Černobyl

• USA Chernobyl
USA / Veľká Británia, 2019, 5 h 11 min (Minutáž: 59–65 min)

Desmond04

Tady asi nemá smysl se nějak více rozepisovat. Černobyl je mini-seriálový skvost, který tady dlouho nebyl a dlouho nebude. Herecké výkony, úplně neuvěřitelně vystavěná atmosféra, spád...vše fantazie. Dovolím si jen drobný poznatek, kdyby byl seriál veden v jazyku ruském, té už tak brilantní atmosféře, by to, troufám si říct, ještě přidalo. ()

Carteriiino

Všetko sa to nedá zhrnuť do jedného komentu, je toho mnoho. Treba si to pozrieť. Z mojej strany niet absolutne čo vytknuť. Neskutočný počin, herecké obsadenie vrátane výkonov, mrazivá atmosféra a hudba z toho robia majstrovské dielo. Nehovoriac a množstve informácii, ktorým niektorí neprikladali váhu a vo svojej podstate boli dosť dôležité. Celkový dojem odpáli už len to, že je to celé natočené podla skutočnej udalosti. 10/10 ()

senxilux

Dlho som cakal na tento serial, potesila ma sprava ze sa bude drzat hlavne faktami, no bal som s ze to nejako pokazia. Nepokazili. Tento serial je absolutne bezchybny. Herecke vykony, scenar, scenerie, hudba, atmosfera ktora by sa dala krajat a posledna cast bola famozna, ked cakate ako sa to naozaj stalo a kazdu sekundu a minutu prezivate velmi napato...uzasny serial, ktory nenahradi tak skoro nic. za mna 99% celkove zhrnutie. ()

Monellito

Konecne! Dechberouci serial na bazi dokumentu, skvele prostredi a uzasni herci. Tohle byla trefa do cerneho. Cloveka az mrazi, co se tam stalo a jak se vse metlo pod koberec. Kolik lidi zemrelo zbytecne. Proto je serial uz ted moje srdecni zalezitost. ()

JirkaKral

Nečekal jsem i přes tak dobré hodnocení že to bude tak dobré. Hodnocení přes 90% jasně ukazuje i můj názor. Nejlepší miniseriál který vznikl za posledních 5 let aspoň pro mě. Jsem strašně šťastný že toto může otevřít spoustu lidem oči a říct jaká byla minulost a bezpečnost. ()

ohinek

Plná palba, bez debat. Bonus - pokud nemáte rádi rusáky a komunisty, po tomhle je budete nenávidět. Plus dokonalé splachovadlo poslední série Hry o trůny. ()

Razz

Štvrtý diel slabší, inak vynikajúce. Ideálna dĺžka, ťaživá atmosféra, výborné výkony, dobrý scenár. Poučné, strašidelné, smutné, pravdivé. Určite si nezaslúži iné, ako plné hodnotenie. ()

martankovi

Nejlepší seriál všech dob co jsem kdy viděl, neskutečně vystihuje celou situaci, je to dokonalé autentické dílo, perfektní herecké výkony, má to odkaz .... konečně mohu říct, že jsem viděl dokonalé dílo, uff 😰 a toto muselo stát 100 tisíc životů a možná ještě mnohem víc 😢 ..... ()

milada008

Tak tady je pět hvězd zcela na místě. Ikdyž jsem do uvedení tohoto seriálu měl o černobylské katastrofě poměrně hodně načteno, tak jsem se zde dozvěděl řadu pro mě nových věcí. Natočeno je to prostě famózně. A co se týče namaskování umírajících hasičů, ještě teď mi z toho jde mráz po zádech. ()

Sashmen13

Pravda, je často strašlivejší než fikce. Nevím nakolik je série přesná, ale autentická působí dost, respekt HBO, respekt. Kéž by jen člověka, co napsal scénář k tomuhle najali na posledních pár season GoT, člověk holt nemůže mít všechno, ale i tak, good job, respekt! ()

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

06.03.2024

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD