Banda

• USA The Boys
USA, (2019–2024), 32 h 17 min (Minutáž: 54–68 min)

Predloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jennifer Esposito, Jack Quaid, Erin Moriarty, Tomer Capone, Laz Alonso, Jessie T. Usher, Chace Crawford, Dominique McElligott, Karen Fukuhara (viac)

Seriál The Boys, adaptován z komiksové předlohy stejného názvu a vytvořen hercem a režisérem Sethem Rogenem, je zasazen do alternativního vesmíru, kde jednotlivci obdaření supermocí jsou uznáváni širokou veřejností jako superhrdinové. Tyto superhrdiny vlastní silná společnost Vought International, která je prodává a zpeněžuje. Tito superhrdinové se ve svém osobním životě chovají arogantně a rádi zneužívají svoje superschopnosti. Seriál sleduje primárně dvě skupiny: Sedm, neboli přední tým superhrdinů Vought International a skupinu The Boys, která se snaží zničit tyto zkorumpované superhrdiny. Skupina The Boys je vedena Billym Butcherem (Karl Urban), který nenávidí všechny superhrdiny a skupina Sedm je vedena egoistickým a nestabilním Homelanderem (Antony Starr). Mimo jejich konflikt sleduje seriál také nové členy každého týmu: Hugh "Hughie" Campbell (Jack Quaid), který se přidá ke skupině The Boys hned poté, co jeho přítelkyně je zabita jedním ze skupiny Sedm, a Annie January/Starlight (Erin Moriarty), která se přidá do skupiny Sedm, ale v zápětí zjišťuje, že superhrdiny, které obdivovala, se nechovají tak, jak si představovala. (Richard.Jezd)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (27)

Banda (2019)

Presne takovy spin na presyceny superhrdinsky zanr dnesni doba potrebovala. Nekompromisni, drsny, krvavy a zly. Snyder by se tady mel ucit, jak se to dela. Co on ve Watchmanech a BvS jen zlehka netukava, do toho The Boys skacou rovnyma nohama. Superman je vypocitavy zmrd, ale ma i necekanou hloubku, Flash je fetak, co omylem probiha skrz lidi a tak dale a tak podobne. A me to bavilo strasne moc. Diky Amazonu za koule a moc se tesim na druhou sezonu! ()

Série 1 (2019) (S01)

Karty jsou rozdaný (2019) (S01E01)

Wow, predlohu neznam, o serialu jsem nic nevedel a dostal jsem pecku. Takovy spin na muj oblibeny zanr jsem presne potreboval. Od probehnuti typka holkou jsem si rikal, co prijde dal. A prisli kurva velke veci. Deep? Invisible cunt? I'm in! ()

Hustý (2019) (S01E02)

I druhy dil me strasne bavi. "Can you teach me to outrun cancer?" BUHAHAHA ()

Vzorek (2019) (S01E03)

Trosku pomalejsi na wow sceny, ktere me tak bavily v prvnich dvou epizodach, ale o to duraznejsi na dej, ktery nam houstne a zamotava se moc hezky. Mimochodem ten zavod byl skvely joke. ()

Ženská svého druhu (2019) (S01E04)

Tonem jde o celkem rozharany dil. Ale teda cela sekvence s letadlem me do sedacky opravdu posadila. ()

Dobře na duši (2019) (S01E05)

Miminko bylo super. Krestansky festak byl nudny a zbytecne se drzel zpatky. Doufam, ze jde jen o nadech pred zdrcujicim finale? A Black Noire me zajima cim dal tim vic! ()

Nevinní (2019) (S01E06)

Tak sestka nam dala nahlednout do zakulisi marketingu Vought a me se to moc libilo. A k tomu super camea a paradni sezeni anonymnich obeti? Kvalita. ()

Společnost sebezáchovy (2019) (S01E07)

Scena se Sedmickou v jejich centrale byla skvela. Homelander me tady strasne bavi. Dostal trosku backstory a jeho charakteru to fakt prospelo. ()

Tak jsi mě našel (2019) (S01E08)

I posledni dil tahne Homelander. Jeho zaverecne twisty jsem si opravdu uzil. Na druhou sezonu se bude cekat opravdu dlouho. ()

Velká jízda (2020) (S02E01)

Skvely zacatek druhe sezony, kde jsme dostali kousicek temer od vseho, co me tak bavilo na jednicce. ()

Nic z našeho světa (2020) (S02E04)

Pomalejsi dil s rozdelenim tymu a roadtripem, ktery nahoru tahne Homelander. ()

Už musíme jít (2020) (S02E05)

Nahlaskovany dil, nejvic parodicky. ()

A dveře jsou pryč (2020) (S02E06)

Paradni dil se strasne zabavou odbockou. Frenchie me bavil fakt hodne. A tim myslim i jeho flashback. Stejne tak me bavil casting Lamplightera. ()

Ten dělá to a Butcher zas tohle (2020) (S02E07)

Vybuchujici hlavy, stastna rodinka, iceman a superhero porno. Graduje to naramne a ja se nemuzu dockat poslendi epizody. ()

Co já vím (2020) (S02E08)

Fookin' diabolical! ()

Série 3 (2022) (S03)

Kam se hrabou marvelacke nebo dc serialy. O SW ani nemluve. ()

Payback (2022) (S03E01)

Presne tohle superhrdinsky zanr potreboval jako koza drbani. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

29.11.2023

Nový Spawn v roce 2025

Nový Spawn v roce 2025

02.10.2023

Jedna z nejskloňovanějších komiksových postav vůbec, Spawn Todda McFarlanea, se dodnes kupodivu dočkala pouze jedné hrané adaptace s Michaelem Jai Whitem z roku 1997 a jednoho animovaného seriálu z… (viac)