenatočilo trošku víc dílů ;) Humor vždy bezvadný ;) Herci jsou dobře známí, umí hrát a hlavně mají co hrát. Nápady nechybí, ani občas návštěva nějaké té celebrity ;) Prostě Friends. Co dodat? ;) ()

jaňule

Nestárnoucí klasika, tento seriál dokoukáte a už je vám moc líto, že je konec a můžete si ho pustit od znova a nebude vás nudit, budete se pořád smát těm stejným nestárnoucím hláškám, které se nikdy neohrajou. Lepší seriál podobného typu už nevznikne. ()

CrashONE

Seriál, který nikdy neomrzí. Viděl jsem všechny díly a to několikrát. Tohle je seriál který baví celých 10 sérií. Hlavní postavy mi sedli hned od prvního dílu a dokonce se mi líbil i český dabing. Tenhle seriál vždy zvedne náladu a jako málo který seriál si udrží zábavnost až do posledního dílu. Jen škoda, že se režiséři nerozhodli natočit i film. Vidět po 7 letech tuhle partu opět pohromadě by bylo super i když už nejsou nejmladší. 100% ()

komediant

Boží obsazení, účinkování jiných hvězd a skvělé hlášky z něj dělají nejlepší seriál co znám. Nejlepšími postavami jsou Chandler a Joey. Poslední epizoda ukazuje jak nádherně lze ukončit nějaký seriál.K nejlepším momentům paří jak hrají fotbal nebo Joey učící se francouzky. ()

ElKamil

Přátelé nasadili laťku tak vysoko, že ji v tomto žánru nejspíš nikdo nikdy nepřekoná. Skvělý seriál se skvelými herci, vtipy, postavami a jejich vývojem, který si svou kvalitu udržel napříč všema sériema... Opravdový skvost, na který se vždycky rád podívám... ()

wenzik

Tuhle patru bych si dovolil nazvat "jedna z dvou nejlepších partiček v New Yorku" ..tento seriál je dokonalost sama ... a proto ať si říká kdo chce co chce ...tenhle seriál miluji.. a kdo ho neviděl nemůže chápat.... ()

Dino13

Řekl bych, že seriál Přátelé je základovým kamenem... Teorie velkého třesku a Jak jsem poznal vaši matku jsou seriály, které jsou tímto seriálem ovlivněné... Přátelé jim nasadili hodně vysokou laťku. Takže zcela určitě se jedná o špičkový seriál, který dal nový nádech především již zmíněným pokračovatelům. Má oblíbená postava je Chandler. 93% ()

Crowus

Kdo nechtěl být jako někdo z nich. Seriál který mě provázel dospíváním a říkal jsem si, až já budu v jejich věku. Teď jsem a pořád mě to baví. Seriál který lze spolknout a vychutnat opravdu snadno. Velké plus, díly kde hostují hvězdy :). Pobavíte se. ()

FuRYaN_iS_BaCK

Pro mě neexistuje lepší seriál. Není díl u kterého bych se nudil. Postavy jsou zahrané tak dokonale, až člověku splývají se samotnými herci a divák doufá a věří, že to jsou prostě oni. Za letní prázdniny jsem se znovu podíval na všech 10 serií a u konce té desáté, když jsem věděl, že už to zase bude končit, jsem zasmutnil, u posledního dílu si pobrečel, ale vím, že si to za rok, za dva pustím zase celé od začátku :) ()

Jack_F.

Zrovna nedávno jsem viděl díl, jak měl Joey kýlu a neměl zdravotní pojištění(díl nevím)...no brečel jsem smíchy a měl křeče. Taková koncentrace bránici ničících dílů..prostě tenhle seriál je dokonalý i po stém zhlédnutí. Miluju ten seriál a mezi komediálními absolutní špička. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry