K Sedmičce se připojuje nový člen – Stormfront (Aya Cash). Banda se pokouší bez Butchera postavit na vlastní nohy a udržet vztah mezi nimi a FBI. Budou úspěšní? (FrankSusta)

BaT_M

Daddy's home! Tyvole, pecka jako prase! Jsem naprosto spokojen, začátek druhé série opravdu nezklamal. Amazon poslední dobou válí. Doufám, že zbytek série bude na stejné vlně. A příchod Butchera aka Karla Urbana na konci je snad víc epičtější, než Thorův příchod do Wakandy v IW. Zatím naprostá spokojenost. 88%. PS: Homelander je zde snad ještě větší čurák, než v v sérii první. ()

castor

Na úvod nám to tvůrci hezky celé zrekapitulovali, abychom zjistili, že se Homelander se Starlight srdceryvně loučí s neviditelným (a mrtvým) Translucentem. Naše parta se skrývá v jedné díře a venku se neukazuje („Tyhle pelechy na sobě mají 31 příchutí spermatu. Budou se ti líbit.“). Zábavné a strhující jako závěr první série. Otvírák té druhé nabízí třeba přijetí nového člena The Seven, které zrovna neklapne, za což může skvostný sociopat Homelander. Výtečná scéna. Stormfront už dopadla o poznání lépe. A Deep se chce/má odrazit ode dna. Skladba od Billyho Joela Pressure je skvělá. Taťka je doma. PS: Výkonný ředitel Voughtu Stan Edgar se od Homelandera zastrašit nenechá – další výtečná scéna („Ve skutečnosti jsme farmaceutická společnost. A ty nejsi náš nejcennější zdroj. To měl být náš tajný vzorec pro Sloučeninu V, kterou jsi ty, velké dítě, vypustil ven. Dovol mi, abych ti připomněl, že jsi dal Sloučeninu V teroristům z celého světa, abys dostal sebe a své kamarády do národní obrany.“). ()

Sany33

Príbeh: Haugie a Annie sa snažia držať na diaľku svoj divný vzťah. Parta sa zas snaží prežiť bez Butechera a moc sa im to nedarí. Kimiko sa stáva plnohodnotným členom party. Homelander preberá iniciatívu za sedmičku ale je hneď posadený do kresla vedením. Deep je mimo hru a Atrain je v kóme. Terba teda prijať nového člena sedmičky. Prevedenie: Po brutálnom konci prvej série bolo celkom jasné, že sa dynamika spomalí. Celej epizóde veľmi chýbal Butcher s jeho nezameniteľným šarmom. Nemyslel som si že sa toho dožijem ale Deepa mi je celkom ľúto. 80% ()

warrenur

Tak sme nadviazali. Avsak, nedostalo sa nam vysvetlenie, kde sa kapitan celu tu dobu zasival a aky je vlastne vztah lietajuceho nervneho blondacika s rodinkou. Akosi tuto cast zatial preskakuju. Novy sefino Vought-u zatial hra ramena a blondacik sa kupodivu stiahol. "Asasinacia" agentky tiez nedavala bez dalsich dosledkov svoj zmysel. Mierny nadpriemer, trochu gulas. ()

ZeroCZ1233

Jaký seriál vám v prvních minutách úvodu série předloží stylovou gore rubačku za doprovodu Sympathy For The Devil? Žádný, jen a pouze The Boys. Superhrdinská šleha z minulého roku se představuje s fantastickým začátkem nové série a vrací se do svých zavedených kolejí. Výborný soundtrack, stylizované postavy, příjemné tempo vyprávění, kde se na nic nečeká a zvlášť pro tuhle epizodu král televizních záporáků Giancarlo Esposito. Všichni tak nějak víme, že největší motherfucker seriálu je egocenctrický man-child Homelander, ale taky každý ví, že nastoupit s touto pózou na Guse Fringa se nevyplácí a to se přesně ukázalo i v této epizodě, kdy Giancarlo rozjel svoje charisma na plné obrátky a člověka to opět posadí na prdel. Tahle série bude jízda, přátelé, pamatujte má slova. ()

• Obytný komplex v Sýrii ve scéně, ve které Black Noir (Nathan Mitchell) likviduje superteroristu Naqiba (Samer Salem) byl vytvořen přesně podle popisu pákistánského úkrytu Usámy bin Ládina. (NiWi)