Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

beyli

Prostě klasika !! Kdo by tuhle skvělou šestku přátel nemiloval ? Nejlepší sitcom všech dob, který milují snad všechny generace.... ()

Paity

Možná to někoho ani nenapadne, ale Přátelé byl hit ve své době. A proč? Protože v polovině 90. let jednoduše nic lepšího nebylo. Přesto si přiznejte, že řada dílů nebylo zrovna prošpikovaná gagy. Kolikrát to ania zábava moc nebyla. A teď to srovnejte například s takovým Jak jsem poznal vaši matku. Dle mne naprostý vítěz. To, že to nemá ještě takové jméno (a možná mít ani nebude), jako Přátelé, neznamená, že by nebyl lepší. Ano dávám pětici Orionů, ale spíše tak z úcty k něčemu, co nás deset let celkem bavilo. ()

tom.nosek

Přátelé jsou jeden z nejlepších sitcomů, do sedmé série pět hvězd jak vyšitých, v sedmé a osmé sérii to trochu upadá, řekl bych tak na čtyři hvězdy, ale devátá a hlavně desátá série celý děj krásně zakončí opět na pět hvězdiček. Jedinou postavou, kterou jsem nemohl vystát, byla Phoebe, která zhruba od třetí do osmé sezóny byla naprosto nesnesitelná. Krom toho mě udivuje, kolik různých guest-stars v seriálu vystoupilo, dost často i ve větších rolích, a jako třešnička na dortu už je jen to, že závěrečnou epizodu sledovalo přes 50 milionů diváků, 20 % obyvatel USA. Závěrem bych dodal, že co se týče vyrovnanosti dílů, kam se hrabe HIMYM. ()

danielosbourne

Nejlepší ze všech sitcomů, co jsem doposud viděl a myslím, že už ho žádný nepřekoná. Přátelé jsou kult mezi sitcomy a staly se neodmyslitelnou součástí mého života. Můžu je sledovat stále dokola a nikdy se mi ty pitomosti neomrzí. Po celých 10 serií se vtipnost seriálu stupňovala a obdivuju, co tvůrci dokážou vymyslet. Ani jedna z postav se mi za celou dobu sledování neomrzela. A že jsem celý seriál viděl několikrát dokola. Zkrátka přátele je ten typ sitcomu, do kterého se zamilujete a ta láska nikdy nezmizí. Friends forever !!!!! ()

Rapikk

Seriálová klasika, absolutní průkopník v žánru sitcomů. Sice na rozdíl od jiných konkurenčních seriálů (Scrubs, How I Met Your Mother) Friends postrádají nějaký povedenější celkový příběh, téměř každý díl se zaměřuje na jedno jediné téma - kdo s kým - a je pozoruhodné, jak se nikdo z šestky kamarádů nekamarádí s nikým mimo skupinu. Ale o tom tento seriál vůbec není. Klíčem úspěchu je šest obrovsky sympatických postav ztvárněných často až geniálními hereckými výkony. Mimochodem mým favoritem vždy byl Chandler. A kdo je Vaším? ()

Janega

Sila seriálu spočíva hlavne brilantne vykreslených charakteroch postáv. Potom to už ide akosi samo. Toto je druh sitcomu, na ktorý keď sa pozeráte aj viackrát, vždy sa schuti zasmejete. ()

MMJ

Jednoznačně jeden z nejlepších seriálů. Tolik vtipných scének. Dříve sem na to moc nekoukal. A TO BYLA CHYBA ! (-_-) ()

Guzmicz

Dokonalý sitcom ve všech ohledech. Nic nepřebývá, nic nechybí. Když vám není zrovna do smíchu, tak tento seriál vám úsměv vykouzlí. Když chcete něco lehce romantického, tak neurazí. Žádný uměle vynucovaný smích ani stupidně přehrávané "drama". Zkrátka evergreen, který zůstane v našich srdcích navěky. ()

ZdenoLo

Stará dobrá klasika ktorú si ročne pozriem aj viac krát dokola. Najobľúbenejšia postava je asi Chandler Bing a jeho sarkastický humor. No až po prvej sérií sa to poriadne rozbehne a spomalí to niekde pri konci 9 série ale aj tak je stále na čo pozerať. Český dabing mi viac sadol a hlášky mi prídu vtipnejšie a trefnejšie ako v Slovenskom znení. ()

bloodline

Rokmi odkladané, ale konečne mám seriálový Mount Everest pokorený. Všetky diely v uncut verzii a neskutočne blažený pocit. Najväčšia devíza Friends spočíva v ich chémii pred kamerou aj za kamerou a je to sakra vidieť a cítiť. Priateľstvo nefalšované, ozajstné a nezištné. Kopec smiechu a slza na záver... Vlastne jediný moment, kedy vám to Priatelia dovolia. Ako celok fantázia a veľmi rád som bol toho súčasťou. Jedno veľké, nostalgické ĎAKUJEM :) ()

Blondsky

Už je to pár dnů, co jsem tuto bandu dokoukal. Nemůžu to dostat z hlavy. Je to prostě záležitost, kterou nelze nemilovat. Tohle je kult, který mě bude provázet celým životem. Parta herců, která dokázala lidem zlepšit tolik dnů, že to nelze spočítat. 10/10. ()

Petr.Kocfeld

Nebojim se dat 5 hvezd.Serial meho mladi.Nekdy se k nemu mozna vratim.Tento serial take proslavil herce Bruce Willise,ktery ziskal za tento serial za vedlejsi roli Paula Zlaty glob. ()

Pat.Ko

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler, Ross - nesmrteľná partia, na ktorú sa nikdy nezabudne a bude baviť ďalšie generácie ešte dosť dlho. Skvelý humor, zaujímavé príbehy a dobré zápletky; toto je všetko, to čo má úspešný seriál obsahovať. Samozrejme sú nejaké epizódy len do počtu, ale na viacero momentov nikdy nezabudnem. Humor Chandlera a Joeyho ma bavil najviac, a občas ma dosť riadne pobavili trapasy Rossa a jeho sarkazmus, jediné mínus tohto seriálu je Phoebe, jej trápny humor na mňa neurobil veľký dojem, občas sa jej tam niečo vydarilo. Ale nič nemení na tom, že je to jeden z najlepších seriálov vôbec. A musím pochváliť slovenský dabing, je toho málo čo je v slovenčine dobré. Priatelia mi budú chýbať; rád si ich budem pripomínať prepínaním TV a nezabudnuteľným soundtrackom. ()

Sancty

Nikdy mi títo kvázi priatelia neprirástli k srdcu. Z príjemnej partie ľudí v začiatkoch sa časom stala len otravná banda. Predovšetkým charakterovo odporná Rachel, drbnutá Phoebe a hlúpy Joey. Ak si v tejto trojici niekto našiel životný vzor no tak amen tma. ()

derryl

Myslím si, že seriál měl úspěch právě proto, že sleduje obyčejné (americké) příběhy skupiny přátel a veškeré jejich trable v jejich soukromém i pracovním životě. Proto obdivuji tvůrčí tým, který dokázal najít skvělé představitele hlavních hrdinů a nadělil nám dávku humoru a pohody, která vydržela všech 10. sérií seriálu. ()

Radim

Dal jsem 5 hvězdiček, nutno ale podotknout, že to platí pro originál verzi. Viděl jsem to v polštině s rychlodabingem, ve slovenštině i v češtině, ale originál je originál - až díky němu mi došla spousta hlášek, zjistil jsem, že Jennifer umí hrát, že Monika není až TAK příšerná atd. Nejvíce mě na tom baví, že tam vždy najdu něco, co jsem dříve nepochopil; třeba nejhorší noční můru Chandlera jsem ocenil až po shlédnutí představení Lord of the Dance. ()

thierry_14

Tenhle seriál se naprosto vymyká jakýmukoli hodnocení,protože je to prostě díl co díl naprosto dokonalý. Moje jednoznačná seriálová TOP1,kterou si můžu pouštět pořád a pořád dokola a stejně mě vždycky zaručeně rozesměje a zlepší náladu :) ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry