Žije stále Stillwellová? Homelander ji totiž chodí pravidelně navštěvovat, ale je to skutečně ona? Butcher se pokouší dostat ke své Becce, zatímco se Hughie, M.M. a Starlight vydávají hledat jakousi superhrdinku ze sedmdesátých let – Liberty. (FrankSusta)

Lenka.Vilka

Tady má někdo vážně vážný psychický problémy! Ten úvod byl fakt děsivej. A to rozebírání rasový diversity superhrdinů bylo brutální. Asi bude dost smutných lidí z toho, že si z téhle věci někdo odvážil udělat legraci. Plus ta věc, co se dozvíme o naší nové superhrdince? Dobře, dobře! Naštěstí poslední minuty dopadly, jak dopadly, začínal se mi zvedat žaludek :/ a jak obě linky s babénkama skočí bylo snad jasný každýmu... ()

tomik99

Malinko utahanější epizoda, kdy sice chtěli tvůrci prozkoumat vztahy Becca vs. Butcher a Starlight vs. Huggie, ale některé scény byly opravdu zbytečně dlouhé. Už by to chtělo se posunout zase o kus dál. Stormfront přináší zábavnější pohled na Vought, její fanoušky a obecně s sebou nese i určitou záhadu. To druhé řadě jinak šíleně chybí. ()

Sany33

Príbeh: Stúpajúca popularity Stromfront robí Homelanderovi vrásky na tvári a preto sa aj Butcher poľahky dostáva k svojej Becce. Banda má zatiaľ za úlohu získať informácie o super zloduchovi zo 70. rokov - Liberty. Prevedenie: Opäť som sa solídne bavil a pravdy ktoré vychádzajú postupne na povrch ma bavia. baví ma pozerať sa, ako sa Homelander topí v sračkách. Kimiko je zdatne nasraná a to sľubuje predzvesť dosť veľkej rúbanice. 90% ()

Necrotongue

Akce tady byla minule (a skvělá), takže se děj velmi uklidnil, a mně by to vlastně ani nevadilo, kdyby část epizody nebyla mnohem lepší než zbytek. Vlastní realitu si tvořící Homelander mě totiž příliš nebral, v dojemném shledání v zařízení Voughtu se tvůrci na můj vkus až příliš bahnili, ale roadtrip na americký Jih mě bavil. Jižanský Homelander:-) 3*+ ()

castor

Butcher získává přibližnou lokalitu, kde by se mohla ukrývat jeho Becca. Zadaří se. A osnuje plán, jak postupovat. Ovšem Butcherova válečná stezka není pro každého. Zbytek týmu hledá jistou Liberty. Homelander dál nemůže rozdýchat, že veškerou slávu z poslední akce slízla Stormfront a nechává se utěšit na klíně staré známé (fajn nápad). Zároveň nenechá A-Traina, protože jeho tělo nezvládá superzátěž, dál zesměšňovat Sedmičku. Zbrojení Stormfront proti svému chlebodárci nějak nepobírám. Sorry, ale druhá série je zatím sešup dolů. ()