Narcos

• USA Narcos
USA, (2015–2017), 25 h 49 min (Minutáž: 44–61 min)

Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook, Paulina Gaitan, Alberto Ammann, Raúl Méndez, Paulina García, Matias Varela, Diego Cataño, Julian Diaz (viac)

Životopisný príbeh neslávne známeho kolumbijského drogového dílera a teroristu Pabla Escobara... Narcos je skratkou španielskeho slova "narcotraficante", čo znamená pašovanie drog. Seriál sa chronologicky venuje pôsobeniu kolumbijského drogového kartelu v Medellíne, ktorý založil neslávne známy drogový díler Pablo Escobar. Je známy ako Medellínsky kartel. Nakoľko koncom 70. rokov až takmer osemdesiat percent z celkového importu narkotík do USA pochádzalo z tohoto kartelu, Spojené štáty americké nasadili na dolapenie Escobara agenta špeciálnej protidrogovej jednotky DEA, Stevena Murphyho, ktorý nás sprevádza celým dejom. Agent Javier Peña tvorí jeho kolumbijského partnera, ktorý mu pritom pomáha. (RTVS)

Recenzie používateľa italka63 k tomuto seriálu (12)

Narcos (2015)

Skvělá režie, Wagner Moura a vůbec všichni, vážně vynikající seriál, který jsem doslova zhltla. ()

Jednou přijde budoucnost (2015) (S01E05)

Klobouk dolů před lidmi , co se nesklonili. Lidský život nikdy moc v Kolumbii cenu neměl, v téhle situaci tuplem. A skvělý Wagner Moura. ()

Výbušniny (2015) (S01E06)

Jak bylo v jednom předchozím díle řečeno, Bůh učinil Kolumbii nejkrásnější zemí na světě, ale když viděl, že je to ostatním líto a není to k nim spravedlivé, dal tam jen samé zlé lidi. Inu, nedá se s tím nic jiného dělat, než plně souhlasit. ()

Budeš plakat krvavé slzy (2015) (S01E07)

Nemám slov. Perfektně natočeno. Nemilosrdně jste vtáhnuti do děje a účastníte se ho. ()

La catedral (2015) (S01E09)

Absolutně neuvěřitelné, leč pravdivé. Tedy věděla jsem, ž si Pablo nechal postavit vězení sám pro sebe, ale že to byl bordel kombinovaný s kasinem mě opravdu nenapadlo. Nemluvě o likvidaci protivníků, na to už musíte být vážně psychopatický kalibr. Prezidentovi Kolunbie nebylo co závidět. ()

Vzlet (2015) (S01E10)

Jako vždy jste okamžitě vtáhnuti do děje a tenhle závěrečný díl první série byl opět perfektní. ()

Náš člověk v Madridu (2016) (S02E03)

Carrillo je zpět z Madridu a jak pravil vypravěč, čili jedna z hlavních postav, každý má svůj bod zlomu, včetně prezidenta. Pěkná divočina to v Kolumbii byla, až z toho mrazí. ()

Los Pepes (2016) (S02E06)

Moura je fenomenální. ()

Konečný pád (2016) (S02E10)

Ano, přesně to vystihuje věta, která tam nezazní, ale existuje - milovala jsem Pabla, nenáviděla jsem Escobara. ()

Návrat do Cali (2017) (S03E10)

Tak se nám to uzavřelo, mělo to švih, napětí, životní zklamání.Co mě mrzí, že se ani na chvilku neobjevil agent Murphy, zabili teplýho šmejda Pacha, který si držel svoji úroveň a rozhodně působil velmi zajímavě. Jinak skvěle zahraná role nasazeného agenta v kartelu, přímo jste viděli, jaké nervy musí mít a přitom má tak upřímný pohled těch hnědých očiček. No, nebyla by čtvrtá řada? Celkově to shrnu, jeden z nejlepších seriálů, který byl natočen, od samého začátku, kdy Escobara hrál vražedně vynikající Wagner Moura. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (viac)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

House of Cards skončí šestou sérií

House of Cards skončí šestou sérií

01.11.2017

Streamovací služba Netflix se před pár lety vrhla na seriálovou tvorbu. A dnes už víme, že to bylo skvělé rozhodnutí, jež nám dalo Stranger Things, Narcos, Orange is the New Black nebo The Crown.… (viac)