Becca se objeví na Butcherově prahu a žádá ho o pomoc. Banda se rozhodne Butcherovi pomoct a spolu se Starlight se konečně postaví proti Homelanderovi a Stormfront. Ale věci se rychle zvrtnou, a to velmi špatně. (mikki089)

Klajnik

Vprostřed vypjaté situace, kde by mělo jít o vteřiny, si postavy vylévají svá srdíčka, ač na to není vhodná chvíle. Zbytečně dojde ke konfliktu, který ohrozil celou akci. Postavy na sebe křičí, že jejich jediná šance je EMP, čímž napoví Stormfront, že bude chytré to zničit. Kdyby nepřišla Maeve, jenž nejdřív hystericky ječela na Starlight, že nic nemá cenu, tak by všichni chcípli - nakonec přijít musela, protože to tak být prostě musí a zachránila situaci. Butcherova žena sice umřela, ale to mi vůbec nevadilo, jelikož mi byla ukradená. V závěru pak Homelander, největší zmrd seriálu a zlá variace Supermana nechá Butchera odejít s vlastním synem jen proto, že nechce, aby se o něm veřejnost dozvěděla, že je svině a nikdo ho už nikdy nemiloval. Homelander je tedy stále zaseklej ve svém narcismu, ač se mi zdálo, že se ho tvůrci snažli odprostit ho od této potřeby - být vemi zbožňován jako největší hrdina Ameriky. Archa jeho osobnosti neprodělala žádný progres a já si myslím, že nemá smysl v této sračče pokračovat. Je to furt stejně špatný. ()

Martrix

Druhá série diváky nemohla zválcovat jako ta první už jen proto, že tentokrát měli všichni očekávání a hlavně s čím srovnávat. Pro tvůrce je to vcelku složitá věc, namixovat staré dobré s neočekávaným novým. Zpětně si myslím, že se to povedlo a těch pár slabších momentů nebylo moc. Nejvíc mě těší, že tento svět má pořád mnoho co nabídnout, že většina postav se má pořád kam vyvíjet, že se otevírá mnoho cest, kudy se mohou chlapci ubírat. Cynický, drsný a nevybíravě přímočarý, ale současně chytře napsaný seriál o superhrdinech...tohle tady chybělo. ()

vodkasesemte

Unfortunately the possibility that you will experience a supervilllain attack grows more likely every day. Lepší je ho už prodělat. But by having an action plan, you can dramatically increase your chances of survival. And survival is all that matters. We cant just kill everyone. That is exactly what we are gonna do. Always chases Roadrunner, always with an elaborate plan, always fails. All you need is an AR-15, and meep-meep no more. What if I testify? Escaped convicts dont have a ton of credibility. Noir is vegetable, Lamplighter is a charcoal briqutte, Starlight is in the breez somewhere. Sreaming fans or any of that dancing monkey shit. Why is it always Billy Joel? I m 57 on the inside. Butcher is right. We have already tried to take Vought down the right way. This isnt gonna work. Just kill them all, let God sort them out. Hes even more of a twink than in the photo. I could split that shit like dry firewood. Nothing ever changes or gets better. Can you believe Ryan has never seen Cats? I was working on my states. You are giving yourself homework? Learning is a gift. Rozumné srdce nabývá poznání, moudré uši prahnou po vědění. Fuck that Nazi bitch. Find him a new fuckin mum. I m taking my wife back. Si řikal, proč by to dělal. V každým případě by si mohl najít lepší šlapku. Mother will do anything to protect her son. And you call me a ruthless bastard. Takovejch už moc není. You are the strongest man and you are scared of little boy. Hes your blood. Just talk to him. Be the man I know you are - přesně taková je role žen. Mají svého muže povzbuzovat do boje. To je hroznej retard ten malej zmetek. Už zase, rodinná sračka. Se mužu podívat na výměnu manželek. You swear to me on your brothers soul. Uplně v pohodě, ty zkurvená pyčo. Cokoli si budeš přát. You can hate away. I dont really hate anyone. Přesně. Bad guys want to hurt us just bcs of what we look like. They want to wipe us from this Earth, just bcs of the color of our skin. A já myslel kvuli odpadnutí. Its called white genocide. Je fakt, že prasata na Západě spojuje stejný duch. Whats malfeasance? Hey, Kraut. Girls do get it done. I like to see the light go out. Justice will be served. PDR (Private Data Reserve) One hero is redemption, two is weakness. You are acting like toxic personality. If Billy Butcher can do the right thing then theres got to be some kind of higher power. If you jump shit and you let the assholes steer, then you are part of the problem. Remember what I told you. Dont be a cunt. ()

castor

Jízlivé tematizování superhrdinů jako blyštivých celebrit s kontrasty bezohledných činů jde do finále. Ministerstvo vydalo nejvyšší prioritu proti terorismu a gigant Vought tahá za delší konec. Maeve se při naléhání Starlight zdráhá svědčit proti svému chlebodárci, nevěří, že se něco změní nebo zlepší. Na zadku sedět ale nezůstane. Rozzuření lidé chtějí víc Sloučeniny V. Malý Ryan, který zjistil, že všechno okolo je falešné a pláchl s tátou Homelanderem, začíná litovat. Ostatní postavy na obou stranách barikády tak trochu bilancují, vylévají si srdíčka a slibují si, co bude až bude. Finále řádně ulítlé a krvavé. A otevřené do třetí série. Z Butchera je a free man. A do toho všeho navíc vzniká tým, který bude tajně financovaný, aby hlídal superhrdiny. Za mě nicméně nemá smysl dál pokračovat. ()

ReproBoy

Ale jo, ale jo. Kdyby byly všechny díly, jako ten poslední (a předchozí dva), tak říkám, že to má kvality první serie.Bohužel první minimalně tři díly byly ukňourané a já vůbec nevěděl, co si mám myslet. Pak to šlo pomalu nahoru a to finále se mi až na pár debilit fakt líbilo. POkud mám hodnotit jen ten poslední díl, tak dávám 90,0001%, takže 5*, protože jiný takový don´t be a cunt serial tu není a asi ani nebude. Škoda, že místo tupých dialogů toho Stormfront nepustila více a Hjuí trochu nezmoudřel. Prostě, ta druhá serie mě nezklamala, asi tím koncem, ale čekal jsem od toho něco víc. Mám stejnej pocit jako při posledním dílu MOST!u, kdy mi ten konec přišel nakonec okej, ale čekal jsem něco uplně jinýho. Druhá serie 70%, tenhle díl jak jsem psal, 90,00001% . ()

• Ke konci epizody hraje píseň „God Only Knows“ od The Beach Boys. (Duoscop)