No Eun Seol konečně po dlouhém boji s nezaměstnaností dostane práci jako sekretářka ve velké firmě. Vše se ale zkomplikuje, když se zamiluje do svého šéfa Cha Ji Heona. (Pethushka)

Nijura

Tato doarma byla trochu zvláštní. První díly se mi moc líbily a smála jsem se prakticky pořád. Pak ale přišla prostřední část a já dokonce i uvažovala o zahození této doramy. Nakonec jsme si řekla, že se dodívám a dobře jsem udělalala, neboť závěrečná část byla opět dobrá. Hned ze začátku jsem si oblíbla ředitele Cha Ji Heona. Líbil se mi to jeho spratkovské chování. Běžně bych asi tomuto seriálu dala jen 4*, ale díky tomu, že jsme se smála prakticky až do konce si u mě vysloužil 5*. Pokud se chcete pobavit, tak toto je rozhodně dorama pro vás. ()

Zíza

Musím uznat, že už dlouho jsem v korejském seriálu nenarazila na hrdinku, která by mě nerozčilovala. Tahle byla super! Byla od rány, nenechala si většinou, jak se lidově říká, srát na hlavu. Vlastně všechny postavy byly tak nějak fajn, nic přehnaného, bylo příjemné je vídat na obrazovce. Příběh je také zajímavý, není to drama se silnými zvraty, ale to je, řekla bych, jeho plus. Pohodová romantická komedie, kde mě začátek nadchnul, pak to šlo kolísavě dolů, a pak zase nahoru. Vůbec to není špatné. Pokud hledáte správňáckou hrdinku, tak jste určitě na správném místě. Nemluvě o tom, že fanynky DBSK tu měly miláška :-D Sem tam nezáživné, ale dá se to krásně zpracovat. Takové pěkné 3*. Přeloženo. ()

Krysap

Přiznám, že můj největší problém u tohoto dorama byla představitelka hlavní role. Tuhle herečku fakt nemůžu, ať už jde o její zjev (nasranej sysel?) či hlas. Nejhorší je, když křičí, pláče nebo nedejbože "roztomile" papá s jídlem rozpatlaným kolem celý huby a ještě otvírá pusu tak, že jí vidíte rozkousaný sousto až v krku. Přiznávám, že ke konci seriálu už jsem opravdu trpěla. Naštěstí mi to utrpení bohatě vykompenzovali ostatní herci, ať už výborná mladá generace, nebo především bezchybný tatínek velký šéf a jeho excelentní maminka. :-)))) Bohužel vysoko posazenou laťku z úvodních dílů se pak už nepodařilo udržet a seriál začal být v druhý půlce už docela nudný. Postupně mi začalo být úplně jedno, jak dopadne hlavní pár a spíš jsem se těšila z pokroků druhý mladý dvojice. Na druhou stranu to docela zachránil poslední díl a docela vtipná žádost o ruku. Kdo máte rádi lehce komediální romantiku, tak doporučuju, pro ostatní to asi bude docela nudná záležitost. ()

Moiraine

Po dlouhé době hlavní hrdinka podle mého gusta - nenechá si nic líbit a nečeká až jí někdo přijde zachránit. Od svého protějšku by to ostatně snad ani čekat nemohla. Vše se točí kolem souboje dvou bratranců o vedení firmy a tento jejich souboj, který zasahuje i do osobní roviny, často zastíní i ústřední romatickou linku. Ony ty jejich dětinské střety byly většinou sakra vtipný. Jejich 'hair-pulling fight' uprostřed zaplněné restaurace byl k popukání. Ke konci to ale trochu ztrácelo dech, a proto jen 4*. ()

Ivuse

Není zvykem, aby jednání hlavní hrdinky člověka nedohánělo k šílenství... kupodivu i takovou postavu dokážou Korejci vytvořit :-D To. že si hlavní hrdinka nenechá nic líbit mi bylo velmi sympatické. Vtipné, bez přehnaně doramatických a ubrečených dílů, které mě moc neberou, soupeření mezi pánskou dvojicí rivalů, dokonalý polomafiánský otec, babča a bezkonkurenční Zmrzlina - dělá z tohoto seriálu úžasnou komediální podívanou. P.S.: Když jsem zjistila, že tomu roztomilému klučinovy (hlavní mužská postava :-D) táhne na čtyřicítku málem jsem to nerozdýchala :-D ()