M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa DocBrown k tomuto seriálu (108)

Korejský chirurg (1976) (S05E10)

Škoda, že to s Frankovou tupostí až tolik přehánějí ()

Nezapomenutelné osobnosti (1977) (S05E15)

Jsem si jistý, že kdyby ta Frankova historka byla na youtube, tak se všichni zasmějí. ()

Margaretina svatba (1977) (S05E25)

Ten závěrečný Frankův pohled je opravdu smutný a dojemný. Ale poté co jeho postavu tak zkarikovali, že už ani nebyl vtipný, tak jeho výměna seriálu jednoznačně prospěla. ()

Season 6 (1977) (S06)

Po postupném propadu 4. a hlavně 5. série je příchod Winchestera vítaná změna. Jediná pozitivní změna v celém seriálu. Frank byl dobrý v prvních sériích, ale postupně už mu dávali do scénáře takové nesmysly, že už to ani nebylo k smíchu. Winchester aspoň trochu narušil narůstající černobílost seriálu. 6. série je asi ta jediná, která je lepší než na předchozí. ()

Střídání stráží (2) (1977) (S06E02)

Všechny změny v MASHi byly k horšímu, a to s jedinou vyjímkou - a tou je Charle. Aspoň částečně narušil tu extrémní černo-bílost seriálu, ke které pomalu ale jistě spěje. ()

Winchesterovy nahrávky (1977) (S06E06)

Wincherster prostě znatelně pozvedl pomalu upadající kvalitu seriálu ()

Olympiáda v M*A*S*Hi (1977) (S06E11)

Velmi příjemné vidět pozitivní zmínku o Československu. V tomto případě o legendárním Zátopkovi. ()

'Vůně' hudby (1978) (S06E16)

Konečně zase epizoda jak ze starých dobrých časů ()

Čaj (1978) (S06E18)

V těhle dílech s Brity si člověk uvědomí, že dabing rozhodně není lepší než originál. ()

Dočasná výměna (1978) (S06E22)

Klidně mohli natočit s Dupreem víc dílů ()

Potterovo odvolání (1978) (S06E23)

Odvolání? Jak hluboko může česká distribuce klesnout? ()

Dr. Winchester a Mr. Hyde (1978) (S06E24)

Kdyby si odpustili to nevyhnutelné moralizování o vracení peněz, tak bych přemýšlel o plném počtu. Zajímavé, že ještě v první sérii v boxu podváděli. ()

Major Machr (1978) (S06E25)

Konečně dopřáli Charlesovi chvilku slávy. Oh, s Audrey Hepburn ... ()

Naše nejlepší okamžiky 1 (1978) (S07E04)

Když jsem sledoval seriál poprvé, byl jsem dojatý, že po dlouhé době zase vidím Henryho a Trappera. To bylo než jsem vstoupil na Internet. V dnešní době tyhle sestřihy nemají význam. ()

Inga (1979) (S07E17)

Poněkud divné, když si někdo napíše a zrežíruje epizodu se sebou samým v hlavní roli, a to i přes to, že se tam chová jak pitomec. ()

Šťabajzna se vrací (1979) (S07E20)

Miluju, jak krasavec Radar vždycky dostane jakoukoli sestru se mu zachce ()

Preventivní léčba (1979) (S07E23)

Recyklace epizody s Leslie Nielsenem, tady ale už je Margaret patřičně uvědomělá ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young