Jamie sa vyrovnáva so svojou minulosťou. Rip sa pýta Kayceho na starý problém. (SkyShowtime)

muti

Josh Holloway je opravdu nevyužitý, namiesto neho tam mohol byť ktokoľvek. Z nahej jógy ostala len fráza. Beth ostávajú len blbý kecy. Walker prichádza s možnosťou vykúpenia. Karma má rôznu podobu. Kacey má priveľa rečí pri večeri, napríklad jednu otázku. Za mňa je najviac poľutovaniahodný Kuchár, ktorý sa snaží a napokon si dajú všetci cereálie a nie je ani vypočutý. Notice me senpai! ()

castor

„Pověsím si tvůj diplom nad můj hajzl v domě pro hosty!“ Snažili se je udupat koňmi, to neměli dělat. Ostatní chtěli pomstu, mají ji mít, ale bude je to něco stát. A Walker měl před časem opustit stát. Nestalo se. Jamie začíná řešit svou minulost. Zatím jsme rozkopli dveře tak napůl, po scenáristické stránce už tvůrci zažili lepší chvilky. A Josh Holloway je zoufale nevyužitý, ostatně jako řada dalších vedlejších postav. Celá třetí série nenabízí mnoho, dějově se to příliš neposouvalo, mnohé se lacině natahovalo, některé charaktery se začaly chovat nelogicky. ()