Tatu už nebaví život na útěku. Pablo reaguje na nabídku prezidenta Gaviriy. Steve a Javier se seznamují s novým šéfem. (Netflix)

Necrotongue

Že by druhá sezóna přišla s novým přístupem? Díl měl opět poklidnější děj, aby v závěru následovala exploze čiré brutality. Může být, na mě to funguje. Když tak porovnávám jednotlivá povolání, raději bych byl uhlobaronem. Jistě narkobaron vydělává víc a rychleji, ale má dost neklidný život. ()

JohnMiller

Kult okolo Escobara opäť rastie do výšin. Obyvatelia Medelímu už asi zabudli na krvavé orgie ktoré tento narkobarón spôsobil a zo všetkých síl mu pomáhajú, hoci sa stále ukrýva a uteká pred políciou. Mňa ako vyšetrovateľa by porazilo, že je stále krok predomnou a celý svet je bezbranný. Záverečný masaker ma iba navnadil na ďalšiu epizódu a poukázal, že ignorácia prezidenta ohľadom vyjednávania, Escobara prestáva baviť. ()

Frajer42

Další díl, který nenápadně glorifikuje zloducha Pabla. Pablo nám ukázal, že kromě talentu pro zločin, umí i docela dobře zpívat a nechybí mu ani smysl pro humor. Tomuto seriálu divák opravdu takřka nemůže nic vytknout. Skoro až bezchybná filmařina. Už úvodní poprava kurtizán neměla chybičku a navodila parádní amtosféru, které se díl až do závěrečných titulků nepustil. Lov na Pabla se krásně stupňuje a Pablo hledá diplomatickou cestu, kterou by se dostal dobrovolně do tepláků v nějakém pěknějším vězení. Tentokrát měl Pablo s polapením opravdu namále. Zachránila ho jeho nekončící paranoia a luxusní únikový tunel. Závěrečný Pablův protiúder byl potom nejlepší reklamou na příští díl. ()

Kaka

Druhý díl, který působí spíše jako nabombený start nové epizody, která má za úkol chytnout diváky za koule a nepustit. Spousta nových tváří které na první pohled působí svěže a přivádějí svěží vítr do plachet. Escobar raritně vyobrazen i jako family man a na začátku stejně jako na konci opět pár poprav pro šťavnatější příchuť. ()

tron

Slabší diel, vcelku dosť som sa nudil, ale bodaj by aj slabšie epizódy iných seriálov boli takéto vydarené. Ale v porovnaní s prvým dielom druhej série (a v porovnaní so všetkými dielmi prvej série) je to predsa len priemer. ()

• Na konci epizody hraje z gramofonu při tanci píseň „Cambalache“ od Rubéna Juáreze. (Duoscop)
  • Pablo Escobar (Wagner Moura) hraje se svým synem Juanem (Juan Murcia) hru „Streets of Rage 1“ (1991) na konzoli Sega Mega Drive. (korbitch22)