Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

sWONDER

Obľúbená postava Joey Tribbiani, to je KING ! Všetci ostatný sú ale v tesnom závese. Bol som na tom závislý a kľudne si to rád pozriem hocikedy . ()

Knor

Jeden z mála seriálů, který je možno vidět znova znova a neomrzí, geniální postavy a geniální hlášky v nezapomenutelných situacích. ()

smajliss

Tak jsem ten seriál shlédl od první řady a musím říct, že jsem se nikdy u žádného tolik nesmál. Tvůrci prostě ví, jak lidi rozesmát. ()

viky13

Jeden z mála seriálů na který se můžu dívat pořád dokolečka a ty vtípky mě nikdy nepřastanou bavit. Musím se přiznat ,že když se řekne Friends ,jako první se mi vybaví Rossovi "nehody" ,jako třaba když usnul s bělící pastou na zubech,neodhadl kožené kalhoty,na rande si vzal Rachelino rožové triko a jeho milá měla ten samí model ,nebo nakonec moje nejmilejší scénka když šel po vzoru své sestry Moniky do solárka a dopadl jako dvoubarevná čokoláda. :DD ()

snebka

10 let, 10 řad, 238 dílů fantastického seriálu. Škoda, že jsem nezažil dobu kdybych čekal s očekáváním na každou novou epizodu . Přátelé jsou jedineční v tom, že mě neomrzí. Dá se na ně dívat znovu a znovu a nikdy mě nepřestanou bavit. Pokaždé když vidím poslední díl mám slzy na krajíčku, říkám si proč ještě nepokračovali, vždyť byli skvělí! Na druhou stranu zakončení to bylo krásné :) Takže na závěr - Děkuji Joey, Rossi, Monico, Phoebe, Rachel a hlavně tobě Chandlere ( a všem jejím představitelům), že mi skoro každý den posledních pět let zvedáte náladu ať už mám za sebou jakýkoliv den. 99/100 ()

hamir0

Co dodat k Přátelům? Zkrátka seriálová legenda, která si neuvěřitelných deset let dokázala udržet dosud nepřekonatelně vysoký romanticko-komediální standard. ()

Cooller

Od prvni serie od prvniho dilu si serial držel svoje a jel až do konce, rozhodně jsem nebyl zklamán. Každý si zde najde zalibeni v jinem charakteru protože každá postava má jiny druh humoru, perfektně vymyšlene. Pokud nevíte na co se s partnerkou při večeřích podívat tak doporučuji. za mě 90%... oblibene postavy:Joey, Chandler ()

fridge

Dá se to sledovat, ne, že ne. Je to ale podle mého názoru jeden z nejpřeceňovanějších televizních kusů všech dob. Kdybych si chtěl dvěstěosmatřicetkrát vypláchnout mozek, byli by skvělí. Jenže já to nechci. ()

Tomizilek

Tohle je klasika a pro mě seriál, ke kterému se nejvíce vracím. V dnešní době je bohužel zvykem seriály natahovat, až už jsou tak nudné, že nakonec studio nemá jinou možnost, než seriál ukončit. Přátelé dokázaly i přes 10 dlouhých sérií udržet nadstandartní kvalitu, což je dnes téměř nevídané. Všechny následující sitcomy se nechaly inspirovat tímto mistrovským dílem. ()

crap

Tohle je prostě seriálový/sitcomový evergreen.. Sama dost dobře nechápu, jak se tomu dokážu stále smát i po tolika (nespočet) zhlédnutí. Každá postava tu má svoji nepopiratelnou důležitost a nepostradatelnost. Každý z nich je úplně jiný a právě proto jim to přátelství věřím, přátelé si i v reálném životě prostě padnou a přitom se nemusí shodovat ve všech názorech nebo oblibách. Pro mě je přátelství oproti partnerskému vztahu absolutně nesobecké a vstřícné k tomu druhému, a mít jich kolem sebe denně pět je opravdu štěstí :) ()

Scraffy

Kult. Niektoré epizódy si budem pamätať asi do konca života. Avšak ma to nejako pomaly prestávalo baviť cca od kedy sa Chandler s Monicou začali dávať dohromady. Väčšina ľudí má ako najobľúbenejšiu postavu Joeyho, avšak mne jeho postupný vývin čoraz viac sral a moc sa mi to nepáčilo. Pre mňa bola najlepšia postava Ross. Avšak aj tak ma to celkom bavilo. Videné celé. ()

Pulper

Zezačátku jsem ten seriál měl rád, až do té doby, kdy mi začali téměř všichni protagonisté lézt na nervy. Opět jsem se k němu vrátil a pozdější série doznaly výrazného zlepšení. Takže milostivě za čtyři. ()

RedRose

Sitkomů jsem viděl spoustu... Přátelé jsou ale seriál, který jsem už viděl několikrát a myslím, že žádný jiný už nebude v tomto žánru oblíbenější... Seriál má nějaké výkyvy kvality a myslím, že když se Chandler oženil s Monicou (Jaymen a Čendy byli prostě nejlepší!) a taky když otěhotněla Rachel, už to nikdy nebylo ono, ale nikdy to nekleslo do podprůměru a kdykoli na něj v TV narazím, vždy se znovu podívám... 95% ()

Comida

To takhle mám den blbec a mám co dělat aby mi neruply nervy. Pustím si televizi, přepnu na Přátelé a hele... na všechno úplně zapomenu. Je pravda, že v jádru jsou "Friends" naprosto stupidní: postavy řeší rozhody, trable ve vztazích a chápu, že to může někoho rozčilovat, ale já radím vypnout mozek a užívat si příběhy této skvělé party, kterou je těžké si neoblíbit. 10/10. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry