M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (263)

Mrtvý kapitán Pierce (1975) (S04E05)

Na jednu stranu dost hořká, ale i vtipná část. I když vtipkovat o smrti... ()

Hej doktore (1975) (S04E06)

Jednoduchá zápletka a vtipy, že jsem se mohl potrhat smíchy. Navíc Frankova jízda v tanku všemu nasadila korunu. ()

Autobus (1975) (S04E07)

Vždy jsem rád, když dojde ke změně prostředí, oproti jiným dílům, dodá to patřičný prostor pro nové vtipy atp. Byť některé z nich by mohly zaznít i v táboře, tady dostávají nový rozměr. ()

Drahá Mildred (1975) (S04E08)

"Ona je hlavní sestra, on je hlavní blbec." ()

Děti (1975) (S04E09)

Ta scéna, kde Potter čte knížku je prostě geniální! ()

Kam kráčíte, kapitáne Chandlere? (1975) (S04E10)

Není nad Flagga a Freedmana. Oba baví každý zvlášť, a dohromady o to víc. Navíc je celá epizoda protkána skvělými hláškami. "Pracujete dobře." A korunu tomu nasadil závěrečný Mojžíš, Prófa, Šmudla.... ()

Drahá Peggy (1975) (S04E11)

Jeden z řady poslaných dopisů domů. Tenhle určitě patří k těm lepším, má to spád a náboj. Kligerovy útěky stojí za to a není nad to vystřelit si z Franka. ()

O paroháčích a lidech (1975) (S04E12)

Frank hledající a bombu a Hawkeye mající trable s plukovníkem. Dobrá nálož pro tento díl. ()

Vojín měsíce (1975) (S04E13)

Frankův krysí problém stál za to, řešení "rovný s rovným" a jeho závěť, kde vypeče Margaret, jeho odchod seriálu hodně ublížil. Akce "Vojín měsíce" už byla jaksi vedlejší. ()

Zbraň (1975) (S04E14)

Jo, tyhle díly, to byl seriál ještě na vrcholu. Originální, se zápletkou a vtipné. Ten závěr s brýlemi super. ()

Znovu volání pošty (1975) (S04E15)

Že by začínající problémy mezi Frankem a Margaret? A výborný díl, spousta zajímavostí o rodinách. ()

Cena tomatového džusu (1975) (S04E16)

Tuhle epizodu jsem z nějakého důvodu nikdy nějak extra nemusel, ale Klinger tady opět perlil. ()

Drahá mami (1975) (S04E17)

"Právě odcházím." "Tak proč jsi si přivázal tkaničku ke stolu?" ()

Der Tag (1976) (S04E18)

Na obsah této epizody jsem už musel zapomenout, čímž pro mě dnes měla větší kouzlo. Připojení se Číny do války bylo vymyšleno a zpracováno dobře. ()

Hawkeye (1976) (S04E19)

Dvacet minut blábolícího Hawkeye bylo i na mě moc dlouhý. ()

38 rovnoběžka (1976) (S04E20)

Hawkeye má problém. A řeší ho odpadky. Některé příhody by mě v životě nenapadly. ()

Novocainová vzpoura (1976) (S04E21)

Frankovo vidění situace na sále bylo opravdu velmi zajímavé. Geniální doktor, který zvládne všechno. To tak. ()

Smějící se Jack (1976) (S04E22)

Největší moudro asi přišlo na závěr dílu. A Potter v tom má pravdu. ()

Až tě zase uvidím (1976) (S04E23)

"Večeře bývá kolem sedmé." "Nevolnost kolem osmé." A jinak psychologicky dobře propracovaná epizoda. ()

Probuzení (1976) (S04E24)

Jeden z mála dílů, kde spíš sledujeme historickou událost, než že bychom se vyloženě smáli. Navíc tady se povedly prostřihy s dobovými týdeníky. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young