Narcos - Season 2

(séria)
USA, 2016, 8 h 41 min (Minutáž: 46–57 min)

Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Paulina Gaitan, Martina García, Eric Lange, Joanna Christie, Alberto Ammann, Diego Cataño, Jorge A. Jimenez (viac)

Escobarové se se snaží zvládnout život na útěku. Pablovi nepřátelé se proti němu spojili. Jeho pronásledovatelé z Bloque De Búsqueda se uchylují k taktikám na hraně zákona. (Netflix)

JohnMiller

Konečne tu máme druhú sériu. Hoci sa mi úvodná epizóda zo začiatku zdala byť troška rozťahaná, toho sa pri druhej sérií troška bojím, po chvíľke to preplulo do klasickej vyšetrovacej zápletky, ktorú asi všetci na tomto seriáli tak zbožňujeme. Pablo tu už nie je boss ktorý prechádza ulicami, a strieľa na všetkých policajtov naokolo. Zmenil sa na ducha ktorý kráča v tieňoch ostatných a ide z neho neuveriteľný strach. Zvyšná "sebranka" Narkobarónov ktorý nie sú s ním v kolaborácií, sa idú od strachu posr.. Tempo nastavili tvorcovia vynikajúco. ()

Trevor

Podobne ako som odkladal Breaking Bad či Better Caul Saul otáľal som aj nad seriálom Narcos, nkoľko som si ho útržkovito pamätal z niekoľkých náhodne zhliadnutých epizód v spoločnosti kamarátov ale nakoniec som sa odhodlal pozrieť si ho celý (teda zatiaľ prvé dve série) a musím povedať že z taktiky pozriem čo najviac noviniek prechádzam na taktiku pozriem tie najväčšie pecky, aj keby to malo byť po druhýkrát. Ako spomína Jaro, hlavný hrdinaje fenomenálny, rovnako tak Los Pepes, tu sa človek rozhodne nenudí. ()

joker.george

I přes neuzavřený konec, jsem si nemyslel, že je nutné přijít s novou sezónou, ale tvůrci věděli, co dělají a moje obavy rázem spadly s příchodem známé znělky. A tak jsem opět ujížděl na kolotoči, který se nezastavuje, stále něco odhaluje, a tak jsem ho zase rád sledoval. A navíc se tvůrcům podařilo skočit lépe, než začali, což je v případě takto kvalitního seriálu prakticky nemožné. (Netflix) ()

Streeper

Přišlo mi to o trošku slabší než první série, místy více utahanější a některé díly mě i docela nudily. Každpádně byli tam i díly, u kterých jsem byla napjatá a čekala, co bude dál. Ale první série rozhodně lepší. ()

dubinak

2. série: Pro mě byla v první sérii trochu větší sranda to, jak si Pablo dělal z každého prču a vysmíval se systému, zatímco si seděl ve "vězení" plném rulet, šampáňa a šlapek. Druhá série už míří do těch realističtějších vod, dramatičnost klepe na dveře a Pablo začíná chytat depku ze strachu, co bude dál. Samozřejmě byla i druhá série výtečná, nechybělo mi tam nic, jen jsem jí zkrátka nezfoukla tak rychle a natěšeně jako tu první, protože ta látka prostě zpomalila a každému bylo jasné, jak to skončí. Do třetí série se mi nějak nechce, ale asi to hecnu, protože špatné ohlasy rozhodně nemá, jen mě asi jako každého odrazuje absence Pabla. No, tak uvidíme. ()

Wormboy

Druha seria je kvalitativne este o kus vyssie ako uz tak velmi dobra jednotka...a som fakt zvedavy, ako autori nalozia s materialom bez extremne dominantnej postavy Pabla Escobara, ktory ovladol kazdu scenu, v ktorej sa v prvych dvoch seriach ocitol. ()

filmmovier

Oproti první řadě záživnější, akčnější, divácky vděčnější a se zajímavějším příběhem. Hon na Pabla se rozjíždí na plné oprátky a je napínavý od začátku až do konce. Hlavní trojice Pascal - Holbrook - Moura je fantastická a zejména Wagner Moura je prostě král a naprosto neskutečný sympaťák, kterému nelze nefandit. Postavy jsou propracovanější a dozvíme se o nich víc, jednotlivé epizody mají větší spád a dialogy ve španělštině jsou vyloženě lahůdkové. Závěrečná věta série pak krásně navnazuje na řadu třetí. Velké věci pokračují. 85% a spokojenost, samozřejmě. Narcos je prostě pecka. ()

Gothar

Druhá séria pokračuje v štýle prvej, ale pokrýva kratšie časové obdobie a preto dej plynie pomalšie. Napriek tomu si vo väčšine dielov drží napätie a nie je problém pozrieť ju za dva dlhšie večery. Mal som pocit, že tu bolo viac španielskej časti a teda aj viac zo životného výkonu Wagnera. Historická presnosť a dobové fotografie a videá ostali, preto druhú sériu považujem za rovnocennú s prvou. 95 % ()

Lachtaan

Je mi líto, že mi kvůli školním povinnostem trvalo tak urputně dlouho zhlédnout jeden z nejlépe hodnocených seriálů vůbec. Mluvím tedy o jeho ústřední dějové linii, která končí v jeho druhé třetině, poslední série na mě stále čeká. Ta prostřední je ale úctyhodným televizním kouskem, který mě sice neposadil na zadek jako jiné geniální kousky s drogovou tématikou, budu na něj ale vzpomínat jedině v dobrém. [viděno na Netflixu] ()

Eleanor05

Tato série je o velký kus slabší, než série předchozí. Skoro žádné zapamatovatelné scény, většinu děje zaujímají dialogy, je to strašně pomalé a nenápadité. Už ani styl vyprávění není tak propracovaný, co se dalo ukázat jedním prostřihem, řeší se několik dílů. Opravdu jsem měla problém se na to vůbec dodívat, a doufám, že další série bude tedy více napínavá a strhující. ()

ghatos

Vyšponované pokračování do osmého dílu. Silné je to hlavně ve střední části. Poslední dva díly jsou klidnější rozlučkou. Už během děje pochopíte, že bez Pabla se svět drog v Kolumbii rozhodně nezbortí. Postupný rozklad - zcivilnění - zchudnutí jednoho z nejbohatších mužů na světě své doby poukazuje na jeho vlastní trest. V téhle sérii vstoupili do hry nový hráči a rozhodně nejsou nezajímavý. Hlavně fašističtí bratři mají potenciál. Narcos si udržel mimořádně vysokou kvalitu...stírání hranic dobra a zla aneb když zlo je dobro za 90%. ()

Jaro.Krafcik

Predstaviteľ Pabla Escobara sa tak vžil do svojej úlohy, bol ozaj skvelý, tak ako aj v prvej serií. Mám len jednu otázku načo točili aj tretiu sériu keď sa táto tak skvelo ukončila. Neviem asi si ju skôr či neskôr možno pozriem. Ide o moju rozlúčku s platformou netflix. Ale nebude dlhá, seriál zaklínač je tu onedlho. A to si nenechám ujsť. 4* ()

Kaceris

Druhá séria mi zbehla až moc rýchlo, až sa mi to nepáči. Prvá časť začína ihneď na klasickom narcos tempe, a hunt na Pabla sa mohol začať. Pablo ktorý mal zo začiatku všetko pod palcom, všetko začína strácať. Zo začiatku sa ešte drží, no ako sa do hry o Pablovu hlavu zapoja ešte aj Los Pepes, tak už Pablo padá. Až trochu pomalý ale decentný koniec je druhá séria Narcos lepšia ako prvá. Takže osud Pabla sa tu končí, a začína sa nám nová etapa kartelu Cali. ()

herr_carter

Já se snad doprdele začnu učit na starý kolena španělsky nebo co, oni to zase dokázali...druhá série Narcos je oproti jedničce ještě o kousek vyspělejší a napínavější, což jsem nečekal ani podle přítomného ratingu, neskutečná krasojízda Moury a ostatních. Pravdou tedy je, že si nedokážu představit, co se všechno ještě může semlít ve 3.sérii, které přijde příští rok, ale to jsem si ostatně říkal i po té první, kdy to vypadalo, že už bylo všechno řečeno - hovno !! Nezbývá, než dodat, že společně se sériemi Her o trůny patří Narcos k nebroušenému diamantu, při jehož sledování jsem nezaznamenal jedinou chybičku a nemám jediné výhrady, bravo.................moje hodnocení = 10 z 10. ()

Loki_Six

"You know, in all the years I chased Escobar, I could count on one hand the times we almost had him. And each time, we forgot the two most important things we already knew about him: Close doesn't count, and Pablo is never more dangerous than when you almost have him." ()