Príbeh jedného z najznámejších a najmilovanejších sériových vrahov histórie, Teda Bundyho. Prekvapivým rozprávačom strhujúceho filmu je Bundyho priateľka, ktorá s ním v čase vrážd žila pod jednou strechou a o jeho hrôzostrašnej činnosti nemala ani potuchy. Až postupne zisťuje, že muž, s ktorým viedla láskyplný rodinný život, je jedným z najhľadanejších a najväčších monštier Ameriky. (Bontonfilm SK)

Dechman

V roku 2002 natočený Ted Bundy mi bohato stačil, tento pokus ani neviem prečo som pozeral hodinu, nič nehovoriaca telenovela, Zac Efron to trošku ťahá, ale inak sa to vlečie, výpovede o tom čo im robil pôsobili ako hra z rozhlasu. Celé je to také nijaké. Rozhodne som čakal viac akcie ako len náznakov. ()

Mark1983

Abych byl upřímný, verze s vraždami v pozadí se mi líbila o něco víc, i když tohle není nekoukatelné, ale ta snaha o psychologický snímek, v němž se Bundy zobrazuje v několika pasážích jako oběť křivého obvinění, je poněkud vzhledem ke skutečnosti trochu trapná. Samozřejmě vím, že se tvůrci nesnažili udělat z Bundyho chudáka, ale ta další snaha o vybudování napětí u diváka, který, i když ví, jak to bylo, si bude říkat: Tak zabil je, nebo nezabil? taky není na místě. Avšak jakmile přehlédnu tyto dva chybné faktory ve filmu, a přestože vím, že Bundy byl vraždící psychopat, tak se pak jedná o koukatelné soudní drama, které neurazí. Tedy - i když souhlasím s tím, že zpracovat životopisný film o sériovém vrahovi bez jediné vraždy - není moc ideální, což alespoň indicie vražď by filmu dodala i trochu mysterioznější atmosféru. To bez řečí. ()

boss123

Predtým než som videl tento film som vedel o Tedovi Bundym len to, že to bol sériový vrah a, že svoje zločiny spáchal v Amerike. Myslím, že je zaujímavé, že sa režisér rozhodol natočiť film o sériovom vrahovi pričom vo filme prakticky žiadnu jeho vraždu neukázal. Veľkým plusovým bodom je Zac Efron, ktorý kraľuje hereckému obsadeniu a veľmi vierohodne a presvedčivo stvárňuje jedného z najznámejších sériových vrahov. Prvá hodina sa nesie v pomalšom tempe a snaží sa zobraziť vzťah Teda a jeho priateľky. Je pravdou, že film sa rozbehne až neskôr a veľmi mu pomáha hlavne záver, ktorý je mrazivý. Je škoda, že takýto námet nedostal do ruky David Fincher alebo podobný zručnejší režisér, pretože som mal po závere pocit, že sa z tohto námetu dalo vyťažiť aj viac. Tiež je pre mňa problémom, že atmosféra nie je veľmi mrazivá a, že sa tvorcovia nerozhodli viac zobraziť aj negatívnu stránku Bundyho osobnosti. Isté nejaké náznaky sa nájdu, ale je ich málo a film tak skôr kĺže po povrchu akoby mal hlbšie preskúmať samotného Bundyho. Zlo s ľudskou tvárou je aj napriek menším negatívam mierne nadpriemerným dielom a ťahá ho najme Zac Efron a netradičný uhol pohľadu na osobu Teda Bundyho. Udeľujem tomuto filmu 4z5 a 70%. ()

HMTD

Měl jsem ohromující výhodu protože jsem případ před shlédnutím neznal a tak jsem mohl film sledovat jako nezasvěcený pozorovatel, myslím že mu to v mích očích přidalo hodně bodů. Přiznám se Efrona nemám rád, ale v tomto filmu mne mile překvapil ač po shlédnutí dokumentu s Bandym už to herectví nepovažuji za kvalitní kopii osobnosti T. Bandyho. ()

pencho

Film, který dělá ze sebeospravedlňujícího vraha a násilníka sympatickou, atraktivní a nevinnou figurku. Pokud si zjistíte více o případu, zjistíte, že v jeho případech byla možná kapka nejistoty, zda-li to udělal jako prakticky u jakéhokoli zločinu, pokud nemáte očité svědky, ale ta byla zaplavena mořem důkazů a výpovědmi jeho ženy a dalších lidí - zavádějící film. ()

NeverEver

Velmi kvalitne zpracovany pribeh. Sam o sobe je silny a Zac mi v nem i sedi a je to snad poprve co jsem ho videla hrat, myslim opravdu hrat. Bez hluchych mist, ve sviznem tempu, jen s minimem drastickyvh scen a uchylnosti a i tak se autorum podarilo vykresat atmosferu podezreni, neceho temneho a skryteho. 3*** velmi slusne odvedena prace ()

Royaldell

Jako fanda filmů o sériových vrazích jsem se na tenhle film fakt těšila. Kdo čeká krimi thriller (jako já), bude hodně zklamaný. Udělat film o jednom z nejhorších vrahů 20. století jako soudnické drama, kde nevidíte doslova ani jeden trestný čin (až na útěk z vězení), je hřích. Též se mi nelíbilo celkové vyobrazení Teda Bundyho, nemůžeš být psychopat vraždící přes třicet žen a zároveň milovat tu jednu jedinou.Celkově se i ten film točil až moc okolo Lily Collins aka Liz, která je teda neskutečně krásná, ale vidět ji opilou a nešťastnou každých pět minut nepotřebuju. Zac Efron mě o své roli až na tu finální scénu u soudu, kdy se rozbrečí, taky nepřesvědčil. Pozitivní jsou ale Jim Parsons a John Malkovich. ()

Xmarc

Zajímavé podání a pohled na brutálního týpka téměř zcela bez znázornění jeho brutality (snad s výjimkou pár fotek z jeho činů). "Nejbrutálnější" záležitostí filmu tak zůstává jen trápení se jeho přítelkyně a její vnitřní boj se situací a city k obviněnému příteli. ()

nervana

Od člověka který má na triku vyníkající dokument o Bundym bych čekal víc detailnější děj. Takhle to bylo hodně okleštěno. Ztráta času ()

kotrlak

Slabší trojka. Spíš jen doplňkovej materiál. Pokud to uvidí někdo neseznámený se subjektem a okolnostma, tak tenhle flick postrádá smysl... ()

Bogrant

Film, ktorý je spracovaný spôsobom, síce nie priamo oslavujúcim Bundyho, ale ukazujúcim iba jeho "sympatickejšiu" stránku, ktorou sa vďaka Efronovej mimike, širokému úsmevu a sakám dá ľahko opantať, no niekde v povedomí stále tkvie pocit úzkosti nad všetkými tými hrôzami, ktoré napáchal. Tu sa ich však dočkáme len na konci v podstate prostredníctvom jednej fotky a rýchlo zostrihanej zinscenovanej scény. Dianie predtým je možno presne opísané, ale neprináša nič viac, žiadne vyložené napätie a z pohľadu priateľky skôr divnú vzťahovú linku, ktoré chce na záver šokovať, no nepodarí sa jej to až takým úderným momentom. ()

Accuphose

S filmem mám jeden problém, ačkoliv je natočen velmi dobře, nepodařilo se mu ve mně vyvolat žádné emoce. A není to tím, že Ted žádné emoce neměl. Ten film byl pro mě vnitřně vykuchaný. Nedokázal jsem si vytvořit pouto k postavám, či k událostem. Nevím, zda dané dokazování opravdu probíhalo dle tohoto filmu, ale pozitivní reakci to ve mne nevyvovalalo pražádnou. Přesto ten film stojí za shlédnutí, jen ode mne víc jak 2 hvězdičky nedostane. A própos, vzpomněl jsem si u toho na našeho herce Šimůnka :-D Po scénách ze závěru filmu jednu hvězdu přihodím :-) ()

DK197

Vidět hvězdu "Muzikálu ze střední" v takové roli stálo za to. Opravdu umí hrát. Sice jsem čekala, že to bude víc o vraždách, než o procesu, ale nevadí. A teprve v titulkách doceníte, jak věrně se filmaři snažili vše zachytit. Oceňuji a tleskám. ()

Feacher

Docela se divím, že je tento film aktuálně v modré zóně. Mně to nepřišlo špatné. Trochu mi vadilo, že uvedení do děje a obecně práce s časem byla taková hodně matoucí a ten začátek se prostě moc zpracovat podle mě nepovedl. Ale zbytek filmu byl přesvědčivý a kvalitní, škoda jen, že jsem se uprostřed filmu omylem dověděl konec. Herecky mi nic nevadilo, naopak i vzhledem ke skutečným zjevům byl přesvědčivý, téma pro film kvalitní a i když žádná vražda nebyla vidět, tak atmosféra byla taková, jaká měla být. Dlouho a dlouho se neví, jak to skutečně bylo a oceňuji, že se to na konci potvrdilo. Z mého pohledu 4* ideální hodnocení! ()

draxxi

Desivy pribeh, ktery je desivy hlavne tim, ze jde o realitu. Strhujici mi ale neprisel, i kdyz finale bylo napinavy.... 15/1/2021 68% ()

Miroslav.Zac

Tedy, nečekal bych, že ocením Zaca Efrona i jako herce vážných rolí, jako Ted Bundy byl ale vážně uvěřitelný. Ač od mladických let v Muzikálech zmužněl, jeho tvář má stále mladický nevinný nádech, a tím možná vyhrál u tvůrců filmu roli masového vraha, který právě na tohle lákal svoje oběti. Nečekal jsem od filmu moc, a snad právě proto mě tolik nadchl. Klobouk dolů, Zacu. ()

babuška

film sedí s fakty to je ale tak všechno, efrona nemusím, přijde mi jako pablb a hraje dosti toporně, na to kolik se točí krváků je v tomhle snímku, jaksi hlucho, zkrátka jsou lepší snímky ()