Guy Carter je absolvent architektúry, má krásnu ženu a dieťa na ceste. Kde je teda problém? Už rok sa mu nedarí nájsť prácu v odbore, ktorý vyštudoval. Nutne potrebuje peniaze, takže sa ujme brigády s popisom „rozvoz". Čoskoro sa však ukáže, že bude namiesto pizze rozvážať prostitútky. Čaká ho jedna bláznivá a dlhá noc, pre ktorú odhodí zopár zábran a možno nájde aj stratenú hrdosť. (TV JOJ)

URBAN

Čekal jsem podprůměrnou komedii s pokusem o další American Pie, ale nakonec to bylo milé překvapení a příjemné ztrávení večera. A kromě toho že tento film táhl Jason Biggs tak i holky překvapily a tahaly jej spolu s ním. Asi si při tomto filmu neprotrhnete bránici, ale bavit se budete. ( 24.8.17/MAC ) ()

Motinski

Podpriemerná záležitosť, bez iskry, s obohratými vtipmi, slabými hercami a tuctovým koncom ktorý bude očakávať snáď každý. Veľa krát som mal chuť si to pretočiť aby som nezaspal. Jason Biggs pôsobí ako mladá kópia Adama Sandlera z jeho najhorších filmov. ()

Johnny.ARN

Keď tomuto hovoria bláznivá noc, tak bláznivú noc ešte nezažili. Potešila Tisdale, inak zhola nič. Ultrabejkovina čo nemíňa B-čkové vody ani že vôbec. 1 z 5 ()

Hanys_

Jason Biggs a jeho noční šichta jako řidič prostitutek a mýč nádobí. Celkem mi to dneska v noci sedlo, jasně není to nějaká řachanda, navíc Biggs hraje už posté to samé, ale těch 80 minut dost svižně uteklo a navíc na té Janet vážně něco je. ()

jarmik

Říkal jsem si, že to třeba občas bude vtipné aspoň jako Prcičky. Občas to bylo vtipné jako ty nejhorší Prcičky, tuším pátý a šestý díl. Asi dvakrát jsem se zasmál, takže dávám dvě hvězdičky. Ale jen proto, že jednu už dávám jen v případě slitování se nad potenciálním odpadem. Tohle mělo aspoň pár záblesků průměrnosti a nějaký příběh, i když slabý, předvídatelný a ohraný. ()

Flopik

Jason Biggsa sa do týchto úloh veľmi hodí a vlastne kvôli nemu som to aj pozrel. Je to svieže, občas sa zasmejete , pozerá sa nato dobre no a Janet je kosť. Je to skôr priemer ale na večer pobaví u mňa za 3* skvelá jednohubka. ()

Bozvav

Jen mírně vtipné a paradoxně spíše poučné dílko o tom, že příležitost někdy najdeme i tam, kde bychom ji určitě nehledali. Lepší průměr. Za mne 55%. ()

BOURQUE

„Jednoduchá“ a nenáročná. Tu nejde o príbeh, ale len o to, aby sa divák odreagoval. Rola Guya Cartera ako by šitá na J. Biggsa. Príbeh by zaslúžil lepší záver. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Rathalos

Jason Biggs patri k hercom,ktorych rad vidim na televiznej obrazovke,ale tato komedia v porovnani s inymi,v ktorych hral bola predsa len slabsia,smial som sa len minimalne,takze aj moje hodnotenie nebude vysoke...:-) ()

Olík

Jason Biggs. Začali to legendární "Prcičky". Pak si ho i samotný strýček Woody pozval ke spolupráci. A co teď? No, tak na podobných komediích herci jako Paul Rudd ve dvaceti letech začínali.....ale opětovně se pokoušet nastartovat kdysi slušně našláplou kariéru?!?!?! Dva osmnáctiletí kluci a podobně bláznivá noc, dejme tomu, ale v tomto případě to na mne působilo spíše smutným dojmem. Každopádně tak nebo tak, nějakou tu svoji službu nenáročné komedie to, se zmhouřením všech orgánů zraku, plní , takže snad jenom: "dejme si do pucu didla a hurá na párty". ()

Dragoh

Klasické rysy moderní komedie - nechutnosti, absurdity, situační humor. Ale na rozdíl od jiných komedií s těmito rysy byla jejich exekuce v tomto filmu opravdu dobrá a u takového filmu bych nečekal i nějaký hlubší význam. Naučil mne, že není důležité být tím nejlepším rodičem, ale je důležité se snažit. Na druhou stranu se ve filmu objevovalo spoustu klišé sentimentálních scén, ale to se dalo očekávat. ()

ANTYCHRYST

Spíše zklamání.. Těšil jsem se na pořádnou komedii.. uletackou.. plnou hezkejch bab pokleslých mravů v čele s Biggsem... a skoro nic z toho jsem nedostal.. :( hodně odflakla komedie... 35% a jeden z nejslabších kousků Biggse ()

masekjc

Hrdina jedné role Jason Biggs se opět pokouší přijít s další komedií, která končí bohužel opět tragicky. Byť potenciál a prostor tam byl, ale.... ()