Banda se musí schovávat na moři. Deep se je pro zlepšení své psychiky pokusí polapit. Vztah mezi Butcherem a Hughiem se napíná a Kimiko se pokouší postarat o svého bratra. (FrankSusta)

castor

Jízlivé tematizování superhrdinů jako blyštivých celebrit s kontrasty bezohledných činů pokračuje. „Až tu budeme všichni hotovi, koupím ti pěkné, velké rodinné balení nejlepšího lubrikantu a budu ti lechtat koule, dokud mě nebudeš prosit, abych přestal, a i tak nepřestanu. Prostě nepřestanu,” reaguje Butcher jízlivě na zprávu, že média už vědí, že Vought podával Sloučeninu V dětem po desetiletí. V čemž má prsty Hughie se Starlight. Akcie společnosti závratně klesají. Stormfront dostává víc prostoru, což se Homelanderovi nelíbí. Cílem je bratr Kimiko, superterorista, jen je o něj zájem z vícero stran. Velryba moc fajn, ale (určitě budu v menšině) zatím to stejně jako minule krapet dře. ()

Necrotongue

Zrovna, když jsem nabýval jistoty, že se třetí epizoda svým pomalým tempem a vcelku nezajímavými dialogy velice podobá předchozímu dílu, přihasili si to tvůrci s parádní akcí, jejímž vrcholem byl pro mě dokonalý taran a Hughie v roli biblického Jóba. Být tento díl svižnější od počátku, plná palba by ho neminula. 4*+ ()

William_

Připadá to jenom mně, nebo 2. série plnohodnotně začala až tímto dílem? Už dlouho se mi nestalo, abych sledoval seriál a prosil, aby v něm většina postav umřela krutou a bolestivou smrtí. To se tady náramně povedlo. Stormfront je svině prvního stupně a začíná to docházet už i Homelanderovi. Konečně pořádný díl a výživný díl, kterému pomohla i výměna prostředí. ()

Sany33

Príbeh: Butcher chce vymeniť super teroristu za informácie o jeho žene. Sedmička je opäť kompletná. Stormfront si pomaly získava väčšiu popularitu ako Homelander. Prevedenie: Už som začínal byť skeptický, ale tento diel ukázal, že The Boys sú opäť späť. Paradoxne ma najviac baví to brutálne masakrovanie rýb v tomto seriály. Asi sa pôjdem dať vyšetriť. Stromfornt bude mega mrcha, už sa neviem dočkať. 98% ()

Mukade

HLÚPO (!!) natočený súboj "storm woman" s telekinetikom... No ale tvorcovia zrejme vedia čo väčšine ľudí stačí (vidno napr na csfd hodnotení tohto dielu), tak načo by sa namáhali...  Mohol naprosto ľahko nad ňou vyhrať... Aj ona mohla vyhrať, ale nie tak retardovane a potom by som dal viac ako jednu hviezdu. ()