Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Kalimero13

Vím že je to pro spoustu lidí osobní záležitost z dospívání, ale já na to už koukal snad lehce objektivnějšíma a dospělejšíma očima. A musím říct, že HImYM > Friends. Rozhodně. Vtipem, rozmanitostí, dějem a hlavně HIMYM nese v závěru docela silnou myšlenku, na rozdíl od "pouze" sentimentálního závěru Friends. ()

KafuR

Ze začátku se to chvíli hledalo a výsledkem byly jednak hluchá místa, občas i celé díly, pak to ale postupně přešlo v příjemný, odpočinkový a pohodový seriál se skvěle vypointovanými scénkami, čemuž pomáhalo i to, že chemie mezi herci fungovala bezvadně. A jak herecké výkony, tak skvělý scénář dopomohly k tomu, že se z tohoto projektu stala kultovní záležitost. Ke konci už sice přibývalo více klišoidních vsuvek a docela laciných berliček, ovšem i tak se seriálku podařilo úspěšně skončit dřív, než by to opravdu začalo vadit. ()

odmocnina

Priemerný čas medzi dvoma vtipmi v amerických sitcomoch je 24 sekúnd. Historicky až tomuto seriálu sa počas 10 sezón nevyskytol ani jeden vtipný moment. gg wp ()

dalziel

Tak o tento serial zavadil isto každý. Tu nie je o čom sa veľmi  rozpisovať. Mňa to síce až tak veľmi nebralo, ale musím uznať že po Priateľoch zostal veľmi hlboký zárez v TV zábave. Každá jedna epizóda sa v bare pri pive preberala a analyzovala. Bolo to skrátka TRENDY !!! ()

Urukhaj98

S01-S10: Naprosto legendární seriál, který je zcela zbytečné představovat. Šestice přátel žije své životy na Manhattanu a vy tam i po dvacáté repríze chcete být s nimi. 10/10 ()

bararich8

Jeden z mála seriálů, který si udržel extra vysokou laťku kvality pod celou i přes úctihodný počet dílů (dalším snad jediným zástupcem je Parks and Recreation). Velice milý humor a banda sympatických přátel, na které vám vždy stačí 20 minut. Pokud bych se mohl vrátit v čase, vrátil bych se do doby, kdy se promítal závěrečný díl na Times Square, vše ostatní je zbytečné, ***** ()

kondor77

Sexistický, rasistický, homofobní a transfobní seriál (dle aktuálního kritického diskurzu), který je nutno ignorovat. Takže se na něj prosím nedívejte, mohl by Vás infikovat normálnosti. ()

duffi

Prostě vynikající seriál, který ani v posledních sériích neztrácí vtip, i když je jasné, jak je těžké udžet tak dlouhou dobu vysokou kvalitu. ()

haWranka

Mám všechny díly zkouknutý víckrát, některý i víc než třikrát, to asi vypovídá o všem, ne?:) ---------- Rozhodla jsem se přejít o úroveň výš a zhlídnout to ještě jednou v originále. Je tu jedna věc, kterou nepobírám - může mi někdo vysvětlit, proč pro české diváky je z každého dílu vystřihnuto cca 5 minut? Proč jsou někeré dialogy zkrácené a některé scény chybí úplně? Pro mě absolutně nepochopitelné... ()

Trixi

Asi neřeknu nic nového, ale tenhle seriál je naprostá bomba. Můžou ho dávat pořád do kola a mě bude stále stejně bavit. ()

AndewMX

Tenhle seriál je pro mě srdeční záležitost. Opravdu dokáže vždy skvěle pobavit a má v sobě strašně moc pozitivní energie. Když si ho pouštím, tak nikdy nezůstanu u jednoho dílu. ()

LordMysti

Těžko k tomuto seriálu cokoliv dalšího psát. Nejsem jeho kultovní fanoušek, ale kdykoliv vidím nějakou epizodu, nemohu se od ní odtrhnout. A to mluví samo za sebe. ()

ing.man

Jedna moje známá říkala, že by se jí líbilo žít v bytě s takovou bandou. Inu když to dobře podáte, tak vám na to skočej ... ()

Luckyman

Najviac ma dostalo, keď som prvý krát počul z Joeyho úst, keď balí dievčatá: "Ako sa máš?" Podľa mňa najlepší seriál na svete. Nemá chybu. Smiech zaručený na každom kroku. ()

Yawgmoth

No,kvalitní seriál to je,ale pro mě je král někdo jiný,a to How I met your mother,který je mi bližší,herci jsou sympatičtější a kam se hrabe Joey na Barnyho.Už jen proto dávám o hvězdičku míň ()

jda23

Nieje to za filmovych 5 (tam by som dal štyri čisté ako víno z Francie), ale za čas v (aj) mojom živote ktorý patrí tejto partii priatelov. Kto to nevidel ?? Kto áno, rozdeľuje sympatie subjektívne, ja mám, a musím povedať jednoznačne, rád Perryho a potom to ide nejak ako : Schvimmer vs. Phoebe , Joey alebo RejčL a Moniku. Tak či onak (počas dlheho obdobia), je to partia viac než príjemne stráviteľných Priateľov. Asi najviac momentálne (2009) skúša ďalej kariéru filmoveho priemyslu, Lisa Kudrow ala Fíby a jej very impulsive(and also gooood) role.Gj ()

Sosak

Zase jeden z nejlepších seriálů světa. V podstatě jde jen o příběhy šesti lidí v několika málo interiérech, ale i tak seriál pobaví úplně maximálně. Obrovská studnice silných postav, skvělých vtipů a nezničitelných hlášek. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry