Jumanji: Vitajte v džungli

• Česko Jumanji: Vítejte v džungli! (viac)

Po tom, čo štvorica študentov objaví starú hraciu konzolu, sú vtiahnutí do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali - z nevýrazného Spencera je razom mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba... (Itafilm)

NifKor

Skvělá komedie s Dwaynem Johnsonem, Kevinem Hartem, Jackem Blackem a Karen Gillou. Bavil jsem u hodně scén. Trošku mě zklamala role Kevina Harta čekal jsem, že bude mít víc vtipů atd., ale také to je i tím, že jsem byl na filmu s Českým dabingem takže dabing Harta stál za nic. Opakem je ale Jack Blackova role, která byla v hodně scénách vtipná a dabing taky občas zněl vtipně. Dwayne Johnson a Karen Gillan byly také dobří a bavili mě. Jumanji je kvalitní komedie, kterou doporučuji lidem, kteří mají rádi videohry a komedie dohromady, protože tahle kombinace tady funguje skvěle. Neseďte u počítače, ale jděte na tento film, protože ode mě má 4 hvězdy 8/10 ()

Kienast

Čekal jsem to horší... mnohem horší. Z nového Jumanji bude jednou solidní dobrodružně zábavný film na sobotní večer na TV Nova. Tohle nikomu neublíží. Až to uvidím v originálním znění s titulky... myslím , že tam pošlu ještě jednu hvězdu navíc. 8/10 ()

Michelle75

Tak jsem si po delší době vyrazila s tím mojí děcurem co měří o 1cm méně, než já do kina a oddychla si, že to bylo vážně bezva a nenutila jsem ho jít se mnou zbytečně. Jedničku zbožňuji, asi i z nostalgie a taky díky Robinovi W.:(. Dvojka však vůbec není špatná, má malinko pomalejší rozjezd, ale příjemně pomalý a pak už je to ráz na ráz. Nikdo mi není nesympatický a zdá se mi to místy opravdu vtipné jak pro dospělé,tak pro děti. Vizuální efekty parádní,ale já bych jich tam chtěla více, to je asi tak jediná výtka. Nápad s Jack Blackam povedený, to je pak jednoduché vymyslet vtipné situace...good. ()

KoRner

Zabavny film,na ktoreho opakovane pozretie sa tesim. Vtipy funkcne, chemia medzi hercami takisto, herecky super hot. Dwayne si hranie pubertalneho chlapca v tele kulturistu ocividne uzival. A este to aj cele celkom davalo zmysel. Bez vyhrad, rodinny film ako sa patri. ()

adam9

Už z trailerů jsem tušil, že půjde o velké překvapení a nakonec se tak opravdu stalo. Ale že to v kinech zničí i Star Wars, to už je opravdu síla. Jumanji je moje srdcovka už odmala a několik easter eggů v tomto volném pokračování mile potěšilo. Jinak jsem strašně rád hlavně za Karen Gillan, které tato role snad dopomůže k dalším velkým filmům. Zbytek mužského obsazení byl rovněž parádní, všichni se skvěle doplňovali a je až s podivem, jak je film kompaktní vzhledem k tomu, že scénář psali ČTYŘI lidé. Dalšího dílu se bojím podobně jako u Edge of Tomorrow. Tak snad to nezprzní a přijdou opět s nějakým originálním nápadem. ()

666Carnage

Jumanji z roku 1995 miluju a tohle je úplně jiný film plný charismatických herců a je to fakt sranda. Nemá to nic společného s tím původním filmem a to je super. Celá hlavní čtveřice válí a musím říct, že jsem se opravdu bavil. Ano občas je to přehnané ale je to přece jen hra ne? Necelý dvě hodiny utekly jak stádo nosorožců a já se u toho několikrát fakt zasmál. Výborná dobrodružná komedie s fakt dobrými nápady. Jasně, že celý film a hra je o nápravě hlavních hrdinů ale to jak to provedli se mi líbilo. Určitě film, který když někde poběží nebo nebudu mít nic nového tak se na něj podívám znova. Já jsem spokojený, na dvě hodiny jsem se zabavil ani chvilku se nenudil a užil si to. 80% ()

Rudinsky

Roztomilo starosvetská, modernými trademarkmi opradená jednohubka, ktorá zúžitkovala svoj potenciál na tritisíc percent. A vďaka šikovnému kastingu mi nevadil nikto zo zúčastnených. ()

iXtr3m3

Vcelku zábavná moderná variácia na pôvodné Jumanji. Robina síce len tak niekto nenahradí a pôvodná myšlienka bola lepšia, ale jednak toto neurobilo hanbu a navyše to zobralo sympaťáka Rocka, vtipálkov Kevina a Jacka a sexi Karen. Tak prečo nie. Síce nechápem až tak veľké zárobky vo svete, na druhej strane pokračovanie dobrého filmu si pozriem vždy rád. Pekné spracovanie prechodov levelmi a celkovo štruktúra aj keď v oklieštenej podobe, fakt sa podobala na počítačové hry. Podobne ako v pôvodnom filme zasa na stolné hry. ()

bari68

Popravde, moje konečné rozhodnutie,resp. hviezdičkový verdikt dopadol nakoniec ešte veľmi dobre než sa mi zprvu zdalo. Film, ač typická popcornovka bol nudný, uťahaný,v častých pasážach až niekedy trápny a sterilný. Nakoniec som to nejako vo zdraví do konca prežil a potencionálnym divákom by som snáď len poradil, že nech veľa nepremýšľajú a vypnú mozog. Slabý priemer. ()

Devadesát Dva

I přes soudobější přístup, trefný humor a vcelku vydařenou poklonu původnímu filmu je Jumanji pořád těžká popcornovka, které chybí impozantnější záporná role a scény. Na stopáž se toho příliš neděje a jako kdyby vše ve filmu, vyjma motivu Jumanji, ála USA děcka z předměstí člověk za život viděl už tisíckrát, takže to příliš nového nepřináší. Dojem a vibe je samozřejmě spíše pozitivní, avataři fungují skvěle, ale vzhledem k ohlasům člověk čeká víc, než jen pár honiček a pár bitek s klišé závěrem. ()

Han22

Navzdory mým předpokladům o moderní blbosti mě nové Jumanji velice potěšilo. Místo deskovky se hraje počítačová hra (kdo by hrál deskovky) a místo skutečného světa se ocitáme opravdu v džungli Jumanji. Úkol čtveřice nedobrovolných dobrodruhů je donést jagáří oko do jaguáří hory a odvrátit kletby. V cestě jim stojí nejen šílený dobrodruh, ale stejně jako v jedničce roztodivná zvířena - hadi, nosorožci, hroši, jaguáři a další a další. Je to dobrodružný od začátku do konce, řídí se to zákonitostmi videoher (omezený počet životů, levely) a navíc tu je skvělý humor, vycházející z bezvadných postav, které mají ve hře jiná těla. A tak nervózní herní maniak je nabušený Rock, šprtka se stává sexy bojovnicí, nabušený fotbalista komickým černochem a barbína tlustým profesorem. Některé fórky (čurání, škola flirtu) jsou geniální. A jako přidaná hodnota je tu rámec ve stylu mého milovaného Breakfast Clubu - čtveřice rozdílných lidí, kteří se na konci stávají přáteli a najdou i lásku. Mě se to moc líbilo, takže proč ne 5*. ()

Jane18CZ

Fakt jsem se bála, jak tenhle film dopadne. První Jumanji zbožňuju a jeho následovník mě velice mile překvapil! Bylo to akční, bylo to vtipný a bylo to sakra zábavný! POZOR SPOILER: Jediné, co se mi nelíbilo byl úúúplný konec, nějak nechápu, proč Jumanji zničili, když jim všem osobnostně pomohlo. Stejně si ale myslím, že Jumanji je nezničitelné a objeví se někde znovu :-))) ()

Lukoboss

Ale jo, byla to sranda, nemůžu říct, že bych se nebavil nebo nezasmál. Herci dobře vybraní, navíc Jack Black jako blonďatá puboška, víc ulítlý to být nemůže. A taky je to celkově modernější a tím ani tak nemyslím např. efekty, grafiku atd., ale je to víc akční, aby to současnýho puberťáka zaujalo. Hlášek je dost, odkazy na původní film taky, takže asi všechno v pohodě. Na druhou stranu je to vlastně docela ptákovina, takže hodnocení kolem tří hvězd je asi celkem v pořádku. ()

SpaceOdyseus

Paradni dobrodruzstvi, ktere boduje originalitou v pouziti videohernich mechanismu a v opravdu povedenem humoru (Jack Black je tu kralem). Jen je skoda, ze akcni sceny jsou spis prumerne, hodnoceni by jinak mohlo i stoupnout. ()

Janega

Ako väčšina i ja som čakal prúser, no nakoniec som zostal milo prekvapený. Ide síce len o oddychovú jednohubku, ale má to správnu adventure atmosféru, dobrý humor, akciu, kasting. Skrátka všetko, čo od tohto typu filmu očakávate. Je tam aj pomrknutie na predchádzajúci film, no zároveň sa nesnaží viesť na ňom. P.S. 3D som náznakoch zaznamenal len v záverečných titulkoch. ()

Gogo333

Na Jumanji sem se těšil, původní Jumaji mám hodně v oblibě a tak sem byl zvědav jak to dopadne. TRL mě moc nezaujaly, ale nadšené recenze mě nalákaly. Obsazení je moc pěkné, film rychle utíká a líbí se mi odkazy na původní Jumaji (stejný záporák - jménem, podpis Alana v domečku, film začíná tam, kde předchozí končil, slon), převedení do videohry slušně vysvětleno a tak celkově je na filmu odvedena dobrá práce a je vidět, že si s tím tvůrci vyhráli. Bohužel na mě tam bylo málo humoru a akce, obojího sem čekal víc a taky je tam na mě trochu moc digitalního bordýlku, škoda, že si s tím nevyhráli i po téhle stránce. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (viac)

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

11.10.2018

Herec Dwayne „The Rock“ Johnson (Rampage Ničitelé, Pobřežní hlídka) si zopakuje spolupráci s režisérem Jumanji: Vítejte v džungli! Jakem Kasdanem (Zkažená úča), aby společně natočili příběh… (viac)