M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

BoXBe

O M.A.S.H.i vůbec nikdy nehodlám diskutovat. Jedna z nejlepších věcí, na které jsem kdy v životě koukal v TV nebo PC. A jeden z mála nejen snesitelných, ale i hodně našlapaných dabingů. ()

E=mc2

najlepsi televizny serial vsetkych cias. vsetky ostatne ci uz lekarske alebo im podobne sa mu nemozu rovnat takmer v nicom ako je inteligenica a humor ale hlavne ludskost ()

wendelin9

Humor, ktery se nese celym serialem zasazenym do valky v Korei je -jak to rict- tak akorat :) ani moc ani malo... Zkratka cely serial tvori jednotny celek, na ktery se da divat stale dokola... A este ke vsemu Jiri Labus jako hlavni hlasatel :D ()

MJMilan

Pro Čechy první z takových povedenějších americko - vlasteneckých seriálů, který měl ještě svůj půvab a kvalitu. I přes otřesné chvilky ve válce si dokázala parta lidí z lékařského polního tábora MASH vytvořit hezké a vtipné chvilky. V Americe prezentovaný jako sitcom, u nás bez smíchu, který si určitě každý sám doplnil tím vlastním. ()

sator

Co dodat? Smích skrze slzy a slzy skrze smích... Seriál který navždy změnil svět...a potvrdil těm co už to věděli že válka je vůl...  Zhlédnout celý seriál v kuse by znamenalo 4 dny nespat... Seriál byl od výroby třikrát remasterován: v roce 1992, 2001 a v r. 2018 na 1080. ()

sir-dave

V době kdy to u nás běhávalo jsem byl asi dost malý abych to pochopil a bavil se u toho. V pozdějším věku jsem u páru dílu při popíjení kávy s babi občas pousmál ale M.A.S.H. moje srdcovka nikdy nebyla a asi nebude. Respekt Hawkeymu, Šťabajzně a jiným za tolik natočených dílů. ()

Klenotka

Má úplně první seriálová obsese a večerníček, na který jsem koukala před spaním. Válka a humor tu jdou ruku v ruce, aniž by se tu válka zesměšňovala nebo zlehčovala. Pozdější díly už byly trochu slabší, o hodně vážnější, a humor se postupně vytrácel. To nic nemění na tom, že jsem u závěrečného filmu brečela jako nikdy předtím. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young