Eogein Mai Laipeu

• Južná Kórea 어게인 마이 라이프 (viac)

Mladý prokurátor, který je zabit při pokusu sesadit mocného politika, dostane šanci resetovat svůj život, aby dosáhl spravedlnosti, kvůli které byl předtím zabit. (mikki089)

Pethushka

Seriál mě převážně bavil a dlouho jsem si libovala v tom, jak vycházelo hlavnímu hrdinovi všechno, na co sáhl. Když ale přišlo prvních pár klacíků pod nohy, začala mě tahle "one man show" malinko nudit. Hromada postav, které na mě ze začátku udělaly dojem, ztratila tah na branku a většina z nich jen jako by čekala na povel, co mají udělat. Jejich charisma - a že ho řada z nich opravdu měla - ve finále naprosto vyšuměla. A je to velká škoda, protože to bylo rozjeté tak hezky. Celkově hodnotím spíš kladně, ale konec mi přijde nedotažený, a to mě štve. Protože... neměli by nám tvůrci ještě něco vysvětlit? ()

ainny

Zase jednou seriál, který byl sice celkově předvídatelný, ale přesto plný napětí, nečekaných zvratů a skvěle vykreslených charakterů. Lee Joon-gi ukázal, že si umí vybrat a ve své roli byl naprosto uvěřitelný. A to i když hrál vysokoškoláka, byť mu v průběhu vysílání naskočil na hrb čtvrtý křížek. Hlavní záporák Cho Tae-sub patří k těm, z kterých mám zimomriavky. Tak čisté zlo ukryté za laskavou tváří a vzletným cílem se hned tak nevidí. Stejně skvěle byla napsaná i postava Min-Sooa, na kterého jsem celou dobu měnila názor a netušila, jestli je Mažňák nebo Losna. Z hlavních hrdinek mi nejvíc utkvěla v paměti Han-mi, která byla úžasně živá. Ta nejhlavnější Hee-Ah neměla moc prostoru a vlastně ani moc co hrát. Už dlouho jsem nešla do plných, takže jako obvykle kvůli Joon-gimu trochu nadhodnotím. 😉 Titulky. ()

moikan

Bolo to napínavé- to je super, Joon-gi Lee hral perfektne svoje obe verzie, akčné scény boli úžasné. Dej a samotnú pointu už tam vysoko hodnotiť nemôžem. Chýbal tam totiž nejaký dejový zvrat, alebo aspoň nejaké zauzlenie. Tá prílišná priamočiarosť a smerovanie predvídateľného víťazného konca ma iritovali. Proste to nemôžem scenáristom hlavnej postavy odpustiť, že mu dávali také výhody a samé úspechy. Od toho ako bol obklopený množstvom žien až po samé výhry, akoby to nemohlo dopadnúť inak. ()