Jamie a Hendon sa snažia obmedziť škody. Guvernérka Perryová si vypočuje návrh projektu v hodnote niekoľkých miliárd. (SkyShowtime)

castor

Letiště o několika terminálech, lyžařská střediska, hotely a park, který mají navštívit až čtyři miliony lidí ročně. Stavět se má na pěti hektarech. A pro oblast má jít o miliardové daňové příjmy („Pokrok má svou cenu!“). Taková čísla a hlavně umístění plánů Johna a jeho rodinu rozhodně nepotěší. Každopádně Jamie první výzvu zvládnul, Jimmy se na první rande naopak asi hned nepodívá. Po scenáristické stránce už tvůrci zažili lepší chvilky. Ambice natáhnout příběh rančerů na víc sezón jim v lecčems podráží nohy. ()

LachtanShows

Od chvíle, kdy jsem slyšel přirovnání k Yellowstonu coby “novodobý Dallas”, tak na to musím ve chvílích, co mi přijdou trochu zbytečně natahované myslet. Vzápětí to ale vyvrátí spousta momentů, co mě tady pořád neskutečně táhnou, hlavně zásluhou skvělého castu. Jen ten Josh Holloway už by se mohl víc předvést. ()

muti

Ak sa v predošlých častiach veľa nestalo tak tu sa nestalo vôbec nič. Akože, za mňa to chcelo väčšie napätie, v tejto časti bolo na slnko jasnejšie že to nedopadne dobre. Ešte aj John dáva na poslednú chvíľu temnú predpoveď. A potom chrup. Ktorý sme všetci už čakali. Plusom boli určite právnické rady a ťahy od Jamieho. ()