John a Kayce si musia poradiť s novými ľuďmi v meste. Lloyd je na nože s Ripom. (SkyShowtime)

liskam

jj máš recht nessbeal Netuším proč se díly odemykají až po týdnu. (právě jdu koukat na 6 díl) ale hodnotit mohu teprve pátý. Každopádně Beth opět úřadovala, bože já jí miluju! Ať tak, nebo tak pátý díl stále udržuje nastavenou laťku a já se už teď bojím toho jak vydržím tu mezeru která bude než se dá dohromady 5 sezóna. za mě 97% ()

LachtanShows

Trochu to teď stagnuje, možná i proto jsem zase skoro dva týdny nekoukal, ale s příchodem Piper Perabo se můžou vodit konečně zase trochu rozčeřit. Ale nebudu lhát - dokoukávám hlavně kvůli tomu, abych se mohl vrhnout na další vyhlížené seriály. ()

castor

Samotu nejde smýt, uvědomuje si John Dutton poté, co farmu opustil Kayce s rodinou. Lloyd si má rovněž leccos uvědomit a Jamie se potká s mužem, který měl za úkol postarat se o jeho rodinu. U Beth je to buď tak, že ji milujete, nebo nenávidíte. Já to mám tak, že už to tvůrci s její postavou krapet přehánějí, nicméně božská Kelly Reilly stejně pořád baví. „Jestli dnes večer udeří do Země meteorit, budu to já a švábi, co budou vládnout zkurvenému zítřku!“ Nadále platí, že by neškodilo děj trochu urychlit a přitlačit na gradaci. ()

muti

Menší filler ale veľmi kvalitný. Niet nad dobrú indiánsku saunoterapiu. John si evidentne nachádza novú babu namiesto guvernérky. Už teraz vidím ako im to bude spolu pasovať, síce je každý na inej strane, ale vzájomné sympatie z videnia sveta ich srdcia spájajú. Ako som už písal v predošlej časti, Jamie zisťuje kto stál za útokom na rodinu. Avšak protivník je už o krok vpred a Jamie sa čoskoro ocitne v pasci. ()