Réžia:
Jeong-hyeon SonScenár:
Yoo-mi BaeEpizódy(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Hrajú
Woo-seong Kam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Nae saengae bomnal (2014) (seriál)
Seon-ah Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sitihol (2009) (seriál)
Nae ireumeun Kim Sam-sun (2005) (seriál)
Aidu aidu (2012) (seriál)
Ji-ho Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Chuno (2010) (seriál)
Shi-yeon Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Mai geol (2005) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Choegoui sarang (2011) (seriál)
Ji-won Ye
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Peiji teoneo (2016) (seriál)
Yeonaejojakdan : shirano (2013) (seriál)
Když nám bylo 17 (2018) (seriál)
Sung-soo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Poolhawooseu (2004) (seriál)
Chuno (2010) (seriál)
Banggwa hoo bokboolbok (2013) (seriál)
Go-eun Han
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nado, kkot! (2011) (seriál)
So-yool Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Návrat do 1997 (2012) (seriál)
Cheongdamdong aeliseu (2012) (seriál)
Ki-bang Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Kyeong-heon Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Midas (2011) (seriál)
Zachraňte mě (2017) (seriál)
Minyeoui tansaeng (2014) (seriál)
Byeong-sook Seong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Ah-in Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Byutipul maideu (2016) (seriál)
Seon-jin Lee
Južná Kórea
Yeong-gyoo Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Jong-beom Son
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Keurimineol maindeu (2017) (seriál)
Hee-jeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Eogein Mai Laipeu (2022) (seriál)
Do-yeong Lee
Južná Kórea
Mi-hee Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Aidu aidu (2012) (seriál)
Naege geojitmaleul haebwa (2011) (seriál)
Jae-sook Ha
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Hyeong-beom Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
49il (2011) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)