Navzdory nové dohodě o vydávání osob investují USA další peníze do boje proti komunismu, a komplikují tak Murphymu a Peñovi hon na Pabla Escobara. (Netflix)

Necrotongue

Ano i po čtvrté epizodě spokojenost trvá. Chvílemi už jsem si říkal, že už to tvůrci s Escobarovou beztrestností začínají přehánět, ale pak jsem si připomněl Krejčíře a Mrázka a došlo mi, že přemýšlím jako trotl. Vzhledem k tomu, že jsem před pár dny viděl film "American Made", užil jsem si pasáž s Barrym Sealem. ()

JohnMiller

Keď už si polícia nedokázala rady s Escobarom a dvojici vyšetrovateľom už nepomáhali ani vlastný ľudia celú kauzu zabalili do protikomunistického rúcha. Toho sa Američania báli viac ako nejakých drog. Po náhodnom objavení istých informácií Pablitovi klepli riadne po prstoch. Jeho charakter mi nebol od začiatku sympatický, respektíve som si ho nevedel obľúbiť, takže si užívam každý jeden jeho prešľap a nasledovné potrestanie. A v tejto epizóde toho bolo až až. Avšak na konci, keď obsadil ministerstvo spravodlivosti a nechal vypáliť všetky dôkazy proti nemu, mi bolo hneď jasné, že sa ešte iba rozbieha. ()

K1NGSLAYER

Stále mě tento seriál nepřestane udivovat, co si tak bohatý člověk dokázal dovolit a koho si podmanil. Nebýt toho, že se "stal" členem kongresu, nemusel by takhle utíkat. Ale jak se říká "Všechno zlé je k něčemu dobré". Pablito je docela dost rozčílený a např. to vypálení důkazů byla bombová scéna. Jsem hodně napjatý co bude dál. ()

Wiikii

--- SPOILER --- Smrt Lareho byla nekompromisní, tak jak to Pablo uměl nejlépe, ale i přesto se vody pod Escobarem vířily dále a on musel jednat protože se začal potápět. Američané měli podporu v Kolumbíjské politice v podobě L. C. Galána, který umožnil vydávat drogové dealery do USA a naše hlavní postavy Murphy a Peňa zas dokázali spojit Pabla s komunismem, který ležel v žaludku Reganovi a to umožnilo více peněz na dopadení a to znamenalo, že voda pod Escobarem vířila ještě více. Nakonec M-19 udělala špinavou práci pro Pabla a zaplatila za to... svou smrtí ... A co dál? No, boj pokračuje... ()

jooker10

Nejdřív jsem si říkal, co mě po super třech prvních dílech čeká, když se notnou chvíli řešila oběšená kočka od DEA... Ale, pak díl nabral grády a jedno je jisté - Pablito už se nevrátí do milované Nápoles a o to více bude kopat kolem sebe. Chvílema až mrazí z toho, co všechno si vlastně mohl dovolit - zastřelit ministra spravedlnosti? Dá se. Zahladit stopy? Dá se - vypálíme budovu soudu. První série ještě přinese 6 dílů - čím ještě překvapí kolumbijské podsvětí? ()

• V této epizodě sledují agenti jednoho amerického pilota jménem Barry Seal, který byl jeden z vrchních pašeráků Pabla Escobara. V epizodě ho najdou pod krycím jménem Ellis McPickle. Barry Seal sice skutečně existoval, jeho krycí jméno však bylo Ellis McKenzie. (Hlavonozec)