Yellowstone sa spamätáva a začína plánovať pomstu. Rainwater dostane ponuku. (SkyShowtime)

castor

„Martini je vermut a ten se pije s přáteli. Já nemám ráda vermut a toto nejsou moji přátelé.“ Otřískaný vztah Ripa a Beth projde další „zkouškou“, respektive se v jejich životě objeví někdo, kdo nápadně připomíná Ripa coby malého ztraceného chlapce. A (od rodiny odstrčený) Jamie kupuje ranč s pozemky. V otvíráku série řádně rozkopnuté dveře jsou ty tam, uvidíme ale, co série nakonec nabídne a jakým směrem se bude boj rančerské rodiny ubírat. Hlavně doufám, že nebude přibývat zbytečných postav, ale spíš se bude lépe pracovat s těmi současnými. ()

zsn

Ta láska Beth a Ripa, to je jak odleželá dvanáctiletá whisky, otřískaná, vybroušená po cestě v dubovém sudu. Jsou oba tak ranění, tak bolestiví a povstalí Fénixové z popela. ()

muti

Asi všetky linky ustupujú vzťahu Ripa a Beth. Koho je to decko? Možno naše. Rip nedáva druhé šance, ale dáva prácu. A to je rozdiel. Beth možno dostane nový zmysel života 🤔 a možno bude mať aj motiváciu naučiť sa variť. Beth ako matka? 🙀 Jimmy ide najprv na koberček a potom na farmu. John rozširuje portfólio o samotného Sheridana. Čítali ste malé písmenká pod čiarou? Mali by ste. ()