Dozvídáme se mnoho z Frenchieho minulosti. Kimiko, M.M. a Frenchie se potřebují kvůli důležitým informacím dostat do jedné nemocnice, kam zalétává Stormfront. Butcher, Hughie a Starlight se jim pokouší krýt záda, avšak ne moc úspěšně. Co skrývá podivná nemocnice? (FrankSusta)

dO_od

// Díl s největší náloží akce i zvratů a stejně se to neobešlo bez dobrých dvaceti minut vaty. Nevím, proč mě ty komornější momenty mezi hlavními postavami, jejich minulost a vzájemné interakce tak nebaví, ale je to bohužel hlavní důvod, proč z Boys nejspíš nikdy nebudu tak unešenej jako z jejich konkurence. Přesto, Hitler v sukni je cool a nástup Lamplightera jakbysmet. Jen škoda, že kvůli takovým věcem musím celkem protrpět ten zbytek. ()

Remivsremi

Ze začátku jsem se lekl, že nesleduju správnou epizodu. Jakoby něco chybělo, nějaké propojení s minulou epizodou. Ale pak se rozjel rychlík abnormálních proporcí. Důležité informace prozradili další díl ve skládačce jménem Vought. Nikdo nemá šanci vyřešit tento problém v druhé sezóně a to mi dává naději na kvalitní obsah pro další sezónu. Moc se na to těším. PS: Shawn Ashmore byl Iceman, nyní Fireman a příště prostě musí mít roli Watermana :) ()

panki9922

Znova množstvo skvelých vecí buď čisto pre zábavu a oko diváka, ale aj podpovrchových narážok a myšlienok. Čo ale hodnotím ako najlepšiu vec, je moment, kedy sa Homelander snaží získať dav ľudí skandujúcich proti nemu a keď sa mu to nedarí, bez mihnutia oka ich stovky spáli. A potom sa vráti späť zo svojich myšlienok do reality. Lenže jeho postava - sociopat s obrovskou mocou - je tak dobre vykreslená, že ma táto scéna šokovala a uveril som že je toho skutočne schopný. ()

castor

Vracíme se o nějaký ten pátek zpět, tentokrát o osm let, pak zase o pět a dokreslujeme některé motivace. Žádná hitparáda to ovšem není, stejně dopadá větší polovina Sedmičky, která je dál zoufale nezajímavá a nevyužitá. Naopak velmi atraktivní osazenstvo má psychiatrická léčebna, do které se naše parta dostává. Konečně zase nějaké rozkošné překvapení. Pacienti v ní mají zatraceně bizarní schopnosti („To bylo jeho podělaný péro.“ – „Nebuď takovej puritán!“). Přetahovaná mezi Homelanderem a Stormfront graduje, vztah jak na houpačce. Linie s Deepem coby trnité cesty padlé hvězdy zpátky je dle mého zoufalá. Násilné scény a hrubý slovník mají každopádně zelenou. ()

tomik99

Člověk je rád za změnu prostředí a za to, že se děj posunul zase o kus dál. Z komorního seriálu se ovšem stává slátanina, kdy se schyluje k nějaké válce mezi lidmi a superhrdny, což si myslím, že sem nepatří. Nejsem moc fanouškem toho, jak všichni civilisté a "obyčejní" lidé umírají, zatímco naši hrdinové bez schopností přežijí každičké setkání se superhrdinou. Je to čím dál tím více otravné... ()

• Postava Love Saussage (Andrew Jackson), muže obdařeného díky mutacím obřím penisem, vzhledem připomíná postavu Big Dicka (Jan Hammenecker) z filmu Ex-Drummer (2007), která má podobné kvality. (awful)
  • Na začátku epizody hraje „Casquette À L'envers“ od Sexion d'Assaut a po ní následuje „Happy Together“ od The Turtles. Při obědě v Církvi společenstva hraje „Orinoco Flow“ od Enyi a na konci epizody „Thank You For Being A Friend“ od Cindy Fee. (Duoscop)
  • Pro epizodu byla vytvořena animatronická loutka penisu, kterým Love Sausage (Andrew Jackson) chytne Mother's Milka (Laz Alonso) kolem krku. (NiWi)