Mandalorián

• USA The Mandalorian (viac)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvorcovia:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz (viac)

Recenzie používateľa M1k9 k tomuto seriálu (5)

Mandalorián (2019)

Po devastaci z posledních filmů SW jsem neměl velké očekávání, ale jak se ukázalo, seriál našel světlo na konci tunelu. První série tomu ale tak úplně nenasvědčovala. Chyběl příběh. Bez něj to byla taková lepší střílečka ze světa Star Wars. Nic víc. Zlom nastal až ke konci první série a zasazení příběhu někam do universa. Propojení s tím co už známe. O konci druhé série ani nemluvě. Absolutně se to obrátilo. Mimo to je fascinující tvořit si nějaký vztah k postavě s helmou, anebo k zelené příšerce která nemluví.  S01: 6.5/10 S02: 9/10 S03: 6.5/10 []   7.5/10 ()

Season 1 (2019) (S01)

Wow, Moff Gideon je absolutně fantastická (hraná) postava, kterých v seriálu ehm není moc. Dle mého názoru na to minimálně tato první série trpí. Možná jsem sám komu to vadilo. Kouzlo Grogu na mě taky moc neplatilo.   6.5/10 ()

Season 2 (2020) (S02)

Druhá série neskutečně překvapila. Propojila různé dějové linie a v neposlední řadě představila nové významné postavy. Tady už je cítit poctivá příprava. Pracovalo se na detailech, které budeme mít v paměti dlouhé roky. Přesně tohle byla a je devíza Star Wars.   9/10 ()

Kapitola 16: Záchrana (2020) (S02E08)

Omg. Tento díl se vymyká rozpačitému průměru který se s Disney vleče.   10/10 ()

Season 3 (2023) (S03)

Recyklace toho co fungovalo plus nějaké generické monstra. Nic co by pokazilo příjemné dojmy ze seriálu, ale tak nějak je to na mě už příliš jednoduchoučkééé a opakující se. Scénář je vata na vatě.   6.5/10 ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers