Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

bourec

Solidně natočenej mix všeho možnýho. Bohužel tady nefunguje chemie mezi filmem a divákem. Je to taková nekonfliktní pohodovka, ale nic víc. Žádný silný scény, málo peprnný akce. Sice se přiznám, že od režiséra Thurbera sem nic lepšího nečekal, ale vzhledem k obsazení filmu mě to mrzí. 60%. ()

Nach

Průměrná akční komedie, kde jediné plus je ústřední herecké trio na plakátu. Dwayne Johnson a Ryan Reynolds jsou tu naprosto boží! Gal Gadot tu má též své silnější momenty, ale zůstává ve stínu zmíněných mužských protějšků. Jinak vše ostatní je vesměs průměrné, nevýrazné a vytratilo se mi to z paměti do 48 hodin. Mírný palec nahoru určitě zvedám, ale více jak tři hvězdy si tento projekt na tutovku nezaslouží. 70% ()

Elyssea

Docela nešťastný žánrový mix dobrodružného filmu se zlodějskou soutěží ve stylu druhých Dannyho parťáků. Problém je v tom, že vidět Gal Gadot jako šedou eminenci krádeží uměleckých děl a Ryana Reynoldse jako druhého v pořadí, nás přesouvá až někam ke scifi. Celou dobu jsem se nemohla rozhodnout, jestli mi tam Gal sedí nebo ne. Rozhodně se snažila, ale snaha scénáristů vytvořit cokoli mezi ní a Rockem je nad jejich herecké možnosti. Hollywood už by měl konečně pochopit, že když postaví přitažlivou ženu vedle (údajně) přitažlivého muže, nezačne to automaticky jiskřit. Takhle je Red Notice vhodný na líné víkendové odpoledne, ale pokračování není nutné. ()

cariada

Vynikající podívaná, spousta akce a humoru, skvělý herci co víc si přát. Prostě akční dobrodružná podívaná. Tady bylo skvělý že se nedalo nikomu nic věřit, všichni se neustále snaží jeden druhého podvést a přechytračit. Jen víc takových filmů. ()

C0r0ner

V jednotlivostech bezvadně fungující (hlášky Reynoldse), hezky to odsýpá a samozřejmě je to skvěle udělané, ale jako celek to vlastně nefunguje, po skončení člověk jen pokrčí rameny a během pár dnů nezbude z filmu jediná vzpomínka. Ten extrémní rozpočet nechápu. 60% ()

Lenka.Vilka

No jejda, já zapomněla na komentář! Skvělý film, který je sice o ničem, byť o něčem jednoduchém zní lépe, ale na jeden večer zabaví. Zmiňovala jsem ho v komentáři k Uncharted, takže teď napravuji, a doplňuji komentář. Tohle je totiž film, který se nebere vážně. Proto některé scény nevyzní směšně (útěk z vězení), ale jednoduše vtipně. Jasně, je to typický filmový kefír, ale alespoň jsem nedokoukala otrávená a s myšlenkou, že chci ty dvě hodiny života po tvůrcích zpátky. Ano, to pinkání podrázků ústřední trojky je po chvíli trochu okoukané, ale ve výsledku...jo, na pokračování se kouknu ráda. A u akčních scén jsem si nepřipadala, že mi každou vteřinu klesá IQ. Ani při útěku tím náckovskym autem. Film jsem viděla pár dní po premiéře a pamatuji se stále děj. To mluví za všechno  :) ()

Martrix

Rawson Marshall Thurber svůj stín nepřekročil ani s takto hvězdným obsazením. Raynoldsovo špičkování na jednu stranu celý film odlehčilo, na druhou už to začíná být ohrané, protože to vypadá, že v jiném módu ani hrát neumí. Co se týče vzájemné chemie s Rockem, tam problém není...Rock je profi sidekick. Spíš mi mezi ně moc nesedla Gal Galdot, která působila podivně rozjíveně. Celou tu honbu za vajíčky zakončuje rádobytwist v závěru, který nebyl ani chytrý, ani vtipný. V součtu je Red Notice klasická netflixová průměrárna na zakázku, která nevyuživá hvězdného potenciálu hlavních postav jak by mohla...jak by měla. Výprava, lokace, hudba, akční scény...to vše totiž působilo neodfláknutě(i když... digibýk byl peklo). Přesto je díky slaboučkému scénáři Red notice něco jako stará bondovka...akorát bez Bonda, i bez záporáka. ()

Flynn

Prekombinovana splacanina. Navic v tomto filmu je Gadotka fakt marna herecka. Rock stejny jako ve vsech jinych filmech (Statham a Van Damme byli prekonani) stejne tak i Reynolds. Myslim, ze se hrozne zaskatulkovava a pritom v drivejsi dobe byly naznaky, ze se z tech prehnane ukecanych roli vymani. Nejvetsi zvrat jsem odhadl. Jakekoli antree Gadotky bylo uz trapne. Honicka v nazi cars v dolech uz byla vrchol trapnosti. A pritom to muselo stat takovych penez to natocit. ()

Pajky3

Nečekal jsem žádný vrchol kinematografie, ale slušnou zábavu a té jsem se od Netflixovského hitu dočkal. Samozřejmě to funguje za předpokladu, že vás Ryan Reynolds v téhle poloze baví, protože film těží hlavně z jeho postavy. K tomu byl The Rock správně zachmuřený a Gal Gadot tomu dodala šmrnc. Zvratů, že by jeden nespočítal, podařené odkazy a slušně plynoucí příběh, navíc zábavný. Nemám si na co stěžovat, bavil jsem se dobře, což bylo cílem. ()

Juto

Nie je to také dobré, ako som očakával. Film má pár dobrých vtipov a bojových scén, ale scenár bol nevýrazný a vizuál pôsobil falošne. Áno, film má hviezdne obsadenie, ale bez dobrého príbehu je film priemerný. 5/10 ()

NiWi

Herecké obsazení je opravdu to jediné, co další jednohubka od Netflixu nabízí. Víceméně v žádné poloze film v ničem nevyniká, a naprosto rozumím ohlasům které tvrdí, že jde o poměrně nudný a nezajímavý film. Já osobně bych tak kritický nebyl, film rozhodně má světlé momenty, je naplněný akcí a zajímavými lokacemi a ubíhá poměrně rychle. Scenáristicky však absolutně v ničem nevyčnívá, všechny nápady a zvraty už jsme několikrát dřív viděli. Dwayne je zde takový nemastný neslaný, a film tak v dialozích tahá Reynolds ve své naprosto typické poloze, ve které chrlí hlášky a vtípky jak na běžícím páse. Nenáročné většinové publikum na Netflixu si film asi užije, hledat v něm jakoukoliv přidanou hodnotu však nejde, a Thurber se tak víc a víc profiluje jako nezajímavý rutinér. A kam v tomhle zahučelo 200 mega, to by mě teda zajímalo. ()

LasT_Olt

Očekávat od takovéhleho filmu něco zajímavého, je asi jako jít do mekáče a doufat, že vám připraví lepší jídlo než v KFC. Není na tom nic dobrého, je to sterilní sračka, podobně jako tragický 6 Underground. Mnoha lidem možná stačí Johnson v roláku a s tím svým zářivým úsměvem, ale já toho člověka už prostě nemůžu vystát. Ročně je ve třech filmech, kde pokaždé hraje úplně to samé, again and again..kdyby měl aspoň z poloviny takové charisma jako tehdy Arnold, nebo Bruce Willis. To, že je to nejvíc placený herec o mnohém vypovídá a co se týče rozpočtu samotného filmu tak se tady uplatňuje klasické netflixácké schéma- čím víc peněz se do toho nasype, tím větší hovno z toho vznikne. Až se hrozím toho Gray Mana. ()

FrankSusta

Nějak nevím, co si o tom myslet. Asi to zachraňují některé vtipy a víceméně dobrá kamera. Ryan Reynolds hraje zase Ryana Reynoldse (a to mi k němu sedí asi nejvíc) Takže za tyhle tři věci dávám tři hvězdičky. Je tam rozhodně pár jiných dobrých věcí, třeba některé akční scény (ta na začátku) a ta s (CGI) bejkem. Hvězdné obsazení nic moc. Jediný co se tam tak nějak snaží je již zmiňovaný Reynolds, jinak The Rock a Gadot nic. (skoro) Nic nepředvedli.  Jinak abych se přiznal, tak filmy dělané speciálně pro streamovací platformy nemám moc v oblibě; zaprvé proto, že tam není cítit jakási tvůrcova volnost (tedy až na film Irčan - a asi ještě některé, co jsem bohužel neviděl (jinak bych snad změnil názor)) a za druhé proto, protože mi přijde nefér, aby na film nemohl úplně každý (do kina může), aby ho mohli vidět jen ti, co mají předplaceno.    ale to odbočuju!                                                                       tomuto filmu dávám 6/10 ()

campix

Red Notice nemá vůbec žádné ambice. Je to naprosto zbytečná generická záležitost na Netflixovskou objednávku. Takové výplně nám každý rok bohužel vzniká stále více a více, ale Netflix si prostě potřebuje vybudovat portfolio nenáročních komedií, akčních a romantických filmů. Nestačí vzít tři větší herecké osobnosti a dát to do ruky přinejlepším průměrnému režisérovi. Tohle v Red Notice čiší z každého záběru. Jinak je to tedy obstojná výplachová akční komedie plná poměrně zábavných akčních scén a interakce tří hlavních postav. The Rock a Ryan Reynolds si hrají tu svojí polohu, která jim je viditelně příjemná a jsou si zde jisti v kranflecích. Bohužel Gal Gadot tu po celou dobu nehraje pouze tu badass silnou hrdinku, ale občas se snaží i komediálně hrát a to opravu bolí. Stále se na ni (a nejenom na ni) hezky kouká, ale celé je to neskutečně prázdné. ()

SeanLSD

Predstavujem si, že by som mal 46 rokov, a podarilo sa mi ako režisérovi a scenáristovi splácať dohromady takýto výživný popcorn zo všemožných dobre známych ingrediencií a za toľko peňazí, a k tomu ho ešte aj ukuchtiť tak správne, svižne, dynamicky, pointovanými výletíkmi, nabitými hláškami, povinnými zvratmi a viac než remeselnou choreografiou, pritom s naratívnou rafinovanosťou so situačnou komikou aj psychoanalytickými fórikmi, navyše s vychytenými hviezdami, ktoré si striedavo aj kolektívne iskria... - a potom by som si čítal komentáre uživateľov ČSFD. Asi by ma to ranilo. ()

nineweh

Teda tohle bylo ještě stupidnější, než jsem čekala, to jsem od toho nečekala skoro nic.  Studio nejspíš vyplázlo tolik peněz ústřednímu triu, že na kvalitní triky a kulisy už nezbyly prachy. Ryan Reynolds hraje už zase sám sebe, The Rock a Wonder Woman nehrají prakticky vůbec, což je u nich vlastně standard. Sice se nejspíš u natáčení dost bavili, ale divák se nebaví ani trochu. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)