Narcos - Season 3

(séria)
USA, 2017, 8 h 53 min (Minutáž: 47–61 min)

Javier Cámara, Kerry Bishé, Damián Alcázar, Pedro Pascal, Arturo Castro, Raymond Ablack, Andrea Londo, Gabriel Sloyer, Juan Sebastián Calero, Taliana Vargas (viac)

Pravidla se změnila a protidrogový úřad se po krvavém honu na Escobara zaměřuje na jeho následovníky – kartel z Cali. (Netflix)

Kaka

Po Pablově smrti je to přece jen už více klasický biják plný filmových klišé i příběhového rámování, nicméně pánové z Cali si určitě svými charaktery a trochu jinak nastavenou politikou ostudu neudělali. Troufám si říct, že tvůrci to podojili jak to jen bylo možné. Tam, kde postrádáme klasickou Pablovu přímočarost a sklony k násilí nás hlavní protagonisté zásobují různými personami s různými názory a postoji a velmi zajímavé je sledovat jejich interakci. Totiž přehlídka tak odlišných postav je to, co dělá celou trojku tak zajímavou. A to netřeba mluvit jen o bossech. Takový Salcedo je zdaleka nejnapínavější etudou trojky a sledovat jeho plán vybruslení z vlastní sítě nástrah a pastí je velmi působivý a brilantně zahraný. Jestli trojka zaostává za prvními dvěma, pak jen o kousek. ()

Tjaden

Třetí série do jisté míry strádá absencí Pabla Escobara, respektive jeho charismatického představitele Wagnera Moury. Co naplat, na rozdíl od partičky kníratého tlouštíka z Medellínu byl kartel z Cali daleko více sofistikovanější organizací a neliboval si tolik v násilí, natož přímé válce vůči kolumbijskému státu. Z tohoto důvodu je trojka méně akční a chudší na brutální scény, na něž jsme byli zvyklí z předchozích sérií (ačkoli na ně pochopitelně taky dojde). Řemeslně se však jedná opět o špičkovou podívanou. Čtvrtá série se podle všeho přesune do Mexika - už se nemůžu dočkat! ()

ScarPoul

Jedna z najlepších vecí v televízií. Narcos predstavujú skvelú sondu do stredu drogovej vojny, ktorá bola plná intríg, vrážd a politických machinácii. Trošku mi vadilo, že sme sa nedozvedeli čo sa stalo s Murphym ale Peňa ako ústredná postava spolu s tými čo sa snažia prejsť na dobrú stranu zákona, aby ochránili svoje rodiny, robia z tejto série nadupanú jazdu plnú napínavých a akčných scén, ktorých finálne rozuzlenie zanecháva hnusnú pachuť niečoho nevyriešeného. Niečoho čo sa nikdy nevyrieši. Cali sú assholes. Nie taký veľký ako Escobar. Ale sofistikovanejší assholes. Uzatvorenie bolo aj napriek neuspokojivosti v určitých psychologických a dramaturgických vrstvách značne uspokojivé. Uvidíme čo prinesie Mexico. 3. séria - 100% ()

herr_carter

Jedním slovem - neskutečné! Tahle série se mi zatím líbila nejvíc, přitom už se tam Escobar, co by původní hlavní postava, logicky neobjevuje - jak se to říká, král je mrtev, ať žije král?!? Série Narcos zraje jak víno a těším se na 4.sérii, pojednávající o mexickém kartelu - už aby to bylo !....................moje hodnocení = 10 z 10. ()

Fr

,,JE TO VĚTŠÍ NEŽ VY…“ /// Narcos i na potřetí dostáli svý pověsti a publikum schopný naráz vstřebat historický fakta a drsnej příběh, seznámí s kšefty, vazbami i lidmi stojícími za impériem narkobaronů z Cali. Často předvádí dramatický maso, který vhodně doplňujou dobový záběry či úryvky projevů. Díky (téměř) kladnýmu hrdinovi, nakonec Escobarův fascinující charakter nechybí. Celá série NARCOS je dokonalou záležitostí, mapující nejdůležitější okamžiky z historie narkomafie a její sledování může způsobit závislost. Vyléčí ji „Mexická“ 4. série? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Trošičku šňupu a často se ptám: „Odkud se bere?“ 2.) Nevím, kdy se odchází do důchodu. 3.) Thx za titule „titulkomat“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

• V čase 35:26 jde na silnici na okamžik vidět kamera. (HonzysKISS)
  • V epizodě zazní skladba „C.R.E.A.M.“ od hip-hopové kapely Wu-Tang Clan. (Epistemolog)
  • Keď je herečka (Kerry Bishé) v kaderníctve, má bradavicu na ľavom líci, no neskôr je vidieť, že ju má na pravom. (maramashi)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů