David a Peña se předhánějí, kdo jako první najde Pallomariho. Peña dělá vážné rozhodnutí ohledně své další kariéry. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Tento seriál nabral ve své druhé polovině tak strhující tempo, že by mu dal leckdo přednost před sexem, a to dokonce i se člověkem hmatatelného pulsu. Závěrečný díl se nesl vesměs v politickém duchu. Pomaličku a polehoučku utichla válečná půda. Vyřešit už bylo třeba pouze maléry pana účetního, který toho věděl celkem dost. Uspokojením pro každého fanouška musela zajisté být smrt nevydařeného synátora Davida, který mě celou sérii neskutečně sral. Ještě lepší bylo odhalení nedžentlmenských osudů džentlmenů z Cali, kterým jejich kapitulace tak úplně nevyšla, protože se přeci jen našli čestní lidé, kteří byli pro jejich zatčení schopní dát všanc i svoji kariéru, budoucnost a mnohdy i život. Pevně doufám, že se chystá 4. série. Tvůrci mě přesvědčili, že dokážou i z méně chutných surovin připravit mimořádný pokrm. Smekám! ()

ALIENka_

Sakra tak tenhle seriál mi bude teda pěkně chybět. No ještě, že je tady to Narcos: Mexico že? :D (Akorát škoda, že tam nejspíš nebude Peňa feelsbadman.) Každopádně skvělý zakončení seriálu. Bratrům kapitulace nevyšla, David dostal, co zasloužil (neskutečně otravnej zmrd to byl), účetní zdrhnul do Ameriky a Peňa obětoval svojí kariéru jenom, aby se všichni dozvěděli, jak to v Kolumbii opravdu bylo (odvážný to pán). No a to, jak se Cali kartel dostal až na nejvyšší místa v politice a prakticky podplatil i prezidenta, to je prostě neskutečný. Hodnocení: 10/10 ()

mira007

Ajajaj.. trochu trefa přes čáru v posledním díle. Celou dobu tenhle seriál je famózní tím, že se snaží aspoň v obrysech držet reality a oprostit se od amerických huráá akcí dle klasického schématu a tady v tom posledním díle, kdy i Selcado rozstřílí na cucky toho největšího zabijáka jako americký akční hrdina mi přišlo jako vybočení z hranic v kterých tenhle seriál bodoval. Pro mne zklamání, ačkoliv do devátého dílu to byla parádní jízda. ()

italka63

Tak se nám to uzavřelo, mělo to švih, napětí, životní zklamání.Co mě mrzí, že se ani na chvilku neobjevil agent Murphy, zabili teplýho šmejda Pacha, který si držel svoji úroveň a rozhodně působil velmi zajímavě. Jinak skvěle zahraná role nasazeného agenta v kartelu, přímo jste viděli, jaké nervy musí mít a přitom má tak upřímný pohled těch hnědých očiček. No, nebyla by čtvrtá řada? Celkově to shrnu, jeden z nejlepších seriálů, který byl natočen, od samého začátku, kdy Escobara hrál vražedně vynikající Wagner Moura. ()

pallok

Mal som určité obavy z Narcos bez Escobar ale musím len a len chváliť. Tretia séria ma doslova vtiahla do deja, urobil som ju za dva dni, bola plná napätia, nádherných podrazov, bravúrnych scén, krvi ale aj neuveriteľných takmer nezmyslov. Skrátka všetkého, čo dobrý seriál musí mať! A idem hľadať niečo ďalšie z produkcie Netfliksu! ***** ()