Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2023), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (47)

Freight Trains and Monsters (2020) (S03E02)

Třetí sérka se prozatím rozjíždí dost vlažně, demonstrují to i zdejší čísla, věřím ale, že nebude trvat dlouho a něco se semele. ()

An Acceptable Surrender (2020) (S03E03)

Od chvíle, kdy jsem slyšel přirovnání k Yellowstonu coby “novodobý Dallas”, tak na to musím ve chvílích, co mi přijdou trochu zbytečně natahované myslet. Vzápětí to ale vyvrátí spousta momentů, co mě tady pořád neskutečně táhnou, hlavně zásluhou skvělého castu. Jen ten Josh Holloway už by se mohl víc předvést. ()

Zpátky do Kalifornie (2020) (S03E04)

Po delší době zasloužený pětikvalt, byť hlavně díky posledním několika scénám, které vracení Yellowstone do pomezí dramatu až dokonce thrilleru. A přesně kvůli tomu jsem jej začal sledovat, ne kvůli “Dallas” pletichám na dece v lese. ()

Cowboys and Dreamers (2020) (S03E05)

Nejlepší westernová jízda, co kdy vznikla, má jméno Yellowstone. Neshledávám tu důvod pětkovat, ale mít čas, tak koukám celý den na další díly. ()

All for Nothing (2020) (S03E06)

Není třeba pouze akčních či výhružkami smrtí oplývajících scén, aby byl člověk stoprocentně spokojený. Kolikrát stačí herecký koncert ústředního ansámblu, který ve změti složitých rodinných vztahů vtáhne do děje opravdu každého pravého fanouška Yellowstonu. ()

Výprask (2020) (S03E07)

Teď najíždím na zběsilejší tempo po tom, co jsem zjistil, jaké finále a překlenutí do 4. řady nás čeká. Těším se jak blázen. ()

I Killed a Man Today (2020) (S03E08)

Pořád nějak nemůžu přijít na chuť veškeré té “vatě” ohledně původních obyvatel a zejména samotné Monicy, kterou si snad nikdo nemohl do teď ještě oblíbit. Ale to za chvíli hrdině zastíní příchozí shitstorm. ()

Meaner Than Evil (2020) (S03E09)

Ticho před bouří. Nic víc třeba. ()

The World Is Purple (2020) (S03E10)

Celou dobu čekáte, kdy to peklo začne. A když se brány do něj konečně otevřou, zatínáte zuby a škála zvědavosti na dohru v prvním díle 4. řady dosahuje absolutního maxima! ()

Half the Money (2021) (S04E01)

I když jsem čekal ještě větší nálož, rozloučení s postavou Joshe Hollowaye mi fakt udělalo radost a třebaže vím, že se teď zase poleví, Yellowstone mi svým způsobem chyběl a musím se mu zas věnovat víc. ()

Phantom Pain (2021) (S04E02)

Takový o dost vlažnější díl, v němž se toho moc nestabe, já se ale po delší době zase kochám tou nespoutaností montanské přírody a to mi občas bohatě stačí. ()

All I See Is You (2021) (S04E03)

Protože už mě trochu štve, jak se ve Žlutém kameni polevilo z dříve tak nastaveného tempa, musím (i když nerad) snad poprvé nasolit průměr a doufat, že se nebudu až do prozatímní půlky páté řady čím dál tím víc nudit. ()

Winning or Learning (2021) (S04E04)

Zvěsti těch, co už to mají za sebou, vůbec nelhaly, nakonec se opravdu nejzajímavější linky dočká Jimmy, o němž bych ještě před 10 díly vůbec neřekl, že mě bude někdy zajímat. Za to Jaimie a jeho absolutní odklon od rodiny mi začíná jít slušně proti srsti. Ale třeba to zapříčiní řádný spád událostí, co by tahle skomírající kovbojská sága zase potřebovala. ()

Under a Blanket of Red (2021) (S04E05)

Trochu to teď stagnuje, možná i proto jsem zase skoro dva týdny nekoukal, ale s příchodem Piper Perabo se můžou vodit konečně zase trochu rozčeřit. Ale nebudu lhát - dokoukávám hlavně kvůli tomu, abych se mohl vrhnout na další vyhlížené seriály. ()

I Want to Be Him (2021) (S04E06)

Některé postavy se tu teď fakticky plácají na místě (Kayce s Monicou), ale třeba na ubikaci se dějí zajímavé věci. Jen doufám, že vlivem událostí nepřijdeme zcela o tamní ženské elementy. ()

Keep the Wolves Close (2021) (S04E07)

Slýchal jsem různé názory, kdo má nyní nejnudnější a kdo úctyhodnou linku, za mě poměrně strádá jen Kayce, jinak jsem zaháčkován u všech postav. Konečně jsem se do toho zas ponořil a nenudím se jako na začátku série. ()

No Kindness for the Coward (2021) (S04E08)

Po velmi dlouhé odmlce epka, co šlape ve všech svých koutech a zákoutích a přináší solidní finále, v němž nechybí skoro až šokující momenty. Karty jsou momentálně rozdány slušně, Bethina cesta za likvidací jedné obří společnosti je absolutním highlightem sezóny. ()

No Such Thing as Fair (2021) (S04E09)

Sorry, fakt to trvá, ale čas je neúprosný a k tomuhle seroši se dostanu jen skrze cesty ve vlaku. Taky už to vůbec není tak poutavý banger jako ve svých začátcích, ten rozpad rodiny, o které to celé bylo, je a bude, mi prostě nejde přes srdce. ()

Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops (2022) (S04E10)

To je jako naschvál, že v momentě, kdy vás seriál celkem nudí, vyrukuje rovnou se skoro filmovou stopáží u finální epky série. Naštěstí tu dojde i k mnoha hezkým momentům, pro něž jsem v hodnocení stále shovívavý. Ale Kayceho linka mi třeba přijde, pardon za slovník, totálně vytažená z prdele. ()

One Hundred Years Is Nothing (2022) (S05E01)

Čekal jsem, že už pátá série nenabídne příliš mnoho pozoruhodných momentů, ona ale začíná rovnou několika fakt silnými scénami a tím mi dovoluje zase bez okolků udělit pětibombu. ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení