Parížsky policajt Sylvain Marot je proti svojej vôli prevelený do Marseill. Bývalý komisár Gilbert, terazí primátor mesta, ho poverí špeciálnou úlohou. Má zlikvidovať gang talianskych zlodejov, ktorí v atraktívnych Ferrari vykrádajú jedno klenotníctvo za druhým. Lenže so slabo vybaveným vozovým parkom francúzskej polície to pôjde veľmi ťažko. Silvain tak má len jednu možnosť. Prehovoriť k spolupráci Eddyho Makloufa, synovca slávneho Daniela Moralese. Eddy totiž po svojom strýčkovi zdedil jeho vytunený Peugeot 407. Škoda však, že ale nezdedil jeho vodičské schopnosti. Zato Sylvain je excelentný šofér, ktorý sa s volantom v ruke asi narodil. (Magic Box)

Ace.A.T.L.

Tohle bylo celý o dost nesmyslných a fyziku popírajících kravinách. První a druhej díl byl super v tom, že se dalo jakš takš těm kouskům s autama i věřit, dál už to stáo za prd a tohle byl absolutní výplach. Když pominu to, že by to mělo bejt založený na tak skvělý jménu, jako je pojem TAXI, tak to je průměrná až podprůměrná komedie s pár světlýma zábleskama. Ne, že bych úplně znechuceně odcházel, ale dělal jsem v klidu u toho další věci a nevadilo mi to. POZOR SPOILER: Když už chtěli zničit Taxi Péžu, tak to mohl udělat efektivněji a hlavně smyslupně. Za mě slabý 2* a NEDOPORUČUJU ()

Jemes

všechno špatně... kdo má rád serii Taxi, tak se tomuhle radši vyhněte obloukem. Zasmál jsem se ( nebo tedy pousmál jsem se ) jen dvakrát a jinak jsem celý film kroutil hlavou a říkal si " proč, proč, proč " . Hlavní herci jsou nezajímavý a u toho plešatého jsem měl pocit, že chce vypadat jak Vin Diesel i se tak choval. Prostě a jednoduše je to nesrovnatelné s tím, co bylo a neměli to radši ani natáčet... když už tak udělat restart úplně a dát tomu nový směr. ()

Kushina

No jediné co to mělo s filmovou sérií společného byl taxík a starosta, jinak to byla taková laciná napodobenina, která se moc nepovedla. Akce ohrané, vtipy málo vtipné a celkově kreativita zmizela. Dalo se na to koukat, ale spíš jen tak z nudy. 40% ()

brasek

Franck Gastambide a jeho bláznovstvo, však je to hlavná postava, jeden zo scenáristov a režisér v jednej osobe. Snímok sa za každú cenu a vo všetkých momentoch snaží byť vtipný. Spočiatku sa to aj darí, aj keď divák má mierne trápny pocit, lenže do konca to nevydrží a na radosť všetkých tento príbeh skončí. ()

wdc

Byly tam originální a vtipné scény, celkově zábavné a někdy i přirozenější/jednodušší než předchozí díly. ()

Kodousek

Když už Monsieur Luc Besson przní i vlastní franšízu je to na pováženou. Zdravá sebereflexe má vždy zvítězit nad slinou z nadité portmonky. ()

michalkop

Takhle pokračování prosím ne. Prakticky žádní původní herci, humor převedený pomalu do fekální roviny, policajti karikovaní do bezduchých idiotů. Jediné, co je původní, tak taxi. ()

LilyHobbit

Starý dobrý taxi bylo super. Všechny čtyři díly. Tohle je nechutnej, divnej pokus o něco, co fakt nevyšlo. V hlavní roli týpek alá francouzský Vin Diesel. Z původních herců uvidíte akorát komisaře Gilberta (Bernard Farcy) a Alaina (Edouard Montoute). Já nevim, že raději nevymyslí nový film, než aby se pokoušeli navázat bez původních herců na něco, co nemá hlavu ani patu. Dávám jednu hvězdičku asi za to, že jsem slyšela starou dobrou hudbu, viděla pěknou neteř Daniela a občas dobrý vtip. Jedno vím jistě, už se na to nikdy nepodívám :) ()

nudlis odpad!

No jasně :-))) Když si podprůměrnej režisér napíše příšernej scénář a ještě sám sebe obsadí do hlavní role, je celkem jasný, že z toho vyleze ubohá slátanina. Už třetí Taxi stálo za hovno, natož pak pátý a s jinejma xichtama. ODPAD ! ()

Lubik333

Francouzkej Vin Diesel se prohání v taxíku s Lambem a Ferrari. Super soundstrack, občas i hláška, toť vše, nic víc, nic míň. Emanuel a Daniel by mě potěšily o dost více. ()

koval45

Zatímco v původním Taxi byl světáckým borcem rekrut z lidu a polda za nešikovného troubu, tady je to přesně naopak. A protože mně tohle prohození rolí zajímalo, dal jsem filmu šanci, i přesto, že předchozí režisérův počin ve mně vyvolával dávivý reflex. Tohle je možná o kousek lepší, možná. Ale já si prostě nemyslim, že je dobrej nápad dosadit do oblíbené série (pravda dávno za zenitem) panoptikum šílenců a čekat úspěch. Daniel s Emilienem byli sympaťáci, jenže tady jsou postavy, včetně hlavní dvojice, jen takové trapné karikatury. A pokud to chtěli natočit jako parodii, tak to šlo udělat mnohem líp. Škoda, Besson by měl pečlivěji vybírat, komu svěřuje svoje značky. ()

MKV

Na jednu stranu jsem rád, že se Taxi série vrátila s dalším filmem, není to tak špatná série, člověk se pobavil a měl dobrou náladu, na druhou stranu (bohužel je na ní víc věcí než bych sám chtěl napsat) mě film poměrně zklamal a hned vysvětlím proč. Bylo mi celkem fuk, že v něm nebudou hrát Samy Naceri a Frédéric Diefenthal i když si myslím, že film by s nimi měl větší šmrnc, také by film přitáhl více pozornosti a diváků ale hlavně by scenář mohl vypadat úplně jinak a nemusel dopadnout tak katastrofálně. Absolutně nezáživný, vsadím se, že hercům, kteří hráli městské policisty v Marseille, musí být opravdu špatně, protože ty pasáže byly opravdu trapné a vypadaly, jako by je vymýšlelo mimino, které má v hlavě ještě guláš. Nebyl to film ten styl komedie, na který jsme všichni čekali z předchozích čtyřech dílů (pravda, čtyřka byla taky celkem sranec, ale pořád se ještě dala). Pětku ohodnotím 45%, stále nosí jméno úspěšné béčkové série, která mě kdysi hodně bavila. ()

Vsacan

Hvězda udělena za název filmu a vyborny herecky vykon hlavní postavy. Bohužel to je vše. Krome par vtipnych hlášek co se vejdou do 1 minuty to stojí za hromadu hovězího trusu.....!!!! ()

asdfasdf

Takže za prvé: čekal bych určitě, že po předchozích úspěšných dílech zůstane obsazení stejné - hm, asi jsem se spletl. Za druhé: jediné co v tomto díle udělali bylo, že prohodili vlastnosti policisty a taxi řidiče a zvláště u nynějšího taxi řidiče tyto vlastnosti vystupňovali do něčeho šíleného až nenormálního. Chápu, že chtěli zesměšnit policajty, ale to, co z těch strážníků udělali... - chtěli to prostě udělat tak vtipné až to přehnali a je to spíše k pláči... Jinak případ byl velicie podobný těm z předchozích dílů a že by to chtěli udělat jako remake - to na to nevypadalo, je to spíše pokračování. Na pátý díl jsem se dost těšil, pak přišel trailer - řekl jsem si tak dobře snad asi to nebude jako dřív ale alespoň něco, když jsem se podíval na film, tak si říkám PROOOČ????? Je asi dost dobře vidět, že se jim tady toto moc nepovedlo, doufám, že se z toho poučí a pokud budou chtít vydat další díl, tak pouze se starými hrdiny!!! ()

Armat-M41A

Éra prosluněné a zábavné Francie, kterou jsem vždy miloval, už je asi pryč. Snad se jedná jen o dočasnou slabost. Možná si jen musíme počkat na nového Naceri, Richarda či Rena. V Taxi 5 totiž herci totálně mimo mísu, žádná sympatie, vtipy tlačené až nechutně na sílu. Škoda že to nezůstalo jen u trilogie, ta by měla respekt. Hudba jako vždy na výbornou. ()

chosan

Vůbec se to nedá srovnávat se starým dobrým Danielem a jeho parťáky. Zůstal vlastně jen komisař Gilbert. No nevím ale za mě už je to totální brak. Hodnotím 30%. ()