Adar a jeho armáda táhnou na Ostirith. (Prime Video)

Matt_D_

"Budiž Mordor." Velké zlepšení od minulého dílu. Už asi podruhé se potvrdilo heslo: "No Nori, good story". Tentokrát si postavy i řádně zabojovaly, což některé z nich posunulo o kousek dopředu. Oceňuji velmi majestátní výbuch Orodruiny. Jen tak dál... ()

Máraˇ5ˇ

Kamon, konečně! Tohle byl Pán prstenů. "Hluboké" dialogy sice stále nefungují (proto ****) a chtělo by to prostříhat na 50 minut, ale jinak parádní. Zatím nejlepší epizoda (až na tu první vlastně všechny ostatní stály za prd). Snad z té první série vznikne později nějaký fanouškovský sestřih do 2,5 hodinového filmu, protože atmosféru to rozhodně má, akorát ty předchozí čtyři díly byly úplně zbytečný :) Ale tenhle je skvělý, má to dokonce nádech té původní trilogie. ()

Lukinsons-

Tolik akce a přitom taková nuda. Už tak 4 díly všichni víme, že na poslední chvíli zachrání vojáci Numenoru JEDNU VESNICI (čti jako celou zemi/národ). Doprovázené je to samozřejmě spoustou klišé jako vlákání do pasti a záchranné zabití na poslední chvíli. Seriál se začal úplně popírat tím, jak do teď byli skřeti celkem ranaři. No, najednou to jsou totální másla, který přemůže banda houmelesáckejch vesničanů, co ještě dva díly zpátky brečeli, že se nemůžou bránit, protože nejsou bojovníci. No a pak ten zvrat, kdy děsně důležitej předmět SPOILER projde rukama několika hlavních postav a nikdo se nezkontroluje jestli tam skutečně je :D. A přimutí toho borca jako nového krále prostě jen tak je taky WTF. To je tak debilní a ještě k tomu to je klišé jak z 90. let. Jedna hvězdička za akci a druhá efekty. NEJDEBILNĚJŠÍ HLÁŠKA Z EPIZODY: "mořskou vodou TOP CRINGE MOMENTY EPIZODY: 1). příjmutí nového krále 2). věž, co spadne na skřety 3). "mořskou vodou žízeň neuhasíš" ()

romus99

Koukám, že Psychor koukal na další epizodu, ale zase hodnotil odpadem. Proč nato ten človíček kouká? Těším se až zase další epizodu okomentuje. Když se mi něco nelíbí nekoukám nato. Asi je to sadomasochista. :)  95% skvělá epizoda ()

horcrux7

A to malo byť čo?! Púťový ochotnícky zájazd?! Herci ani komparzisti akoby ani len netušili, čo (preboha!) pohľadávajú na placi, o vágnosti deja radšej tíško pomlčím. To sa Amazon fakt nezmohol na lepšiu réžiu...? Pre mňa osobne zatiaľ najslabšia epizóda(?), dokonca sa nestotožňujem ani so záverečným pompéznym výbuchom sopky. Nuž, ak to takto pôjde ďalej do nevedomia a zavádzania, vážne ukončím svoje predplatné... ()

lukas.7

tak az 6 epizoda vo mne vzbudila to co som hladal od zaciatku co som zacal pozerat serial Pan Prstenov dufam ze sa to dostane do toho pravého tempa ... Stale su v seriali iste veci co mi prekazaju a bojujem s nimi a vyzera to tak ze sa budem do nich musiet vzit .. Cim viac pozeram serial tak tim viac mi zacina prekazat ta extremna posadnutost Galadriel ,, moj pohlad fanaticka posadnuta cheaterka :) ,, ale na druhu stranu-  vizualny efekt , vyprava , vsetko je naozaj krasne , dufam ze tato epizoda bola prelomova a konecne sa v seriali zacne to prave tempo a nebudu nudne pasaze ako tomu bolo doteraz ... Zacinam sa pomalicky tesit na piatky a serial Pan Prstenou vo mne zacina ozivat dufam a verim ze to tak aj zostane ... za mna tato epizoda bola najlepsia aka doteraz vysla  a svetlo ktore vychadza v seriali verim ze bude dlho hriat a pocitime to ako skuruti citia vychod slnka cakam ze konecne pride to co hladam a to je aby ma serial pohltil a nadchol  .. ()

SalvorHardin odpad!

A potom sopka spravila velke bum-bum! Skoda, ze nezrovnala so zemou celu Stredozem, aby toto trapenie uz konecne skoncilo. Najlepsia cast bola, ked Sauron, pardon Halbrand, skoro vyznal svoju lasku pre Guyladriel - cista poezia! ()

Andrestorm odpad!

Nevím kde začít asi nejvíc by mě zajímalo jak se vešlo 300 koní na 3 lodě...jak si armáda z jedné strany světa perfektně načasovala osvobození vesničky od skřetů to bylo za minutu dvanáct nebo spíš za sekundu celá. Vyhlásíme krále!! "Hip, hip hurá" .... není tam nějak moc lidí? půlka vesničanů přešla ke skřetům a tak další 2/3 umřeli v boji, řekl bych že jich zůstalo nějakých max. pár desítek ... no celý boj o vesnici takový minimalistický. Kamery radši nezachycují pohledy z ptačí perspektivy aby si to pozorný divák nemohl spočítat kolik je čeho. Rozpočet 1.řada 465 milionů dolarů?? Tady někdo někoho pořádně natáhnul... ale na druhou stranu aspoň že Galadriel vidí jako ostříž.... ()

Nellaron

Podiel akcie týmto dielom prudko stúpol. Po minulých pokojnejších dieloch som sa cítil doslova napätý (scéna s odhalením vraždenia vlastných bola výborná). Dieliky jednotlivých príbehov do seba začínajú pomaly zapadať. Chce to trpezlivosť, nemôžeme všetko vidieť v jednej časti. Svet Pána Prsteňov bol vždy monumentálny. Inak je vidno, že polovica númenorských vojakov by Galadriel prefikla, som zvedavý, komu sa to nakoniec podarí. Mimochodom, chápem, že Psychor má nejaké psychické  mindráky, ale nemohol by si ich riešiť u odborníka? ()

HappyUnicorn odpad!

Amazonskí boti očividne pracujú aj tu, lebo človek s mozgom v hlave by tomu 5 hviezd nedal. To sú podľa nich copy+paste postavy v dave, príšerné dialógy, kostýmy pôsobiace lacno ako zo Xeny (ktorá je 100x lepšia ako toto btw), armáda Númenoru zložená z 300 dobrovoľníkov ktorá sa teleportuje po svete, a epická bitka v dedine zloženej zo štyroch domov proti orkom ktorých počet sa mení v každej scéne v poriadku pre seriál ktorý sa chváli tým že má budget 1 miliardy? ()