Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

eraserhead666

Taková klasika, u které se nesmí myslet. Johnson i Reynolds předvádějí to, co vždycky. Johnson mě tím už začíná prudit, Reynolds to kouzlo prostě pořád má (i když bych ho hrozně rád viděl v jiné poloze). Gal Gadot je přeplácaná, nevěřil jsem jí ani mrknutí okem. 3,5*. ()

claudel

Příjemná oddechovka akčně-komediálního ražení se sympatickým ústředním triem. Všechny tři mám hodně rád, takže tohle nemohlo dopadnout špatně. Gal Gadot nám opět předvedla své půvaby, The Rock psychologickou rovinu své osobnosti :-) a Ryan Reynolds zábavného zlodějíčka. Spousta vizuálně atraktivních destinací, dostatek akce a břitký humor. Dvojka je na spadnutí a v mém oblíbeném městě, to si nenechám ujít. ()

Jenda

Tohle je furt to samé dokola. Honička, bitka, útěk, pořád ta stejná akce, jako ve všech dalších akčních filmech dneška, Netflix zdá se šetří na exteriérech, takže je všechno (včetně běžné jízdy autem) otravně dělaný levně vypadajícícm CGI a zbytek smrdí studiem. Navíc ten céčkovej scénář asi cílí na debily, takže po třiceti minutách má postava Gal Gadot nutkání vysvětlit do detailu, jak něco naplánovala a provedla, což mě již skoro uráží. Jediný světlejší bod filmu je Ryan Reynolds, který se již asi jen výjimečně nesoustředí na role hláškujících akčňích otloukánků a v prostřední části film zachraňuje od 20% hodnocení (třikrát jsem se zasmál, ale už si nepamatuju proč). Rock hraje furt to samé, a Gal Gadot mi tady díky scénáři vůbec nesedla. Všechno je vlastně hrozně jednoduchý, nenápaditý a přijde mi, že mířený na někoho, kdo toho moc nechápe (aby se u filmu moc nepředřel)... ()

ARI50

Dobře propletene a zábavné, akční nářez a skvěle herecké obsazení a hlavně super příběh. Bavil jsem se skvěle, takový lovci pokladu. ()

Necrotongue

Tohle byl fakt zvláštní film. O originalitu ani nezavadil, do hlavních rolí byla obsazena trojice ne zrovna shakespearovských herců, scénář ani jeho zpracování nestály za mnoho, a už po třetině snímku jsem se nudil a každou chvíli kontroloval, jestli už nebude konec. Gal Gadot má sice pěknou figuru, ale svým hereckým projevem se u mě řadí po bok ukrajinského věšáku na šaty, přínos Ryana Reynoldse spočíval v tom, že celý film prožvanil (po jisté době už jsem doufal, že jeho postavu někdo zabije) a Dwayne Johnson je prostě The Rock. Toto byla velmi dlouhá dvouhodinovka a jsem si naprosto jistý, že už tuhle záležitost znovu neuvidím. ()

luka4615

Nezajímavá a neskutečně odfláknutá záležitost s extrémně nudným příběhem, katastrofálním scénářem a zoufalými hereckými výkony. Na snímku Red Notice je špatné zkrátka úplně všechno. Nebrat. (Netflix) „We’re not partners.” ()

matestlust

Pan Thurber opět dokázal, že je veliký mazák, co se do akčních amerických popcorn limonád týče a že tenhle žánr, který díky Netflix produkci a jejich povinných vsuvek, je sám o sobě tupý jako jídelní nůž z Prioru, je v jeho rukou na správném místě. Kombo The Rock a Ryan šlape skvěle. ()

Morholt

Heistovka řízlá 007 a Indym plná okoukaných motivů a s triviální zápletkou. Film se snad ani jednou nepodívá mimo obvyklé mantinely a aby toho nebylo málo, i herci si jedou přesně ty polohy, na které je u nich člověk zvyklý. Reynolds je tu tudíž za užvaněného týpka, Johnson za bručícího drsňáka a Gadotka je prostě jen krásná. Nicméně mě to bavilo. Je to typická popcornovka, u které člověk může vypnout mozek, sem tam se zasmát a nepřemýšlet nad existencí chrousta. 70% ()

Lucasion

Za mě rozhodně film měsíce a krásné překvapení. Strašně oceňuji, že Netflix podporuje právě takovéto projekty. Akční komedie, aby bavily. Nebyly zcela hloupé a měli kvalitní porci zábavy. Je to těžké skloubit, ale od Red Notice jsem nečekal nic malého. Navíc všechny tři hlavní herce mám rád a dva z nich dokonce miluju. Všichni si role užívají a díky podařenému soundtracku je to jízda na skoro dvě hodiny. The Rock je boží, Gal Gadot neuvěřitelně sexy a Reynolds hraje přesně, tak jak od něho čekáte. Sice je někde hodně poznat, že se jedná o studio a kulisy. V případě džungle opravdu podařené kulisy. Ale to je jen drobná piha na kráse. Úžasně jsem se bavil a určitě si film někdy pustím znovu. (85 %) ()

Lacike

Kompletne CGI generovaný film od scenára po réžiu, ktorý vykráda rôzne slávne predlohy, ale je to podané absolútne sterilne a nenápadito rovnako ako všetky predošlé Thurberové filmy. Thurber alebo Tim Story sú dlhodobo rovnakou zárukou blockbusterovej sterility. A nezachránilo to ani ústredné trio. Johnson celý film odohral s Willisovským znudeným výrazom. Reynolds sa po milióntykrát opakuje a už dávno to nie je vtipné. Jedine Gal Gadotová je aspoň sexy. Ale to je všetko. Nikto z nich tam nemá skutočnú postavu, ktorá by v divákovi čokoľvek vzbudzovala. Pôsobia len ako generátor náhodných nevtipných hlášok. Okrem nich troch tu vlastne žiadne iné postavy, ktoré by sa nemihli len na pár sekúnd, nie sú. No a akcia je komplet CGI natočená v štúdiu aj keď sa dej odohráva po celom svete. Žiadny vau efekt sa ani raz nedostavil. Nakoniec som mal z toho rovnaký pocit ako zo súčasných sračkoidných Willisoviek. Všetci pôsobia znudene, nikto sa nesnaží prísť s niečim novým alebo pôsobivým a napriek megarozpočtu to vlastne pôsobí strašne lacno. Johnson začína byť zárukou blockbusterovej sračky. Neviem jak dlho bude ešte ostatných baviť, ale mňa už nebaví. 3/10. ()

ScarPoul

Blbina na jedno pozretie, ktorá nemá dôvod uraziť. Skôr núti k zamysleniu, prečo sa na takýto neoriginálny typ filmov vyhadzujú také peniaze. Z filmu som si odniesol len potvrdenie, že ústredné trio má síce svoje silné momenty, ale rozhodne by sa nemalo považovať za hereckú elitu. Dwaynov ťuťmák je síce hodnoverný, ale je rovnako únavný ako Reynoldsov hláškujúci týpek. Ten na druhú stranu od začiatku svojej kariéry pracoval na tom, aby vedel správne načasovať blbý vtip a teraz sa mu táto schopnosť vypláca. Gal je pekná tvárička, ale je len do počtu. A tým je jej postava veľmi samoúčelná. Prisľúb pokračovania očakávaný. A celá tá hra na mačku a myš až príliš pritiahnutá za vlasy. Na zabitie jedného večera stačilo. Ale zasmial som sa podstatne menej, ako som očakával. Mozog treba odložiť. Ako pri Hitmanovom Bodyguardovi. Logika ustúpila honorárom. ()

BoPo odpad!

Dwayne Johnson sa úplne vysral na posledné pokusy o herectvo, pretože rozhýbanie hory svalov mu už neustále berie dych. 100% The Rock tu miestami vyložene recykluje Jumanji a zároveň sa pokúša byť kulturistickou verziou Georga Clooneyho. Gal Gadot už nie je tá sexy kočka z filmu Špióni odvedle. Je to Wonder Woman vo výslužbe, ktorá miestami už len tupo čučí a čaká na svoju repliku. Ryan Reynolds predvádza ksichtové zúfalstvo a ultra trapné pokusy o hlášky. Po tomto filme Vám nikto nikdy neuverí, že ide o Deadpoola bez masky. Indiana Jones a Dannyho parťáci odprezentovaní tak kvalitne, ako keby išlo o porno paródiu bez porna. Horúci kandidát na najhorší film roku 2021. ()

MoiJe

Reynolds v snahe hláškovať nezavrie pusu ani na moment. Johnson sa brodí džungľou. Gadot sa tvári sexy sebavedomo. Znie povedomo? ()

Padme_Anakin

Okrádá-li zloděj zloděje, dobře se bavím, takže mě to loupežení zlatých vajec celkem potěšilo.. V rámci žánru oddechovka je to koukatelné na pohodu, pěkně natočené a herecký ansámbl sympatický, no a že se to nebere vážně, místy to má šmrnc i nadhled a sem tam vtípek, jsem dnes večer benevolentní.. ()

corpsy

Stále budem tvrdiť, že streamovacie služby ničia kiná a kino zážitok, ale v tomto prípade musím uznať, že ide o šikovnú, skvelú filmovú zábavu, ktorá by určite zarobila riadne prachy v pokladniciach kín. Príťažlivý námet, populárny herci ( skvelá chémia medzi ústrednou mužskou dvojicou, pričom Reynolds hláškuje ostošesť ), všetko v štýle najlepších špiónskych a dobrodružných filmov ( naháňačka v medených doloch dá spomenúť na INDIANA JONESA A CHRÁM SKAZY, pričom dolné vozíky sú tu zamenené za dobové nacistické vozidlá ). ()

PauloZ

Mě to asi celkem sedlo! 2 hodky solidního dobrodrůža utekly jak voda. Uvodní trio šlape standard a baví. Pár scén je ne moc logických, ale asi to skousnu. Je to taková celorodinovka, trošku Indiana Jones, trošku lovci pokladů. 3.5* ()

hous.enka

Dobrodružná komedie o krádeži za miliony. Že to tu už bylo stokrát? No ale ne s Ryanem Reynoldsem v jedné z hlavních rolí. Dwayne Ryanovi skvěle nahrává a výsledkem je akční jízda, kdy si na konci nebudete jistí, kdo je čím matka. Mně se tenhle výlet pro třetí Kleopatřino vejce líbil a skvěle jsem se bavila. ()

Kryton

Poctivá 3-3,5/4 a víc tam není. Ten film to ví a nehraje si na více. Co bych tu na začátku vytkl jsou.....Podle mého otočené postavy. Né opravdu mě neseděl Johnson ve své roli a to daleko více než Reynolds. Jenže och....já vím, že tu polovina chlapu vymasturbuje dvě hvězdy za Gadot, ale já jí to taky nežral. Tohle jsou moje výtky. Jinak to šlapalo, akce byla fajn a scénář jako z televizního seriálu. Hodně popkulturních vtípku to tahalo nahoru. Pořád to však není ten Indiana Jones pro 21. století. Hodnocení OST:  Tohle je velký špatný. Já si všiml hudby až, když si hlavní postava začala pískat motiv Johna Williamse. 1/10 ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)